МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 26 сеп 2012, 21:20

drvasko98 написа: Аз не оспорвам, че бутат Юнайтед, но "грешки" има и в мачовете на конкурентите им също.


Е да ама като подпрат Челси, примерно, путката Жори все не е гледал и си трае, но като се подпре Юнайтед, по 60 поста изписва тая вагина. Няма такава лигава шунда като Жоренцето ....

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот bat_jori » 26 сеп 2012, 21:29

винаги е в една посока и острова пламва,тв,вестници и соц. мрежи -то не дса колажи и снимки.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 26 сеп 2012, 21:36

Винаги ли е в една посока ??! Я ми припомни преди 2 години, когато се решаваше титлата в директен мач на "Олд Трафърд", Дрогба не вкара ли гол от ебати засадата ??! Ами миналия сезон Нюкасъл как измъкна хикс, пак насред Манчестър ??!

Виждате само което ви изнася, особено ти, жалка шундо.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот bat_jori » 26 сеп 2012, 21:50

11 дузпи за 38 мача най много в лигата ,този сеозн е о ще по зле за 5 мача 3, и в ШЛ 1от 1 -галатасарай реваха ,пул също кои са следващите .в 17 мин руни се метна но не последва дузпа сега.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 26 сеп 2012, 22:15

Радвам се, че броиш дузпите за Юнайтед, ама аз още чакам да ми коментираш онази скандална победа на Челси преди няколко кръга. Защото, ако вместо тях бяха "червените дяволи", щеше и до днес да хленчиш. Ама като е за другите, си траеш, пиченце. :qipbj: :qipbj:
bat_jori написа:в 17 мин руни се метна но не последва дузпа сега.


Ма ти вЕрно не изпускаш мач на Юнайтед, дори и този умрял двубой гледаш. :qipbj: :qipbj:

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот blazev1992 » 27 сеп 2012, 07:30

Как ли ще приеме Веселка Сър-а да бъде сменен от Жозето, а не от Гуардиола?! :? :roll:
Съра реши: Сменя ме Пеп или Жозе
В Юнайтед треперят как ще се отрази отказването на Алекс Фъргюсън на клуба

Уейн Вейсей
GOAL.COM

Миналата неделя Алекс Фъргюсън спечели в дома на най-големия враг на Манчестър Юнайтед - 2:1 над Ливърпул. По време на мача шотландецът влезе в сериозно разногласие с играч на съперника, който бе с... 50 години по-млад от него. Боже, по нищо не личи, че този човек има идея някога да спре с футбола. Огънят в сър Алекс гореше по-силно откогато и да е било.
Извън терена обаче Фъргюсън вече не е концентриран единствено върху чисто футболните въпроси, което би му помогнало да върне Юнайтед отново на върха във Висшата лига или пък да спечели третата си Шампионска лига. Сър Алекс работи върху плана за оттеглянето си от Юнайтед. И най-вече върху това кой ще го замени начело на "Олд Трафорд", когато решителният момент настъпи. А шумовете по коридорите на властта в Юнайтед все повече се засилват, все по-ясно се говори, че този ден наближава.
Източник от клуба потвърди, че за разлика от предишни сезони в момента Фърги работи постоянно с изпълнителния директор Дейвид Гил, както и че доста често участва в конферентни разговори със собствениците, семейство Глейзър. Целта - да бъде изработена стратегията за плавна рокада на мениджърския пост. Новият треньор трябва да получи одобрение от двете страни на Атлантическия океан. Но и Гил, и Глейзър вече са се съгласили, че заместникът на Фъргюсън ще бъде определен само от един човек - самия Фъргюсън.
От своя страна шотландецът, който навръх Нова година ще навърши 71 години, иска да запази плановете си в абсолютна тайна. Сър Алекс се опасява да не се повтори ситуацията от сезона 2001/02, когато слуховете за неговото отказване дестабилизираха отбора за известен период, а в крайна сметка той така и не се отказа от поста си.
Но Фърги е наясно, че не може да продължи да векува на "Олд Трафорд". Наясно е, че когато и да си тръгне - следващото лято или пък след три години, определянето на неговия заместник ще е от съдбоносно значение за бъдещето на Червените дяволи.
"Планът за смяната на Алекс Фъргюсън е изключително деликатна материя - продължава нашият източник. - Естествено, всички искат най-безпроблемно рокадата да се усети в съблекалнята и играчите да продължат да печелят. Уверявам ви, това не е единственият аспект при подготвянето на стратегията.
Сър Алекс е такава фигура, че неговото оттегляне може да предизвика и финансови сътресения в Юнайтед - обсъждат се такива елементи като цената на акциите на клуба, световния имидж на клуба и т.н."
Според информацията на същия източник Алекс е предупредил Дейвид Гил, че решението за оттеглянето му може да бъде взето във всеки един момент: "Всички искаме промяната да стане плавно и без трусове. Но Алекс е запазил правото си да се оттегли в секундата, когато пожелае. Гил може да получи телефонно обаждане за отказването на Фъргюсън по всяко време на денонощието, без нито секунда предизвестие."
На "Олд Трафорд" имат право да се притесняват от ситуацията - докато големите им съперници сменят треньор след треньор (без донякъде Арсенал) в Юнайтед не са се занимавали с това упражнение от ноември 1986 г. Именно затова те са очертали профил на бъдещия мениджър - успешен професионалист, доказал качествата си. Един от най-сериозните кандидати за заместник на Фъргюсън е бил мениджърът на Евертън и сънародник на сър Алекс - Дейвид Мойс. Той е изключително харесван от самия Фърги и дори бе канен на "Олд Трафорд" за помощник-мениджър, преди да поеме Карамелите. Въпреки симпатиите си обаче Фъргюсън сам отхвърлил варианта - Мойс притежава нищожен опит в евротурнирите.
В крайна сметка мениджърът на Юнайтед се е спрял на двама треньори за свой заместник - почиващия в момента Пеп Гуардиола и наставника на Реал Мадрид Жозе Моуриньо.
Високопоставени хора на "Олд Трафорд" обаче не гледат благосклонно към кандидатурата на Моуриньо. Съвсем нищожен проблем е миналото му в Челси. В Юнайтед са притеснени от две неща - високата цена на португалеца, както и склонността му вечно да забърква грандиозни проблеми. Голям плюс за Моуриньо обаче е взаимната симпатия, която изпитват с Фърги един към друг. Освен това сър Алекс неведнъж е заявявал, че Жозе винаги му е напомнял за самия него на младини. А в последното си интервю пък Специалния заяви в прав текст:
Отлично разбирам как сър Алекс на 70 години още е във футбола
И аз ще съм като него, като стигна тези години!
Гуардиола, от друга страна, също отговаря на почти всички изисквания за мениджър на Манчестър Юнайтед, включително тези поставени от Съра. Двамата също поддържат приятелски отношения и дори бяха снимани заедно по време на финала на US Open по време на паузата в първенствата. От Юнайтед тогава отрекоха, че срещата е била част от плана за смяната на сър Алекс, но кой знае?
Ето какво още казва източникът: "В момента главната задача пред Фъргюсън, задачата, с която непрекъснато се мъчи, е кой да го смени. Той е направил голяма крачка напред - стеснил е избора до две имена. Остава обаче главният въпрос - кой от двамата да предпочете!"
Последна промяна от blazev1992 на 27 сеп 2012, 10:01, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 27 сеп 2012, 08:34

bat_jori написа:11 дузпи за 38 мача най много в лигата ,този сеозн е о ще по зле за 5 мача 3, и в ШЛ 1от 1 -галатасарай реваха ,пул също кои са следващите .в 17 мин руни се метна но не последва дузпа сега.


Сезон 2006/2007. Сезон в който в България се запомни като сезона в който Левски получи 10 дузпи. :qipap: И имаше само един отбор в Европа който беше получил повече дузпи ! Познай кой е ? :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Samp » 27 сеп 2012, 09:15

blazev1992 написа:Как ли ще приеме Веселка Сър-а да бъде сменен от Жозето, а не от Моуриньо?! :? :roll:

Нищо не ти разбрах :qipag:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот bat_jori » 27 сеп 2012, 14:13

арсенал 11 дузпи
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот drvasko98 » 27 сеп 2012, 14:28

За Левски бяха около 15, Вильо!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот blazev1992 » 30 сеп 2012, 06:59

Delija написа:За треньора се обърни към Осмака и Блажев, те го защитаваха докато беше при вас. :qipae:

Това, което направи в Порто, бе уникално. За жалост в Челси не успя. Та както бе казал Жозето веднъж. "
За да бъдеш треньор, са ти нужни три добродетели: визия, лидерски качества и комуникационни умения ... И трите са еднакво важни, също като сърцето, черният дроб и белите дробове за човека."
Като че ли на Виаш-Боаш му липсват комуникационните умения, или поне в Челси. В Порто се видя, че може да печели.
А иначе и с Тотнъм виж какво направи вчера. :qipae: :qipae: Първа победа над Юнайтед на Олд Трафорд от 23 гогини насам.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот drvasko98 » 30 сеп 2012, 07:59

Жорка, съдията?

Потребителски аватар
Vesela Taneva
Мнения: 9151
Регистриран на: 30 апр 2006, 17:39

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Vesela Taneva » 30 сеп 2012, 15:42

Блажко,като пиша аз ,че Сър-ът си търси заместник не вярваш,но като ти го пише някакво англе ,бива!! Знам само за Гуардиола,за Жозето/ или Единствения или Специалния или както повече ти харесва/ чувам от теб.
Мен ако питаш, не го виждам Сеп как ще се впише сред английските дървосекачи.Колкото до Жозето ,Сър-ът май се страхува от вечните му скандали ,от голямата му уста и от опасността да се обяви за по-велик от него в историята на Манчестър Юнайтед!
пп Първо си писал "ако не е Жозе, ще е Мауриньо".Точно така си мисли и Жозето:ако не съм аз ,ще съм....аз!!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот blazev1992 » 30 сеп 2012, 19:40

Е той Сър-а още от 2002-ра се отказва от Юнайтед и си търси заместник. Не знам що е предизвикала такава истерия тая новина у теб сега. :qipag: :qipag:
А относното Жозето. Той си има договор към момента и никъде не е тръгнал. Похвално е и че си екстрасенс. Малко хора знаят какво си мислят другите, но ти го умееш това. :qipay:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 30 сеп 2012, 22:18

blazev1992 написа:А иначе и с Тотнъм виж какво направи вчера. :qipae: :qipae: Първа победа над Юнайтед на Олд Трафорд от 23 гогини насам.

Една победа нищо не значи, те и Блекбърн спечелиха миналия сезон в Театъра, ама виж ги сега къде са. :qipag:

Пиче си е Вияш-Путкаш и това си е, сигурен съм, че и с евреите максимумът му ще е зона УЕФА.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 102 госта

cron