Световно първенство 2014

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Samp » 18 юли 2014, 13:49

да

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 18 юли 2014, 15:46

Да, 8, същият си беше голяма класа.

Кариерата му се сгромоляса, а и се ошишка съвсем, когато заложи на безкрайните купони, пиенето и жените. Но преди това си газеше здраво.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 18 юли 2014, 19:48

"Газеше". Аз такива псевдо играчи като него и сънародниците му Пато, Кака не възприемам. Временно избухнали за някакъв период и в някакъв отбор. Настрани никъде ги няма, нито в друг клуб, нито в националния. Съжалявам ама това за мен не са кой знае какви футболисти.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 18 юли 2014, 19:58

Въобще някои ваши стандарти не ги приемам. Преди време се споменаваше Рууни в някакви сравнения с Меси, Роналдо, Дрогба и т.н. какви и колко голоме правили. Позволих си да го оприлича на никаквец и последваха забележки от Васко на колко години бил и едва ли не да чакаме нещо което няма как да излезе от един играч показал вече, че е нищо.

За сравнение един Томас Мюлер. Единият вкарва първи гол в осмия си мач на световно и веднага коментари. Бил се отпушил (при това с гол на честта :qipbj: , поне да беше нещо класиращ гол). Другият на невръстна възраст ей така вече отпердаши набързо 10 гола на световно, НО НИТО ЕДИН ОТ СЕКТАНТИТЕ НЕ ГО Е КОМЕНТИРАЛ КАТО НАПАДАТЕЛ, а той е хиляди пъти повече нападател. Дори и на клубно ниво като погледна не виждам пак нищо. Единият си има Ман, но другия Байерн. Като се замисля се сещам и за негов гол на финала в ШЛ, който вярно не усдпя да донесе тогава титлата на баварците ама при другия и това не се сещам. Някакви дузпи донесоха титлата, при това ако въобще нападател има влияние то беше Роналдо. След това двата финала с Барса НУ-ЛА. Голям нападател, няма що.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 18 юли 2014, 20:42

8 написа:"Газеше". Аз такива псевдо играчи като него и сънародниците му Пато, Кака не възприемам


Не се и съмнявам, за теб Зидан поритвал там нещо си в Ювентус, та Кака и Адриано ли няма да са псевдоиграчи ..... сигурен съм, че си изгледал стотици техни мачове, на базата на което даваш поредния си "компетентен" коментар и присъда.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 18 юли 2014, 20:49

За разлика от теб нямам намерение да променям възгледите ти. Имай си Кака, Пато и Адриано за големи играчи. Моля те не се меси на моите възприятия, не е задължително да са като твоите.

Юве и Реал, общо едно десетилетие, по 5 години двата отбора, общо взето правят най-големите си успехи преди да дойде французина и после с него им слиза в някаква степен нивото. Това как го възприемаш си е пак твой проблем. Аз имам по-особено мнение, щото например Наполи, Милан или Барса се въздигнаха, а не спаднаха при престоите на Марадона, Бастен и Стоичков.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 18 юли 2014, 21:03

Така е, Кака не беше голям играч, някаква шматка там .... какво ли обяснявам на някакъв глупак, който мачове не гледа, ама е компетенция по всичко.

Иначе и на Реал им спадна нивото, като отиде Роналдо-Феномена там .... явно и той е шматка.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 18 юли 2014, 21:22

Роналдо феномена направи две силни световни първенства.
На клубно ниво не се прояви, но аз и не твърдя, че е сред великите играчи както ти се пениш за Зидан. Все пак от трите му отбора при Барса беше по-добре отколкото преди да отиде.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот VILIO » 18 юли 2014, 22:20

Delija написа:
8 написа:"Газеше". Аз такива псевдо играчи като него и сънародниците му Пато, Кака не възприемам


Не се и съмнявам, за теб Зидан поритвал там нещо си в Ювентус, та Кака и Адриано ли няма да са псевдоиграчи ..... сигурен съм, че си изгледал стотици техни мачове, на базата на което даваш поредния си "компетентен" коментар и присъда.


Тоva мнение го е оформил с не гледането на много мачове на играчите които е изброил.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 18 юли 2014, 23:59

8 написа:Роналдо феномена направи две силни световни първенства.


Ми и Зидан направи 2 силни световни и едно силно европейско, ама той не бил нищо особено .... ебем ти и малоумните логики и схеми вече.

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот blazev1992 » 19 юли 2014, 03:51

drvasko98 написа:Eдинствената причина е, че мачове се играха по обяд на 30 градуса, Блажев, което поизцеди отобрите за елиминациите. Фактът, че най-силния играч на световния шампион Италия през 2006 беше Фабио Гросо (прощавам на всеки, който не го е чувал :qipag:) компрометира писаното от теб за останалите отбори. А самия отбор на Италия не бих отличил с абсолутно нищо в индивидуален план, добри средностастически играчи и един Дел Пиеро, който влизаше чат-пат. Не знам какви 10 отлични играчи е имала Бразилия, но на пръв поглед се сещам за дебелунгера Адриано и гения Фелипе Мело, които едва ли много се различават от наличните Хълк и Паулиньо например. Холандия и Португалия ще се запомнят с безумните нулеви равентства и грубия мач помежду си, който направиха. Единственият отбор, който направи наистина много силно първенство беше загубилия финала, а и Аржентина, но домакините ги излъгаха. Твърдя, че с тогавашния им треньор може би тази година титлата щеше да иде в Буенос Айрес, което разбира се е лично мнение.

