ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 06 май 2014, 23:11

Ами вземи се порови наистина, защото не си наред. Ще станат, при това подчертано че така мисля, че те ще са измежду другите кандидати, тоест гадая, не значи че са станали такива. И Ман не се станали хегемон 91 година в първия сезон.......ама нали ти харесва да дрънкаш глупости не търси, казал съм го преди няколко кръга и това е. Тъпанар си и това е, по-глупави спорове от тези с теб няма. Уникален тъпунгер, който или бърка или се хваща за някакъв страничен детайл.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 06 май 2014, 23:33

Леле, ама колко си мазен ...... естествено, че написа "ще станат", няма как да напишеш станаха, поради простата причина, че не са станали. :qipag: Но написа един средно голям ферман, в който вече им предписа бъдеща дълга хегемония. :qipag: :qipag: :qipag:

Пророкува го, също както пророкува и "мазния финал Пеп - Жозе". :qipag: :qipag: :qipag:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот drvasko98 » 07 май 2014, 11:26

Варно е , но касаеше по-скоро бъдещето, докато за този сезон 8 наистина нямаше очаквания за Ливърпул. Тоест той ги чака някъде след 3-4 години да са хегемона.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 07 май 2014, 11:50

Знам, за същото пиша - бъдещето.

Според теб, този Ливърпул може ли да стане хегемон и да маже в Англия, както го правеше въпросният Юнайтед, за чийто наследник го гласят някои ?? :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 07 май 2014, 13:11

drvasko98 написа:Варно е , но касаеше по-скоро бъдещето, докато за този сезон 8 наистина нямаше очаквания за Ливърпул. Тоест той ги чака някъде след 3-4 години да са хегемона.


Благодаря. Най-после обективизъм.

Може и повече да отнеме. Нямам идея. След 3-4 години може и много по-големи да са от сега, но да не са никакъв хегемон, а просто сред силните. В първата петилетка обаче задължително вече трябва да са печелили ВЛ и то ако може и повече от веднъж. В Европа за този период е напълно допустимо нищо да не са направили. Нито Ман през 95-та са били утвърдени в ШЛ лидер, нито Юве след толкова титли все още прави нещо в ЩЛ. Преди това Интер направи, но дойде около 5 години след началото в местното първенство.

А наивно изпуснатата титла сега и още повечето страдания по-нататък ще бъдат компенсирани многократно. И Ман изпусна една титла, мисля че срещу Лийдс беше, преди да закрачи бодро. Беше на път и друга да изтърве малко по-късно от Нюкясъл, които обаче профукаха огромна преднина.
Аз на тези пропуски гледам позитивно. Те са сигнал, рев, че те са тук. Търсят онова за което говоря. Първоначалните пропуски са "грешките на растежа" :qipag: , просто още не са големи и се учат. И Ман си научи урока и взе Кантона от Лийдс. По-лошо е ако ги няма тези първоначални изблици и отбора не знае какво търси.
Ливърпул имаше и много поредни победи и отдавна се чакаше да започне да губи точки. Дойде в най-неподходящия момент. За да бяха продължили победната серия трябваше да са изграден отбор, примерно Съра не би допуснал такава беля в точно тези мачове, дори и да се предполага, че ще падне. Щеше да забави кризата. Ливърпул още не са големи и не регулират тези процеси.

ПП. Иначе нищо не пречи догодина пак да има викове "кво става бе 8, пак Ливърпул не е шампион" сякаш съм казал, че на втория сезон вече ще са големи. Някъде около втория-третия сезон обаче би трябвало вече да мислят за титла. Ако мине и четвърти сезон без титла вече ще мисля за ревизия на очакванията си, явно нещо бъркам. Засега шапка на тояга, тук някъде до 1-2, най-много 3 сезона е редно да вземат титла и да започнат да надграждат.

Ако има някакво объркване да не идва от пристрастията? Аз бях за Ливърпул да станат шампиони като симпатия, не като очакване, този сезон.
Ако си цесекар бъди докрай!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот tridant » 07 май 2014, 13:35

Какви симпатии , бе идиот :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Колко мача си им гледал през сезона ?0. Прочете класирането и обяви “Аз съм за Ливърпул" :qipbj: :qipbj:

Ама не е лесно да си 100% идиот и прочитането на класирането да е непосилна задача за твоя интелект :qipbj:
Когато Ливърпул оглавиха класирането Сити имаха 3 мача по малко. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А това ако го знаеше щеше да обявиш „ Аз съм за Сити“ :qipag: :qipag:

Бахти мазната, гнусна, смрадлива пача :!:
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Al » 07 май 2014, 13:47

Мичо написа:Алф, ако франсенал вземат да станат шампиони, очаквам една дълга и натоварена маса, състояща се от тежки чинии и нетъркалящи се шишета в двора на чичо ти Митко средата на май. :qipal: :qipbs: armataz_01_25


Тоя цитат го държах готов известно време, за да го пусна на админа малко видоизменен:

Мич, ако лузърите вземат да станат шампиони, очаквам една дълга и натоварена маса, състояща се от тежки чинии и нетъркалящи се шишета в двора на чичо ти Митко средата на май. :qipal: :qipbs: armataz_01_25


И тия ме прецакаха... #-o #-o #-o
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 07 май 2014, 15:37

tridant написа:Какви симпатии , бе идиот :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Колко мача си им гледал през сезона ?0. Прочете класирането и обяви “Аз съм за Ливърпул" :qipbj: :qipbj:

Ама не е лесно да си 100% идиот и прочитането на класирането да е непосилна задача за твоя интелект :qipbj:
Когато Ливърпул оглавиха класирането Сити имаха 3 мача по малко. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

А това ако го знаеше щеше да обявиш „ Аз съм за Сити“ :qipag: :qipag:

Бахти мазната, гнусна, смрадлива пача :!:


Ти си невероятен.

Обаче най ме уби с прозрението си, че не съм знаел за отложените мачове на Сити и съм направил грешка в опит да хвана победителя. Официално те обявявам за част от думбито, кончето и блуто. Вече е ясно, че не им отстъпваш.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 07 май 2014, 15:40

Ако става дума за победителя, а не за симпатии, се колебаех между два отбора преди началото на сезона (а дано сърбина и в тази връзка да изкара цитата от преди година). Абсолютно еднакви ми изглеждаха като аргументи. Не виждах и стотна предимство при едните или другите. Все пак сещайки се на едните кой им е треньор заложих само заради това на другите.........и май ще позная :)

Което не е голямо постижение де, щото и Кройф заложи на провал на любимеца на педераси като теб. Лесно предвидимо беше, че няма да вземе трофей.

А иначе ми дреме на кура кой ще е шампион в Англия. Само побъркан като теб може да си мисли, че тръпна кой ще е. Просто този сезон Ливърпул са малко по-симпатични от другите, което не значи, че не мога да спя нощем ако не им лапам пишките, не са шампиони или не се обявя за предан и покорен фен на английския футбол. В някаква грешка си, но е нормално предвид това, че съдиш по себе си, но не всички са диваци, сектанти и малоумни поданици.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 07 май 2014, 18:24

8 написа:
Обаче най ме уби с прозрението си, че не съм знаел за отложените мачове на Сити и съм направил грешка в опит да хвана победителя. Официално те обявявам за част от думбито, кончето и блуто. Вече е ясно, че не им отстъпваш.


С кое те е убил, ти си се доказал като пълен клоун ...... всеки ти се смя как оплю Бербатов за един мач с Челси, без дори да провериш съставите на отборите и дали е играл. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Ей така, наизуст ..... погледна в лайвскора Челси - Фулъм 2:0 и дай да нахраним Бербатов. :qipbj: :qipbj:

Ти си най-големият палячо, това отдавна си го доказал.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 07 май 2014, 18:27

Продължаваш да сереш в темите :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот VILIO » 08 май 2014, 12:55

Да кажа моето мнения,че да няма повече спорове.
8ка каза,че Ливърпул няма да са шампиони този сезон, но ще доминират следващите. Още преди няколко месеца.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот drvasko98 » 08 май 2014, 14:27

Аз също бих заложил на Арсенал, особено ако се отприщят с някоя купа другата седмица, ама за всеки случай ще изчакам да видя селекцията :qipap:
Последна промяна от drvasko98 на 08 май 2014, 19:09, променено общо 1 път.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Delija » 08 май 2014, 14:34

Ето го мнението, Вильо, не става въпрос дали сега ще са шампиони, натъртвам на това за хегемонията. :qipap:

8 написа:И на мен ми изглеждат малко прибързани нещата за Ливърпул. Че те ще са новия английски хегемон е най-логично и го и показаха, но то не се става така от първия сезон. На този етап разумния поетапен път изискваше връщане в зона ШЛ, а те го и преизпълниха. Сега могат и титла да гонят и са и в по-добри позиции от другия претендент, но печеленето й или загубата й не ги прави новия хегемон. Онова е друго. Утвърдително влизане в ролята на най-силния, което изисква поне няколко сезона.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 08 май 2014, 18:37

VILIO написа:Да кажа моето мнения,че да няма повече спорове.
8ка каза,че Ливърпул няма да са шампиони този сезон, но ще доминират следващите. Още преди няколко месеца.


Точно така. Само двама не са разбрали.

Ако не станат изненади и Сити регулярно спечели титлата мога да кажа очакванията си и за следващия сезон, а те ей богу са доста атрактивни и бойни :qipag:

Най-общо казано шампиона няма да е очакван от поне тук пишещите форумци. Изключвам Челси, Сити и Юнайтед, тоест шампиона няма да е ставал такъв през последното десетилетие.
Сега вече подробностите ще се опитам да ги гадая. Може да е Ливърпул и да тръгне по дългия си славен път, но може и следващия сезон да не успеят, а чак на третия след Съра. Ако не са те и изключвайки споменатото трио остава единствено без трофейния Арсенал....ами може. За радост на всички. Венгер вероятно веднага ще се оттегли при успех, който би бил добър завършек на кариерата му. Жорката също ще цъфне от радост, не толкова заради титлата, а защото Венгер се маха. Един последен удар от тук, макар и в момента да звучи утопично, не е невъзможен. Ако не са и те остава някой тотално неизвестен, че е мъзможно да носи шампионската титла. Идея си нямам кой може да е. Един изстрел в тъмното. Примерно Тотнъм. По идеята, че АВБ откъдето минава оставя след себе си качествени неща.
Една вметка към споменатите три отбора неизменни шампиони през последните 10 години. Юнайтед си продължава потъването. Разбира се в отделни първенства са възможни временни възходи. Челси макар и да имат потенциал не би трябвало да успеят с този слаб треньор. Сити е интересно. Няма да са шампиони, но очаквам две-три силни представяния в ЕКТ през следващите години. Говорим вече за полуфинал в ШЛ или печелене на ЛЕ. Във вътрешния шампионат една невиждана прогноза. Поне в следващите 5 години повече няма да са шампиони.
Зона ШЛ следващата година е логично да е от Ливърпул, който ако все още не става шампион, поне това е минимума, който трябва да държи в изчакване, Арсенал, там каквото и да става това поне Венгер със сигурност го може и иначе силния Сити. Четвъртия не знам кой. Почти сигурно няма да е Юнайтед, не изключвам възможността дори и Челси да остане извън нея....при толкова слаб треньор :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron