ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 08 май 2014, 19:21

Delija написа:Ето го мнението, Вильо, не става въпрос дали сега ще са шампиони, натъртвам на това за хегемонията. :qipap:

8 написа:И на мен ми изглеждат малко прибързани нещата за Ливърпул. Че те ще са новия английски хегемон е най-логично и го и показаха, но то не се става така от първия сезон. На този етап разумния поетапен път изискваше връщане в зона ШЛ, а те го и преизпълниха. Сега могат и титла да гонят и са и в по-добри позиции от другия претендент, но печеленето й или загубата й не ги прави новия хегемон. Онова е друго. Утвърдително влизане в ролята на най-силния, което изисква поне няколко сезона.


Да обясня нещо на хората, защото твоя свят е наистина неразбираем. Аз разбирам психо поведението ти, но то не е стандартно за хората, въпреки че за себе си ти се имаш за нормален. Другите хора не правят така.

Пуснатият цитат е много точен. Точно това си мисля. Сега за кое се е хванал сърбина?

Капитанът бил издал заповед подводницата да се спусне на 10 000 метра дълбочина. След дълго време пита лейтенанта "стигнахме ли?", отговора е "не сър, намираме се на 9 993 метра и 40 см дълбочина". Лейтенантът е зодия дева. Сърбинът също. Това са от отрицателните черти на характера им. Перфекционизъм от тяхна гледна точка, а реално е изпадане до ненужни детайли. Те обаче (в примера лейтенанта, във форума сърбина) въобще не се шегуват, за да разведрят атмосферата. Съвсем сериозно си мислят, че нещата не са така, защото не са точни.
Аз лично тази им мания (на зодията) за прекалена точност, манията им за абсолютна чистота и грам прашинка да няма и други подобни ми идват безинтересни и не се занимавам с тях. Поради тази причина не е и много предпочитана от мен зодия за секс, въпреки че имат склонност към перверзии и си падат по груповите изпълнения. Като цяло обаче са едни студени, точни, няма някаква гореща ебателност.

В горния цитат ключовия момент е в удебеленото изречение и думата "показаха". Един вид осмака вече говори в минало време (буквално) от което по логиката на девата те не ще стават, не сега стават, а дори вече са станали хегемон. Всъщност нищо не са направили и ще са втори, тоест осмака говори поредните си безумия. Просто се чете буквално. От там идва и той си е такъв. Хубаво или лошо това им е черта. Мога по спомен да изкарам нещо доста точно от преди 20 години, но доста често получавам поправка от уикипедия "не осмак, не беше в 67-ма, а в 64-та минута" и други подобни.

От неговата гледна точка той си е прав за себе си и е убеден в това. Не се преструва. За него аз вече съм обявил Ливърпул за хегемон, СТАНАЛ ТАКЪВ. Не ми се спори. В бъдеще пак ще е така.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 19:24

Само 20 реда, губиш форма ..... все си мислех, че лудите уморя нямат, ама .... :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 08 май 2014, 19:27

16, не са 20 :!: (да те имитирам малко)

Но пък има 4 празни реда между абзаците. Нищо чудно пак да си броил до самата точност и да си включил и тях #-o
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Al » 08 май 2014, 19:58

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 22:55

Нищо не съм броил, глупак, на окомер писах 20, но ти явно всичко приемаш буквално. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 22:58

Между другото, сега ги преброих, те вЕрно са 20 реда, и то без празните да броим. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Samp » 09 май 2014, 11:13

Зависи колко ти е голям монитора - при мен са 16 :qipae: :qipae: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 09 май 2014, 11:44

Хаха, не знам от какво е, но при мен наистина са 20, не се ебавам. :qipae: :qipap:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Al » 09 май 2014, 11:58

То може да си разтегнеш и прозореца както искаш...

За протокола: при мен са 16 с 4 празни. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот VILIO » 26 юни 2014, 13:54

Изображение

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот VILIO » 11 авг 2014, 15:24

"Ливърпул" се е насочил към Кавани след отказа на Фалкао

Нападателят на "Пари Сен Жермен" Единсон Кавани е получил предложение от ръководството на "Ливърпул", заяви неговият агент Клаудио Анелучи.

Уругвайският национал е новата цел на "мърсисайдци", които продължават с търсенето на класен заместник на преминалия в "Барселона" голмайстор Луис Суарес.

Червените вече получиха отказ от звездата на "Монако" Радамел Фалкао, който е само на крачка от трансфер в "Реал" (Мадрид).

"Има голям интерес към Единсон през последните шест месеца. Мога да потвърдя, че Кавани получи оферти от "Ливърпул" и "Арсенал". Той би се радвал да играе в Англия, но все още не е взел окончателно решение. Той не се интересува от пари и слава, а иска само да е щастлив на терена", обясни Анелучи пред английския "Мирър".

Според коментаторите на Острова, Кавани би се съгласил да премине на "Анфийлд", ако получи основната роля в нападението на червените. В момента в ПСЖ той се конкурира със Златан Ибрахимович, който се възстанови от контузия.

"Ливърпул" вече се подсили с нападателя на "Саутхемптън" Рики Ламбърт, но в досегашните мачове от подготовката на отбора той не впечатлява особено с представянето си.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот VILIO » 12 авг 2014, 08:59

Стъридж трябва да замени Суарес в Ливърпул

Ливърпул изпусна титлата за една бройка през последния сезон. През пролетта мърсисайдци изглеждаха равнопоставени на Челси и Манчестър Сити в борбата за трофея. Сега вече не са, и основната причина е в продажбата на Луис Суарес. Пазарът доказа, че той е най-ценният играч в отбора, след като Барселона плати за него 81 млн. евро. Без него целта пред отбора може да остане място в топ 4, а представянето му ще зависи от това дали клубът ще намери друг нападател от световна класа до края на месеца. Защото независимо от реакциите срещу него уругвайският национал вдъхнови Ливърпул за най-сериозната битка за титлата през последните години.
Досега Ливърпул привлече 7 нови играчи и продължава преговорите за осми - левия бек на Севиля Алберто Морено. Още с пристигането си през 2012 г. Брендън Роджърс отбеляза недостатъците в отбора, един от които е късата резервна скамейка. А отсъствието от евротурнирите, за което Брендън Роджърс предупреди, че ще трае само един сезон, съвпадна с края на 4-годишното изгнание от Шампионската лига и сега Ливърпул ще трябва да играе много повече от 43-те мача, които записа през последната година. Интегрирането в отбора на 7 нови играчи естествено ще отнеме време и не всички от тях ще успеят да си намерят мястото още в самото начало, макар това да не се отнася до тримата от Саутхемптън.
Ливърпул сякаш предчувстваше раздялата със Суарес доста преди да захапе Джорджо Киелини и да получи 4-месечно наказание. В негово отсъствие Роджърс допълни отбора с креативност и енергия в офанзивен план с привличането на Адам Лалана и Лазар Маркович, в полузащитата - с Емре Джан, а Глен Джонсън получи конкурент в лицето на Хавиер Манкийо. В атака алтернативата е Рики Ламбърт, а от особено значение е авторитетното присъствие в центъра на терена на Деян Ловрен. Дали промените в защитата са твърде много, е спорен въпрос, а отговорът зависи от това дали Манкийо (и Морено) ще се адаптират достатъчно бързо от испанското към английското първенство. Роджърс разполага с по-добри възможности, отборът изглежда по-силен, а представянето през последния сезон би трябвало да вдъхне увереност, с което да се преодолее шокът от пропадането в битката за титлата. Ливърпул ще стартира по-скоро, нуждаейки се от фина настройка в играта, отколкото от промени в тактиката. Разбира се, Ливърпул няма как да стане по-силен след продажбата на най-добрия си играч, но вместо него разполага с Дениъл Стъридж, който през последния сезон вкара 21 гола - плод на личното му израстване. Той, ветеранът Рики Ламбърт и Фабио Борини са тези, които трябва да заместят Суарес. Истинският длъжник на отбора обаче е защитата. В последното първенство Ливърпул вкара 101 гола срещу 102 за Манчестър Сити, но допусна 50 гола срещу 37 на шампионите.
Следователно отборът в голяма степен зависи и от представянето на Деян Ловрен, и от тримата халфове пред него, и от способността на Стивън Джерард да се справи с, както той ги описа, "може би трите най-ужасни месеца в кариерата ми", от продължаващия възход на Рахийм Стърлинг и от трансферната активност на клуба до края на месеца. А в лицето на Роджърс Ливърпул притежава един от най-проницателните мениджъри във футбола.
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот tridant » 12 авг 2014, 17:04

Аз не се съмнявам в качествата на Стъридж ,
обаче той не само трябва да замести Суарес (30 гола миналия сезон) . Но самия Стъридж беше с 20.
Т.е. трябва да отбележи 50 ,което ми се вижда непосилна задача.
Дори и да се привлече добър партньор за него,като Кавани (за него се говори) някакво време за сработване ще им трябва.
Не е реалистично да се очаква, че ще постигнат същия резултат като дуото Суарес /Стъридж.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот drvasko98 » 13 авг 2014, 10:50

Аз пък си мисля, че Стъридж миналия сезон стигна пиковото си представяне и с контузията на Адам Лалана, поне до средата на септември, очаквам кошмарен старт на сезона и загуба на титлата още през октомври. За мен Ливърпул е фаворита да не се класира в топ 4

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот VILIO » 13 авг 2014, 11:03

Може да вземат ШЛ и пак да играят в ШЛ. :qipag:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron