МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот blazev1992 » 12 май 2013, 11:56

Въпросът ми бе защо отричате Манчини, а всички бягат от отговора на въпроса? :shock: :roll: Един се хванал като удавник за сламка за Калчополи, друг се смее на прогнозата ми, макар че се съмнявам някой да е смятал, че Уигън ще вземат трофея.
Титлите на Манчини в Италия бяха по време на Калчополи, но не се показа като някой малоумник, който изпуска сигурни трофеи. Ей го, Бенитез пое готов отбор, на върха на Европа, и осра каквото можеше, докато Манчини си биеше наред, като единия сезон строшиха всички рекорди по точки. Да, по-малка конкуренция, но рекордът си е рекорд. Минусът си му остава Европа, но и съставът му бе повече от смешен (за което само и единствено той си е виновен, че не е купил нужните футболисти)- начело на атаката ти да е....Хулио Крус. :qipag: :qipag: А в халфовата линия да са ти Виера и Фиго (прекрасни футболисти, но не към 2007-2008г., а 5-10 години по-рано).
По същия начин и Моуриньо в първия си сезон нищо не направи. Едва следващата година си изгради състав и трофеите заваляха.
В Сити трябва да сложат някой от ТОП5 треньори в света, за да има смисъл от смяната на Манчини. Иначе ще е все едно да смениш Достанич с Гонзо.
Осмак, Моуриньо няма ходи в никво Сити. Ако щеше да ходи в отбор в Манчестър, то определено нямаше да е със син цвят. :wink:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот drvasko98 » 12 май 2013, 12:04

Ми не ми допада. Изключително слаб, направо безобразно слаб в Европа и с Интер и със Сити и то вече 4-5 сезона станаха, за да го наречем случайно. Дори и титлата миналата година я спечелиха с ужасни клизми и късмет и заради нелепите грешки на Юнайтед през април (нещо което по принцип Юнайтед не прави, особено април) и то при положение че биха двма пъти Юнайтед, значи пак са се дънили срещу някакви по-слаби отбори.
Не виждам никаква избистрена тактика и стил. Разчита са само на индивидуалните проблясъци на Агуеро, Тевес и на силната игра на Яя в средата.
Не виждам прогрес на играчи под неговото ръководство, освен на въпросния Яя, по-скоро повечето показват регрес.
Това стига ли ти като мотиви?
И извинявай за Уигън, но ти не направи прогноза, а написа че вече е с две ФА купи и това е смешно, когато става въпрос за ФА финал. Сега мнозина пишат и как Левски спечелил купата на България, което е също толкова смешно. Някои пък коронясват Байрам за носител на ШЛ. Принципно финалите са нещо по-различно и повече трябва да се внимава.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 12 май 2013, 17:26

drvasko98 написа:Някои пък коронясват Байрам за носител на ШЛ.


Просто са по-напред с материала и помагат на по-неопитните колеги във форума :qipaf:

Мисля, че е доста безрисков залог при немци да не се потрети неуспех. За всичко друго не би било точно така, но тук мисля, че не рискувам.

ПП. Разбира се (като отигран мазен политик) имам готов отговор при провал. "Е разбира се кой друг ако не немци ще опровергаят традицията" (съперника също са немци) :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот drvasko98 » 12 май 2013, 17:44

Аз също смятам, че няма да се издънят, направо ще е кощунство след целия сезон и поредицата от мачове, които направиха и все пак не бих залагал много и не бих им дал отсега титлата :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 12 май 2013, 18:14

Васко...........немци.............трети път............
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 06 юни 2013, 16:39

Бездарен житен бегач без грам позиционно чувство и стратегическо мислене. Манафите все повече ще усещат липсата на Бербатов - Чичарито не умее нито да маневрира по терена, нито да заема позиция, нито да наблюдава отблизо играта и да изчаква топката да дойде и положението да узрее за атака.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 06 юни 2013, 21:01

VILIO написа:
..... Чичарито не умее нито да маневрира по терена, нито да заема позиция, нито да наблюдава отблизо играта и да изчаква топката да дойде и положението да узрее за атака.

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Това не знам колко тъп трябва да си, за да го напишеш, при положение, че Чичарито е като хищник в наказателното поле и е известен именно със страхотното си пласиране и усет към гола.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 01 юли 2013, 14:05

Мойс официално застъпи на работа, ето го неговия щаб

Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс започна официално работа, разпространиха британските медии. От днес влиза в сила договорът на шотландеца, който е с продължителност шест години. Бившият наставник на Евертън се появи в спортната база "Карингтън" в 8,00 часа сутринта. Специалистът беше придружен от тримата си нови помощници, с които работи и на "Гудисън Парк". От "Олд Трафорд" днес официално потвърдиха назначението на триото: Стийв Раунд (асистент), Крис Уудс (треньор на вратарите) и Джими Лумсден (треньор). "Работил съм със Стийв, Крис и Джими много години и съм възхитен, че се съгласиха да дойдат с мен в този велик клуб", сподели Мойс, цитиран от "Дейли Мейл". "Вярвам силно, че заедно ще надградим успехите на този клуб", каза още новият наставник на "червените дяволи". Според "Дейли Мейл" Мойс се изправя пред важни решения в следващите седмици. Под номер 1 е сагата с Уейн Рууни, чието бъдеще е неясно. На второ място е поставено подсилването на халфовата линия. Тиаго Алкантара е голямата цел на манчестърци. Номер 3 е кои трябва да напуснат. Патрис Евра изглежда най-далеч от "Олд Трафорд" преди началото на лятната подготовка. Щабът на Мойс трябва да набъбне с хора от "кухнята". Най-спряганото име е на Фил Невил. Една от големите цели на новия мениджър е да се справи със съблекалнята, нещо, което сър Алекс Фъргюсън правеше с диктаторска палка. Юнайтед тръгва на турне на 10 юли.


Гигс: Юнайтед ще печели трофеи и с Дейвид Мойс
Уелсецът се ориентира към треньорската професия

Ветеранът на Манчестър Юнайтед Райън Гигс е сигурен, че клубът може да продължи да постига големи успехи и начело с новия мениджър Дейвид Мойс.

За малко повече от четвърт век на стадион "Олд Трафорд" сър Алекс Фъргюсън успя да изведе "червените дяволи" до невероятните 38 трофея, но започващия своя 24-и сезон в Юнайтед Гигс вярва в качествата на по-младия шотландски треньор.

"Смятам, че пред нас стои едно предизвикателство, а като футболист всеки един от нас търси такова", каза Гигс, цитиран от "Скай спортс".

"Преди всичко тук са събрани страхотни футболисти и ние тъкмо спечелихме титлата в Англия, така че всичко е налице да продължим в същия дух."

"Вече започнах да мисля, че се доближавам до края на футболната си кариера. Вече трябва да мисля какво ще правя след това", добави уелсецът, който навярно ще се ориентира към треньорската професия, след като участва в курсове за УЕФА ПРО лиценз.

"В момента се занимавам с това и очевидно това ми помогна - да говоря с други хора, да слушам какво казват треньорите или лекторите. Всеки си има негов стил и набляга на различни неща."

"Но и аз бих бил глупак, ако не взема под внимание нещата, които съм научил от сър Алекс. Не зная дали ще бъда треньор или мениджър, ако реша да се впусна в професията, но това ме вълнува."

"Играя футбол на професионално ниво над 20 години и това е нова страница в живота ми", завърши своя коментар Гигс, който ще навърши 40 години през месец ноември.

Де Хеа към Тиаго Алкантара: Чакам те в Манчестър

"Ще се радвам, ако дойде в Юнайтед", призна стражът на "червените дяволи"

Вратарят на Манчестър Юнайтед Давид Де Хеа не крие, че би искал да види халфа на Барса Тиаго Алкантара на стадион "Олд Трафорд".

"Ще се видим в Манчестър", написал стражът върху топката след финала за европейското първенство за младежи, където Алкантара блесна с хеттрик срещу Италия.

Топката, която Тиаго прибра след мача, е била подписана от всички негови съотборници в младежкия национален отбор, като определено посланието на Де Хеа е най-интригуващо.

"Надявам се следващият сезон да имам испански съотборник в Манчестър Юнайтед", сподели Де Хеа пред вестник "Ел Мундо Депортиво".

"Както аз, така и моите съотборници в Манчестър Юнайтед ще се радваме, ако той се присъедини към отбора."

"Ние се шегувахме, че той ще дойде в Юнайтед. Барселона е наясно, че клубът разполага със страхотен футболист и аз не мисля, че каталунците ще го пуснат", завърши Де Хеа.

Според някои издания в Испания клаузата за откупуване на Тиаго Алкантара е 18 милиона евро.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 01 юли 2013, 20:50

Тоя па си довел всичките помощници от село .... направо цялата си рода да назначи из клуба - бахти селянията.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 06 юли 2013, 15:02

В Испания: Тиаго Алкантара е футболист на Манчестър Юнайтед


Испанският национал Тиаго Алкантара вече е футболист на Манчестър Юнайтед, твърди вестник „Спорт“. Според информацията 22-годишният футболист е подписал предварителен петгодишен договор с „червените дяволи“, който ще влезе в сила, когато двата клуба обявят официално трансфера.

Алкантара вече е взел окончателното си решение да продължи кариерата си в Премиършип и по точно на „Олд Трафорд“.

Манчестър Юнайтед обаче все още не е постигнал споразумение с Барселона за трансфера на талантливия играч. Каталунците очакват да получат за Тиаго 18 милиона евро, сумата записана в освобождаващата клауза на договора му. Освен това английският клуб ще трябва да плати още три милиона за данъци.

Очаква се Манчестър Юнайтед да финализира трансфера на испанския национал през следващата седмица.

Тиаго Алкантара преподписа с Барса на 26 юни 2011 година, обвързвайки се до 2015-а. Клаузата по договора е 90 милиона евро, но тъй като през последния сезон футболистът не изигра 60 процента от двубоите, тя спада до 18 милиона.


Сър Алекс Фъргюсън назначил Мойс без да го пита


Новият мениджър на Манчестър Юнайтед Дейвид Мойс разказа как е разбрал, че той ще бъде наследник на Сър Алекс Фъргюсън.

Днес шотландецът даде първата си официална пресконференция като наставник на "червените дяволи" и на нея той разказа за срещата си със Сър Алекс.

"Имам невероятната привилегия да съм мениджър на Манчестър Юнайтед. И съм много благодарен на Сър Алекс и борда, че направиха това факт", заяви той.

"Беше много странна ситуация, нямах никаква идея. Много хора мислеха, че аз знаех нещо по въпроса. Не знаех нищо, докато Сър Алекс не ми се обади и ме покани в къщата си".

"Очаквах го да каже: "Ще взема един от твоите играчи" или нещо такова. Не бях сигурен".

"Влязохме вътре и първото нещо, което ми каза, беше: "Аз се оттеглям". Аз отвърнах "Наистина ли, кога". Мисълта ми беше, нали той изобщо нямаше да се оттегля".

"Но той отговори: "Следващата седмица". Следващите му думи бяха: "И ти ще бъдеш следващият мениджър на Манчестър Юнайтед".

"Нямах шанс да отговоря да или не. Просто ми беше казано от Сър Алекс, че ще бъда следващия мениджър на Манчестър Юнайтед и за мен това бе достатъчно".

"Както можете да си представите, пребледнях. Бях наистина шокиран. Повече бях шокиран от това, че Сър Алекс бе решил да се оттегли. Бях невероятно развълнуван, че ще получа шанс да водя Манчестър Юнайтед".

Дейвид Мойс: Руни остава в Юнайтед


Уейн Руни не се продава и ще остане в Манчестър Юнайтед. Това заяви новият мениджър на "Червените дяволи" Дейвид Мойс.

Днес следобед той даде първата си официална пресконференция като наставник на червените. Нормално основният интерес на журналистите бе върху бъдещето на Уейн Руни.

Нападателят бе свързван с напускане на клуба, макар че впоследствие самият той опроверга да е подавал молба за трансфер.

В последните два дни той идва на тренировъчния комплекс в Карингтън, където бе и Дейвид Мойс. След проведените разговори между двамата очевидно всичко е изяснено и шотландецът бе категоричен:

"Уейн Руни не се продава. Той е играч на Манчестър Юнайтед и ще остане играч на Манчестър Юнайтед. Очаквам с нетърпение да работя с него", отговори той на въпрос относно бъдещето на Руни.

Мойс потвърди, че е разговарял с Руни след назначаването си като мениджър на Юнайтед, но отказа да потвърди дали наистина нападателят е поискал да бъде продаден.

"Каквото се е случило преди, сега е минало. В момента работим заедно. Видях блясък в очите му. Той изглежда щастлив".

"Аз не съм присъствал на разговора му с Алекс Фъргюсън. Не знам какво са си казали тези двама джентълмени. Разговорът им бе личен. Що се отнася до мен, аз чакам с нетърпение да работя с Уейн".

"В момента работим и опитваме всичко, за да върнем Уейн до нивото, от което всички да са облагодетелствани. Мога да ви кажа категорично, че Уейн тренира фантастично".
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 16 юли 2013, 13:09

Юнайтед се пренасочи към Фабрегас


Манчестър Юнайтед не се отказва да атакува халфовата линия на Барселона. След като се провалиха в опита си да привлекат Тиаго Алкантара, който премина в Байерн Мюнхен, "Червените дяволи" се насочват към Сеск Фабрегас.

Вестниците Скайспортс и Сън независимо един от друг съобщават, че английският шампион подготвя оферта за полузащитника на Каталунците.

Според Скайспортс Юнайтед ще предложи 35 милиона лири, докато Сън твърди, че вече има направена оферта, която обаче била за 26 милиона лири.

Спекулации за преминаване на Фабрегас в Манчестър Юнайтед имаше и по-рано през месеца, но тогава те не бяха конкретни. Сега се говори за ясна оферта.

В нито един от двата материала обаче не се обяснява каква е позицията както на каталунците, така и на самият играч. От края на миналия сезон от Барселона не са коментирали положението на играча и се смята, че при добра оферта няма да имат против да го пуснат.

Самият Фабрегас обаче неколкократно обяви, че иска да остане в клуба и ще обмисли възможност за трансфер само ако му бъде заявено недвусмислено, че вече не е желан на "Ноу Камп".

Дори и това да стане обаче, Юнайтед все още не може да се чувства сигурен, че ще го привлече, тъй като от Арсенал има клауза, според която са с предимство пред всички останали клубове, в случай, че Фабрегас напусне Барселона.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Al » 18 юли 2013, 13:26

Един въпрос към потребителя "РУУНИ":

Ако Рууни отиде в друг английски отбор, ще си останеш ли с ника? Сиреч Рууни ли те кефи повече или Ман. Ю.? :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 12 авг 2013, 16:51

фен на загорка (Гост) 1 отговор 12 август 2013 | 16:28 тоя да го махат при положение че имаме RVP и ЧИЧАРИТО,че даже и УЕЛБЕК,РУНИ не ни трябва трябват ни халф и защитник

Прочети повече на: http://www.sportal.bg/news.php?news=442272


:qipag: :qipan:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 12 авг 2013, 21:37

Мойс започва уникално - 1 мач, 1 трофей. :qipab:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот drvasko98 » 12 авг 2013, 22:50

Сега е момента и да се оттегли :qipap:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron