МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот rafaelis » 27 окт 2011, 12:42

PyyHu написа:Мъчно ми е да чета, как българи плюят по българи, направо е срамно.

По тая ти стройна логика трябва да възхваляваме и Боевски, щото нали е българин и ние също ...

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Al » 27 окт 2011, 12:47

Боевски е невинен до доказване на противното :qipae:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот rafaelis » 27 окт 2011, 12:51

Боевски ми стигат само простотиите му със сина му в училището, за да напиша горното :qipae: , останалото е бонус ... :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот PyyHu » 27 окт 2011, 13:07

rafaelis написа:
PyyHu написа:Мъчно ми е да чета, как българи плюят по българи, направо е срамно.

По тая ти стройна логика трябва да възхваляваме и Боевски, щото нали е българин и ние също ...


Не се хващай, като удавник за сламка.Има си боклуци, от които се срамуваш.Аз говорех за случая на Бебратов.Просто не виждам с какво провокира целия този негативизъм у хората.

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот rafaelis » 27 окт 2011, 13:21

PyyHu написа:Просто не виждам с какво провокира целия този негативизъм у хората.


Има доста причини. Българите, като цяло, по принцип не обичат успелите (национален спорт) - това едно. От всеки храст излиза статия, в която се споменава, пък той, всъщност, доста се застоя - това второ. За тези, които бачкат яко и знаят, че ако не си свършат два месеца работата както трябва, ще ги изхвърлят като мръсни кутрета, сигурно е дразнещо да се изкарват милиони, седейки на пейка (буквално) - трето. И още, и още ...

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот PyyHu » 27 окт 2011, 13:54

Това е така .. и аз съм на мнение, че Бербатов трябваше да напусне отбора, но това е решение на треньрския щаб.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Al » 27 окт 2011, 14:03

1. За да седи на пейката и да изкарва такива пари - заслужил си го е в двете посоки.
2. Хората не ги дразни, че изкарва пари седнал, а че не са те на негово място.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот rafaelis » 27 окт 2011, 14:20

Al написа:1. За да седи на пейката и да изкарва такива пари - заслужил си го е в двете посоки.

А не мислиш ли, че това е донякъде изкривената действителност на спорта футбол, където се наливат огромни пари?
Че то и Фед, и Надал тогава са заслужили да взимат големи пари, ама играят - взимат, не играят - не взимат.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Al » 27 окт 2011, 14:36

Това е съвсем друга тема. Абсолюто нереални пари взимат футболистите. Сега някой ще почне да обяснява как благодарение на тях се генерират много приходи и т.н. Но това не променя мнението ми.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот drvasko98 » 27 окт 2011, 15:07

PyyHu написа:Не се хващай, като удавник за сламка.Има си боклуци, от които се срамуваш.Аз говорех за случая на Бебратов.Просто не виждам с какво провокира целия този негативизъм у хората.


Аз ще си кажа моето мнение. Напълно подкрепях Бербатов до мача с Грузия преди 3 години, когато след него излезе и каза в почти прав текст, че сътоборниците му били некадърни /което не го оспорвам по принцип/, но точно в този мач му бяха създали 2 чисти положения, които той проигра. Това едно на ръка, случва се. Работата на капитана и най-изявения играч /а и най-изявения във всяка друга професия/ е да помага на останалите да не бъдат толкова некадърни или поне да си надскочат нивото. Нещо което Бербатов не направи нито с играта си на терена, нито пред медиите, нито пое някаква отговорност. Аз лично бях до там с подкрепата си към него, не съм го обиждал грубо, но не крия, че изпитвам задоволство от начина, по който се развива кариерата му!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Казуса » 27 окт 2011, 19:20

rafaelis написа:
PyyHu написа:Просто не виждам с какво провокира целия този негативизъм у хората.


Има доста причини. Българите, като цяло, по принцип не обичат успелите (национален спорт) - това едно. От всеки храст излиза статия, в която се споменава, пък той, всъщност, доста се застоя - това второ. За тези, които бачкат яко и знаят, че ако не си свършат два месеца работата както трябва, ще ги изхвърлят като мръсни кутрета, сигурно е дразнещо да се изкарват милиони, седейки на пейка (буквално) - трето. И още, и още ...

За първото съм съгласен. Но за второто ще се солидаризирам с Руунката. Сляпата омраза, която демонстрират Станкович и Вилката например с нищо не е оправдана. Бербатов нито им е направил нещо нарочно, нито парадира с успехите и социалното си положение. Храчките, които предизвиква у тях всяка положителна новина за най-добрия български футболист в момента (както и възторга, който вероятно преживяват при всяка негативна новина), с нищо не могат да бъдат оправдани. Освен може би с техни лични проблеми, които лежат извън плоскостта на темата "Бербатов".
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот vill_1 » 27 окт 2011, 19:21

Колкото повече го хвалят по всякакви медии,толкова повече трябва да се плюе :!:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот PyyHu » 27 окт 2011, 19:33

Сякаш някой го интересува твойто мнение :qipbj:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот vill_1 » 27 окт 2011, 19:52

Не е само мое :idea: :idea: :idea:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Казуса » 27 окт 2011, 19:59

Хейтърството е взъзникнало много преди Вилката... и също като него не заслужава да му се обръща внимание.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron