Световно първенство 2014

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 13 окт 2011, 22:28

А бе те с извънвселенския Меси паднаха 1:6 от клоуните от Боливия, ти за някакво мижаво 0:1 от Венецуела си се хванал. :qipag: :qipag: :qipag:

А Осмака е нормално да бяга от темата, защото Меси (който той сам даде като пример ако бил вместо Платини :qipbj: ) има такива загуби с екипа на Аржентина, пред които това 0:2 от България направо бледнее. Боливия, Венецуела.... кой ли не би палячото Меси. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 14 окт 2011, 01:17

drvasko98 написа:Ами аз не казвам, че Меси не е по-добър от Платини. Просто се изумявам от фактите, които ползваш. Били сме Франция на Платини, той не направил нищо, за да обърне мача, следователно нищо особено не е. Ако бил тогава Меси вместо Платини, друго щяло да бъде. И ето ти го пресен-пресен Меси не направи нищо срещу аутсайдера Венецуела и паднаха


Аз не вадя конкретен мач и да крещя като обезумял "вижте бе". Дадох го като пример, но кажи ми друг мач в който Мишел нещо обръща. Мисълта ми е, че примера ми е като всички останали.

Виж за Меси някои хора от форума вадят конкретни мачове опитвайки се да ги изкарат доводи, но винаги можеш да им хвърлиш в лицето много други мачове с обратни неща.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 14 окт 2011, 23:37

Айде, хвърли ми един важен мач на Аржентина, който Меси е обърнал....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 15 окт 2011, 14:19

Не се сещам за такъв.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 16 окт 2011, 14:32

`щото и аз ....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 17 окт 2011, 02:00

А прави ли ти впечатление, че не се правя на шут и че казвам това което е?

Обаче на Меси има много такива мачове с Барса. При Платини няма такъв момент никъде. Безобиден играч. Не играч-мач и да определя някои развои. Силен да ама фактор не. Същият като нашия Бербатов на фона на останалите българи. Спрямо останалите е силен ама не е никакъв фактор за футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 17 окт 2011, 08:50

Платини бил на нивото на Бербатов ....
Платини бил безобиден играч ...
Платини не бил никакъв фактор във футбола ....
Платини не решавал мачове ...

Ти добре ли си бе ?!?!

Кой вкарва победния гол на 1/2-финала срещу Португалия на Евро`84 в 119-ата минута ??! Кой вкарва победния гол на финала срещу Испания ??! (голът на Бруно Белон в последната минута е само за статистиката) Кой вкарва победния гол срещу прекия конкурент в групата Дания ??!
Кой вкарва победния гол за Ювентус на финала за КЕШ през 1985-а ??! Сега ще ми кажеш, че е от дузпа, демек не се брои. Ама на Стоичков 3 от 6-те му гола на САЩ`94 бяха от дузпи, значи ли това, че и голмайсторския му приз не се брои и не важи ??!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Мичо » 17 окт 2011, 09:54

Delija написа:
Ти добре ли си бе ?!?!


:qipag: :qipag: :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Mike Bibby » 17 окт 2011, 10:37

Глупости! Платини въобще не е на нивото на Бербатов. Бербатов е много по-голям футболист от Платини! :qipaq:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 17 окт 2011, 12:52

Значи първо се научете да четете. Лапате (Мичо :qipad: ) както ви падне една реплика и си я видоизменяте както ви харесва. Никъде не съм казал Платини=Бербатов.

О да, спомням си ги тези решаващи моменти. Хубаво е обаче и да си ги гледал (но не на ютуб). Голът на финала малко грешно го интерпретираш като удар на Платини и гол, щото по-правилното е да го разглеждаш като отделни събития. Удар на Платини (безобиден!-нито труден, нито точен, нито фалцов, никакъв) точно във вратаря. И вратаря я хваща. Второ действие. Незнайно защо Арконада я пуска ей така в мрежата. То и мнозина се чудеха как да маркират гола ама айде, щото преди това удара бил във вратата Платини голмайстор. Обаче топката не просто се отби от вратаря, че да приемза стрелящия за голмайстора, а топката беше лека и вратаря я хвана и тук свършва удара. После пускането в мрежата не знам какво е, но със сигурност не е "удар на Платини" камо ли пък да се вживяваш как решил мача. Човек като те слуша остава с впечатлението, че удара е на Костадинов срещу петлите.

А другия момент с Ливърпул просто не си заслужава коментар. Трябва да си левак, за да наречеш отсъждането на фалшива дузпа и при това не заради съприкосновение с теб и после вкарването й за "обръщане". Поне аз не това имах предвид като говорих за Меси и подобни неща. По тази логика и Анри обърна Ейре след измисления гол в баража за световното, разлика никаква с обрата на Платини.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот drvasko98 » 17 окт 2011, 13:59

Като с
8 написа: При Платини няма такъв момент никъде. Безобиден играч. Не играч-мач и да определя някои развои. Силен да ама фактор не. Спрямо останалите е силен ама не е никакъв фактор за футбола.


Чета това и оставам с впечатлението, че Франция 82,84 и 86 постига успехите си с банда некадърници, водени от просто по-добрия Платини.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 17 окт 2011, 14:00

Забрави само победния гол срещу Португалия на 1/2-финала да омаловажиш, както и този срещу Дания в групата - давай, вярвам, че можеш да изсмучеш и там нещо. :qipag: :qipag:

8 написа:Трябва да си левак, за да наречеш отсъждането на фалшива дузпа и при това не заради съприкосновение с теб и после вкарването й за "обръщане". Поне аз не това имах предвид като говорих за Меси и подобни неща. По тази логика и Анри обърна Ейре след измисления гол в баража за световното, разлика никаква с обрата на Платини.


Да, и Марадона вкара с ръка на Англия на оня 1/4-финал, дай да отречем и втория му гол в този мач по тази логика.... или там не се брои, понеже не е Платини намесен....

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 17 окт 2011, 16:26

За Марадона винаги казват този мач и двата гола поотделно имат значение. Някои казват "не му прави чест първия гол" ама винаги ги има и другите "е да ама втория....". При Платини няма такова нещо като "втория".


Васко не ми се спори. И Клозе е голям играч. Лидерът на атаката на отбор, който в последните три световни първенства както и да играе не може да падне под третото място, а въпросния човек прави доста голове по време на тези постижения явно е голяма работа.

Дели. Пало Роси голям ли е? Щото според мен не е.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот drvasko98 » 17 окт 2011, 16:37

Осмак, Платини на какъв пост играеше?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 17 окт 2011, 17:29

8, ти имаш обаче ебати двойния аршин. Само два примера от не малкото ми спорове с теб ...

Логика за отричане на Пеле:

Бразилия с Пеле - световен шампион 1958-а.
Бразилия без Пеле - световен шампион 1962-а.

Извод на Осем - Пеле не е нищо особено. С него и без него, Бразилия си взима титлите.

Същата логика, приложена при любимеца на Осем - Кройф:

Холандия с Кройф - финал на световно 1974-а.
Холандия без Кройф - финал на световно 1978-а.

Извод на Осем - Кройф е велик играч.

------------------------------------------------------------------------------------------

Логика за омаловажаване на Платини:

България - Франция 2:0 - Платини не прави нищо, за да спести загубата на французите от "хайдушката дружинка на Вуцов".

Извод на Осем - Платини е безобиден играч, никакъв фактор във футбола, равен е на Бербатов.

Същата логика, приложена при любимеца на Осем - Меси:

Боливия - Аржентина 6:1 - Меси не прави нищо, за да предотврати този нечуван срам и резил.

Извод на Осем - Меси е най-великият в историята на футбола.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 99 госта

cron