Причината не смятам, че е важна в случая. В групите иху-аху-после-тихуууу. Дори класики като Франция-Германия бяха повече от жалки на това световно. :qipbl: Особено 1/4-финалите сега бяха жалка пародия, в ЮАР направо изглеждаха като зашеметяващи класики в сравнение със сега- #-o
Васко, имаш проблем с паметта. Какъв Фелипе Мело те гони в Германия. #-o Той се прочу 2010 срещу Холандия, 2006 въобще нямаше нищо общо с Бразилия. Изказването за Адриано също е повече от нелепо. Пичът направи точно 2 силни сезона, но те бяха точно в периода 2005-2006, тоест по това време беше един от водещите голмайстори в Европа. Все едно Диего Коща да се срине тотално и някой да каже-ми той не е бил нищо особено. Цялостно да, но това не значи, че през въпросната година не е бил топреализатор.
Въобще съставът на Бразилия тогава: Дида, Кафу, Лусио, Жуан, Роберто Карлош, Жилберто Силва, Кака, Жуниньо, Зе Роберто, Роналдиньо, Роналдо+смени Адриано, Робинььо, Сисиньо/Емерсон-тоя състав е по-силен от 2002г., а в него са двамата най-силни футболисти в периода от 2004-2007-Кака и Роналдиньо. И Осмака също е написал зверска тъпотия-Кака може и да не е легенда на футбола, но беше страхотен футболист. Самичък изведе Милан до Шампионска лига 2007г.. Роналдиньо въобще не се нуждае от коментар в тоя период от време (макар че на самото световно се изложи, особено мачът с Франция и прекият свободен в 90та, който изпълни, бе олицетворение на провала му, нещо като Меси с Германия).
Португалия и Холандия-може и да не се запомнят с нищо, но е факт, че имаха страхотни футболисти-в момента Португалия има само 1, а Холандия сега има същите от 2006та, но сега не се виждат никакви нови на хоризонта. Италия имаше най-добрата защита в света тогава-само 1 гол получиха+1, който те сами си вкараха. :qipag: Англия имаше най-силният си състав в последните 20 години и ако имаше момент, когато можеха да постигнат нещо голямо, то беше това първенство.
Въобще чудно ми е на базата на какво сегашното, смея да твърдя безлично първенство, е така високо ценено в очите на всички.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 19 юли 2014, 05:09

Англия 90-та имаха някакви, различни от тези в научните фантастики, шансове да бъдат световен шампион. Не знам 2006 какъв отбор си видял, поредния измислен с нереални шансове.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 19 юли 2014, 05:14

Delija написа:
8 написа:Роналдо феномена направи две силни световни първенства.


Ми и Зидан направи 2 силни световни и едно силно европейско, ама той не бил нищо особено .... ебем ти и малоумните логики и схеми вече.


Тогава Роналдо има 3 първенства, плюс 94-та където е световен шампион, нищо че не е играл. Където са 0 мача там е и 1 съществен като те гледам как броиш 98 година като годината на Зидан :qipbj:
Тюрам има също един подобен мач и с представянето си в Парма не отстъпва въобще на Зидан и е абсолютно същата "легенда".

Дори обаче и едното 2006 не е бил систематичен както Роналдо през 98 и 2002. Човекът ударно бележеше в почти всеки мач. Дори обаче и 5 пъти по-силен да е Зидан и да е нещо като или повече от Роналдо аз никъде е твърдя, че Роналдо е бил от най-големите. Ти си го избра като удобен пример.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 19 юли 2014, 10:46

8 написа:Тогава Роналдо има 3 първенства, плюс 94-та където е световен шампион, нищо че не е играл. Където са 0 мача там е и 1 съществен като те гледам как броиш 98 година като годината на Зидан :qipbj:


Значи Зидан 1998-а не е играл за Франция, така ли ??! :qipbj: :qipbj: :qipbj: Сравняваш го с участието на Роналдо 1994, когато не игра май и един мач Феномена ?! :qipbj: :qipbj:

Франция - ЮАР 3:0 титуляр - 90 минути
Франция - Саудитска Арабия 4:0 титуляр - изгонен в 71-ата минута
Франция - Дания 2:1 - наказан
Франция - Парагвай 1:0 с пр. - наказан
Франция - Италия 0:0, 4:3 с дузпи - титуляр 120 минути
Франция - Хърватия 2:1 титуляр - 90 минути
Франция - Бразилия 3:0 титуляр - 90 минути

Отново смачкан с факти, 8. За пореден път.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 19 юли 2014, 10:50

Значи толкова е и играл. Освен последния мач другите му участия ми се губят.....освен онова с червения картон.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron