ИСПАНИЯ - Част 2

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Мичо » 27 авг 2012, 09:30

На осмака трябва да му се обяснява бавно и, желателно, с картинка. :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Al » 27 авг 2012, 09:43

Снощи хубав мач между Валенсия и Депортиво :qipbo:

Ла Коруня с точка при тежкото гостуване. Първото полувреме много силна Валенсия, второто Депортиво се окопити и даже имаше шанс и да спечели. :qipaz:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот 8 » 27 авг 2012, 12:42

Аз пък гледах Мишел :qipao:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот 8 » 27 авг 2012, 20:40

Абе какво става с първенството на двата коня? Нали Реал трябва да бие камо ли пък два пъти поред да не го прави. Аз повярвах на англичаните, че имало само два отбора и продадох апартамента си и сега залагам полученото от продажбата на порции, само на победи на Барса и Реал, щото били сигурни, а то ще обеднея :cry:
И Мичо ме надъха там с изкарването на испански мачове от тиражите и викам си аз "ето, направих парата".

Всъщноост нищо кой знае какво не е станало. Преди две години и Херкулес обърна Барса насред Ноу Камп. Сега Хетафе си разиграл коня с Реал. Направил нещо, което целия топ на острова не може (да бие Реал), не е кой знае какво, в Испания винаги има някои отборчета дето вкарват интересни моменти. Реал в Европа и в момента няма да има проблеми при каквито и да е сблъсъци.

Барса има един плюс, който ще играе най-малко в първата третина от първенството, ако не и до полусезона. Двама ключови играчи в лицето на Меси и Вия не са изморени от предния сезон, защото лятото си почиваха. Първият в момента е в много добра форма и вкарва регулярно голове. Ако по някое време и Вия влезе във форма след дългата контузия това е почти достатъчно отбора да върви без проблеми напред, защото и двамата са свързани с много голове. Конкретно Вия ако заиграе ще дойдат и решаващите голове в ключови мачове (като срещу Челси примерно).

Моу без да ми е симпатяга какво да направи в момента? Изградил е изключително силен състав, който отстъпва само на Барса в света. Без да предизвиквам феновете на Реал, но за мен е ясно, че това са най-добрите отбори в момента в света, както и с отчетливата разлика, че Барса е по-добрия. Това ми е мнението независимо от факта кой от двата ще стане шампион на Испания. Миналата година факторите бяха срещу Барса, а и Реал се беше много добре подготвил. Сега не е ясно кой ще изплува накрая отгоре, но поне Барса не е тотално грохнала от умора като предния сезон (не и целия отбор). При това положение логиката е проста. Газят си наред двата отбора в Примера и който по-малко пъти сгреши ще е шампион. Няма голямо разлика в силата на Реал дали ще бие 30 или 35 пъти в шампионата. Ясно е, че са силни, ясно е че Барса са по-силни. Въпрос на съвкупността от много фактори е кой ще успее. Принципно през сезона и двата отбора трябва да си търся победите и те го правят, а грешки ще има и те ще определят шампиона, а не по-силния. Що се отнася обаче до Европа Моу може да направи нещо. Там на практика са 4-5 мача (есента въобще не я броя) и там дори и при изтискан като лимон отбор може да се търси успеха. Пример Барса миналата година, която почти до края стигна и не успя заради недалновидност. Всъщност той ако и това прави ще се издигне в очите ми. Да върви с балансиран ритъм есента в ШЛ, нито да се напряга, нито пък да мързелува и като дойде пролетта и мачовете на истината да ударят мощно, а ако под ударите им попадне и Барса евала, ще е гениално. Междувременно през годината в Примерата се търси максимума от всички мачове пък каквото стане. Ей на миналата година най-силния отбор в света и той не стана шампион, нито пък взе ШЛ, а се задоволи само с една купа на страната си. Никой не ги е обявил обаче за некадърници.
Обратното ако прави Моу щеше да е евтино. Да гази без грешка хетафета и подобни. И кво като не можеш да биеш някой по-силен в Европа или Барса винаги ти показва, че е по-голямата? Няма много смисъл, не поне и за феновете на Реал, които искат да са първи в света. В момента при тези дадености, Барса (все още) да има велика формация не ти остава нищо осен да изкараш всичко от себе си и над 100%, за да биеш в Европа, където е същата тази Барса, а и други силни отбори (Байерн, Ман, Юве), а в Примерата да играеш на макс и каквото стане. В най-лошия случай там ще си зад световния номер 1, нещо което никой няма да учуди и от това да се вайка. Ако пък стане номера и вземеш титлата е добре дошло.

ПП. Я си представете, че сега в сряда измъкнат нещо от реванша за суперкупата. Ей така за настроение, просто да подскажат, че в отделни срещи с малки отбори всичко може да стане, но да не се заблуждаваме за големите сблъсъци.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2012, 21:19

А я си представи ,че накрая на сезона пак са с 35 точки пред 3-я/Тогава к'во :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот 8 » 27 авг 2012, 22:57

Ми няма да е изненада за мен при тази сила на Барса и Реал. И в Англия да дойдат ще са безапелационни шампиони.

Отделно Валенсия пак разочарова. За миг излезе отново оптимизма с хикса в 1 кръг като гост на Реал ама 2 кръг сериозно разклати нещата. Нито Валенсия победи у дома вече, нито Реал предотврати нова загуба на точки, при това срещу по-слаб. Извод-въпреки желанията ми реалностите са други. Валенсия най-вероятно и този сезон нищо особено няма да са, тоест нещо като предишния. Говоря като сила. Иначе там трети места и полуфинали в ЛЕ може да си има, но просто не стават за малко по-стегнатите мачове.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2012, 23:31

Е хем не е с два коня, хем няма да е изненада :shock: Не схванах.Сега да очакваме ли Малага да вземе ШЛ ?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот 8 » 28 авг 2012, 00:18

Ми аз няма да се изненадам ако двата отбора се открояват над останалите. Говорим за двата най-силни в света, не за ЦСКА и Левски.

А че не са два коня е в отговор на глупостите ви за шампионатите. Както виждаш единия кон въобще не бяга (не може да бие).

Малага може да стане втори Виляреал. Предходната на участието в ШЛ година силна, от която е взета квотата, а годината на участие слаба при която изпадаш (или си близо до това). Това води до любимия ви грешен извод, че испанските отбори в ШЛ (силно представящи се) били два, а не като английските четири да вървят там в пакет до 1/4 или 1/2 финали. Просто Виляреал беше за ШЛ не миналата, а по-миналата година. Миналата година, но без квота за нея, силния беше Леванте, Атлетико или Атлетик, те ако бяха на мястото на Виляреал можеше и да видим нещо повече. Виляреал представяше утайката на Примерата (изпадащите). Едва ли и сходната от Англия би направила нещо повече в ШЛ (там последния изпаднал който е миналата година, третия отзад напред).

А защо се е стигнало до тази промяна си отговори сам. Виж какъв динамизъм има един отбор от следващ двата големи как само за един сезон изпада. Такава динамика на процесите при вас няма. Все едно да ви е толкова силна лигата, че Арсенал догодина да бъде пометен от мало и голямо и да изпадне....едва ли, пак ще са си някъде тук в добре познатите квоти.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Мичо » 28 авг 2012, 09:22

Ем е с два коня ама не е. Ем няма да е изненада ако са с 35, ем ще е.
Ем осмака е педераст, ем не е. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот 8 » 29 авг 2012, 23:18

Мачът свърши. 2:0, човек повече, на свой терен, не само като резултат, а и като игра изглеждат доста по-добре. Изключено е да има сериозна промяна. Отделно Вия го няма, Пуйол също, Валдес както винаги не вдъхва доверие.

Прибързахте с оценките за Реал след мача с Хетафе. Продължаваме нататък. Двата гиганта си остават в стартовите позиции. Единият взел някъде, дал другаде, другия обратно, все тая. Сезонът е в началото.

Ха, току що Меси направи 2:1. Независимо от това не мисля че нещо се променя, нищо че е 4:4 общия резултат и говори за равностойност. Реал играят доста по-добре като отбор.
Просто Меси вкара повечко трилър в развоя в което няма лошо.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Chelsea_69 » 29 авг 2012, 23:22

Естествено ,че гледам Евертън - Лейтън Ориент за купата на Лигата. :shock:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот 8 » 29 авг 2012, 23:29

Боби ти ли си? :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Мичо » 30 авг 2012, 09:07

8 написа:Мачът свърши. 2:0, човек повече, на свой терен, не само като резултат, а и като игра изглеждат доста по-добре. Изключено е да има сериозна промяна.

:qipay: Абсолютно. Все пак говорим за испански педали с педерастка психика.
Ама няма как да е иначе, не всеки може като Челси(британски отбори). Истински мъже, истински дух. :qipbo:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Delija » 30 авг 2012, 11:50

Разбрах, че Реал е взел Суперкупата. Та да припомня нещо:

Hristolov написа:
Delija написа:Тази купа не е толкова важна

:qipag:


Да, продължавам да твърдя същото и сега.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИСПАНИЯ - Част 2

Мнениеот Христолов » 30 авг 2012, 12:00

така е самата купа не е най-важната, но е важен директният сблъсък с главния съперник за домашното първенство и ШЛ.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 46 госта

cron