МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2011, 09:42

дели е ефрем в младите години
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 29 дек 2011, 22:34

itsoVIII написа:Аз гледах почти всичките шампионатни мачове през миналия сезон, и почти спрях да чета. А че ти си повтаряш едно и също от години, това всеки го знае :lol: :lol: :lol: Т.е. и при тебе няма промяна през тия години, защото явно няма еволюция или развитие :qipap:


Знаеш ли кое е най-лошото, Ице ??! Айде, аз, че пиша глупости и не виждам гения в Бербатов, хубаво. Ама и тия, `дето връчват най-престижната индивидуална награда във футбола, са тъпаци като мен и не го бръснат и за слива, ей това е най-страшното....
Виждаш и "Уърлд Сокър" не са го турили дори сред 100-те най-добри тая година... :qipag:

itsoVIII написа:М/у другото - твоя човек в РМ бележи на всякакви отбори и отборчета, ама него не го критикуваш като бележи на слабаци по 5-6 гола, а Рууни и Чичарито, който все виси на косъм от засадата и чака, като не бележат на слабаците дори и 1 гол, няма и думичка от тебе с/у тях :lol:


Кр. Роналдо, освен да шиба на слабаците, вкарва решаващи голове и срещу Милан, Барселона, Олимпик Лион, Челси, Арсенал, Холандия и т.н. .... заеби ти да ми го сравняваш с Бербатов. Неслучайно взе и Златна топка през 2008-а.

А Чичарито.... пусни си мача за титлата с Челси от миналата пролет, или 1/8-финала от ШЛ с Марсилия, или 1/4-финала.... и тогава ми обяснявай дали вкарва само на слабаците.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 29 дек 2011, 22:40

bat_jori написа:дели е ефрем в младите години


Жоре, ти си нашият, т.е. червеният, Думби. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот skorpinoks » 31 дек 2011, 12:59

http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=244449

ой никога не се е оплакал от нищичко, и никога не е пропускал тренировка,” похвали още Бербатов неговият треньор.
ЦСКА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 31 дек 2011, 15:16

И какво от това? Прилича ми на моралните лекции за Гунди.

Ми аз предпочитам някой да се появява тук-таме на тренировка пък на терена да е като Шави. Голям праз, че не показвал съвестност в задълженията си, важното е че прави това за което е в клуба.

Стига с тия левскарски (странични, не по същината) логики. Ако мръзна на стадиона и отбора ми го дерат какво ме топли обяснението, че 11-те на терена съвестно тренирали цяла седмица? Аз съм дал пари за билет и сърцето си на клуба, за да бият и да ме радват, а не за да правя някакви констатации колко съвестни били.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот bat_jori » 31 дек 2011, 16:09

дели къде си бе,чакам смешните ти хули по бербатов.положението беше оакано до колене-ама слабака бербатов 2 мача 5 гола.Жалко че Митко не показа на сърчето един голям среден пръст.
давай баце Митко -ший ги тия цървули
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 31 дек 2011, 16:14

Жорка, набий си първо чикия, че нещо много превъзбуден ми се виждаш, лъсни върху снимка на Бербо и пак ела. :qipag:

А, че Бербо умее да вади нож на такива слабаци, отдавна сме го признали и не е нищо ново, виж и в линка по-горе какво питат английските журналисти Сър-а. Явно не само за мен и Франс Футбол е видно това, ами и за всички нормални хора.

Отделно, той оака мача в началото, виждам пропуснал си това в превъзбудата си. :qipag:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 31 дек 2011, 16:29

Добре бе мама да ева като са слабаци не трябва да вкарва ли ? :qipag: И просто е смешно да се говори за слабаци в големите 3-4 първенства където такова понятие няма. Това не е А група. Стига някакви опити за паралели с А група и големите първенства.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 31 дек 2011, 16:36

Митко е добър спор няма. Има и отлични качества, също факт.

Просто е нелепо да се говори за него паралелно с Шави, Меси или Кристияно, а тук вече някои хора се увличат. Вкарал бил малко повече голове в последните мачове? Ами сигурно накрая на сезона от различните първенства ще изкараме много такива които в няколко поредни мача правят повече голове, а в останалото време нищо. Това не е нещо голямо във футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 31 дек 2011, 16:39

Не знам, Вильо, питай ФИФА и Франс Футбол защо всяка година не се и сещат за него, когато номинират по 30-ина футболисти, изявили се през годината, които да спорят за Златната топка.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот VILIO » 31 дек 2011, 16:41

Какво общо имат ФИФА и Франс Футбол ? :qipag: Питам те просто и ясно ! Като са слаби отбори от аристократичност не трябва да им се вкарва ли ? На всички ни е ясно(поне в този форум), че Бербатов е далеч от световните величини, но не е нужно да го принизяваме по ниско отколкото всъщност е. Двете крайности са крайно вредни.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 31 дек 2011, 16:44

VILIO написа:Какво общо имат ФИФА и Франс Футбол ? :qipag:


Какъв тъп въпрос, Златната топка е най-престижното индивидуално отличие във футбола. И щом години наред не те забелязват там, не да ти я дадат, поне да те вкарат сред групата от 30-40 номинации, явно има нещо. И проблемът едва ли е в мен. Ако ти си сляп, това е друг въпрос.

VILIO написа:Питам те просто и ясно ! Като са слаби отбори от аристократичност не трябва да им се вкарва ли ?


Нека им вкарва бе, какво лошо съм написал ??! Жорката ми серазпени тука и просто му отговорих. :qipag:

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот stankovich » 31 дек 2011, 17:20

На никой ли не му направи впечатление...как "Терминатора на головете" се пазеше от топката при третия гол :qipag: :qipag: :qipag: Един футболист, който играе за отбора си според мен би се хвърлил да предотврати гола..."Терминатора" гледаше отстрани как Блекбърно го нанизва клизмарската :qipag:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот Delija » 31 дек 2011, 17:22

За третия гол няма вина Бербатов, оня паляк от отборчето на Казуса е виновен. Бербо нарочно се дръпна, защото видя, че Гея е тръгнал към топката, няма да му пречи та я.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР ЮНАЙТЕД (част 10)

Мнениеот 8 » 31 дек 2011, 17:30

Добър ход :qipay: , елегантно изместихме центъра на обидите от Бербо към Казуса :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 59 госта

cron