ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот vill_1 » 20 дек 2011, 22:17

8 мача наказание за Суарес-лигльото! =D> =D> =D>
А, нека пак Кени-мириса да го защитава!
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Al » 23 дек 2011, 16:25

maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот vill_1 » 28 дек 2011, 23:15

Готови ли сме да изпратим годината?Супер дерби,майката си трака,а! :qipbo: :qipbp:

Изображение
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот G8 » 29 дек 2011, 09:18

Идеално :qipbo: :qipbp:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Al » 29 дек 2011, 10:35

Мачът е Х. 8)
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 29 дек 2011, 17:51

6 срещу 7 в Англия, най-великото дерби :qipay: , и двата отбора ги няма в Европа поради тактически причини........какви? Ами още от началото на сезона са се съсредоточили в този мач на 30 декември, голямото дерби :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот vill_1 » 29 дек 2011, 22:47

http://gong.bg/view_article.php?article_id=244277
-Извинете,да запитам,ще ни продадете ли за малка сума Дарън Бент?
-А,а,а-НЕ!Вече си имате Дроида,а пък идва и европейско,в отбор като вашия формата на национала ще падне много.Не е за тимче като вашето,по-скоро ще го дадем на Кю Пи Ар...
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот bogdan34 » 29 дек 2011, 23:09

8 написа:6 срещу 7 в Англия, най-великото дерби :qipay: , и двата отбора ги няма в Европа поради тактически причини........какви? Ами още от началото на сезона са се съсредоточили в този мач на 30 декември, голямото дерби :qipbp:

Циганите почиват и осмака е налегнат от скука.Личи си,че му липсва Меси.Дали този факт дава отражение и на сексуалния му живот? :-k

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот G8 » 30 дек 2011, 09:08

То и без това в Ливърпул рядко играят чернилки, за разлика от африканските отбори в Англия. 8)

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 30 дек 2011, 09:35

Пък и си имаме расист в отбора, така че чернилки при нас не виреят :mrgreen:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 30 дек 2011, 11:48

То пък щото белите като прясно мляко местни туземци са някаква чиста раса.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Христолов » 30 дек 2011, 13:59

сигурно си мургавичък и през зимата, затова така говориш :?:
колкото по-бял, толкова по-добре!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 30 дек 2011, 14:06

И кое му е по-добрето?

Най-доброто възпроизводство е ако се смесят две раси, защото така получаваш по-голямо генно разнобразие и съответно си по-защитен.
Конкретно англичаните, там на техния си остров отделени през годините, не са точно най-разнообразната нация :qipad:

Не съм мургав, по-скоро светлея.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот Христолов » 30 дек 2011, 15:24

получаваш по-голямо генно разнобразие и съответно си по-защитен

това е вярно, но трябва да се уточни че "генното" (генетичното) разнообразие и смесване не се изразява в каша от всичко по малко, сякаш бъркаш тесто за сладкиш! някои генетични белези са по-силни и изразяват доминация над другите, които не се проявяват, но си присъстват в генофонда на индивида, в така наречения 95% "остатък". тоест един жител на днешна британия (откъдето също са минали доста различни народи и племена през годините) може да е бял като колосан чаршаф но да има по-богат и силен генофонд от някой испански метис. учил съм профилирано биология (предимно генетика на хора животни и растения) и нямаш никакъв шанс в този спор с мен.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ (част 8)

Мнениеот 8 » 31 дек 2011, 14:57

Ми ти самият казваш в първия ред, че е вярно написаното от мен, така че няма как да загубя спора освен ако не заемеш умишлено обратната страна, която и ти самия отричаш.

Може и да не важи повсеместно правилото, както си описал с примери, но като цяло (генерално за общото, за населението) важи. Там на острова доста по-малко са движенията към континентна и съответно смесеците с други гени. Следователно онези белите като изроди албиноси като цяло са си проява на не особено богато генно разнообразие.

ПП. За какъвто и да е спор не е задължително да имаш диплома. Говоря от опит, щото аз такава нямам никаква, но в доста сфери професионално се изявявам и съм се реализирал над хиляди такива с дипломи.
Пример за който не твърдя, че е верен. Дели в споровете за ВСВ твърдеше, че чете по тематиката от 13-14 годишен. Ако това е вярно и нищо че може да работи в съвсем друга сфера той на практика години наред прави същото като дипломиран историк. ЧЕТЕ ПО ТЕМАТА. От тук защо трябва да приемам мнението на историка за по-вярно само заради разликата, че имал диплома!? И двамата са вложили (ако е така) еднакъв труд в материята и вече по-доброто изложение зависи от личностни характеристики, защо не и Дели да има по-добрите. Друг пример е сферата на секса и въобще общуването между половете. Там пък аз съм вложил много време през годините да изследвам нещата, включително наживо с експерименти. Е нямам диплома ама не ми и трябва. То само с диплома не става работата. Икономика, западни езици, история, астрономия, секс, футбол и т.н. имам много интереси. В някои само съм се разръчкал малко и до там (до степен любопитство) в други съм задълбал много и съм придобил умения като на професионалистите, включително и аз съм се и се изявявам професионално. Дипломата ти дава базата, да "започнеш", от там нататък трябва да заработи мозъка горе и да направиш нещо сам. Айнщайн или Нютон не са измислили закони, защото някой друг ги е измислял същите периодично през век-два, поели са от наученото преди тях и вече са започнали да "мислят", за да дойде повечето.
Конкретно във футбола също го има това. Мислещите футболисти са по-ценни отколкото не много мислещите овладяли някакъв елемент до съвършенство. Мислещият може да вкара нещо ново, което го е нямало. Точно като при учените. Научавайки предишните достижения и добавяйки нещо от себе си.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 128 госта

cron