Световно първенство 2014

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 27 юни 2014, 22:17

Коментирал 8, не мен. :qipbe:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 27 юни 2014, 23:45

Това че коментирам писаниците на някого, не значи задължително, че искам той да ми отговаря. :wink:

8 написа:Тъпанар, помолих те да не участваме двамата в какъвто и да е разговор. Гнус ми е да присъствам в нещо общо с помияр като теб. Защо ме търсиш?


Ти сам се вкарваш отново в някакви филми. Остави ме да ти се смея на великите анализаторски умения и не се занимавай с мен, не те търся в никакъв случай. :qipbo:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот tridant » 27 юни 2014, 23:55

Франция пък какво сте ги нарочили за аутсайдер ,
според мен играят доста добре и са много динамични.
Бензема , Валбуена , Погба и др. са в отлична форма .
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 28 юни 2014, 05:18

Delija написа: :qipag: :qipag: :qipag: Добре ги приземи Капело. :qipag: :qipag: :qipag:

А Осмака е прогнозирал, че от тази група ще излязат Русия и Южна Корея.


Аз моето мнение съм го дал още на 2 май и за разлика от писанията ти, че си го меня, съм последователен и не съм писал друго.

8 написа:
Христолов написа:След гръмкия край на байерн в ШЛ, време е нашият месия да сподели своите предвиждания за предстоящото световно първенство.


Веднага.

Предвид историята, на първенствата в Южна Америка, настоящото развитие на сезона, супер почивка за Меси, слабостта през последните сезони на европейския футбол, и желанието за мъст на южноамериканците, които са голяма сила във футбола, така както онзи ден голямо име като Реал напомни за себе си, най-логично би било следното.

Първенството да премине под южноамериканска диктатура. Разбира се заради по-големия брой европейски отбори няма проблем да има такива полуфиналисти и дори финалист. Като цяло обаче по време на турнира в заглавията ще присъстват Бразилия и Аржентина и може би докато тече турнира ще има очаквания за някакъв голям сблъсък между тях. Това е и моята прогноза, това ще са големите отбори на световното, като залагам на Аржентина да е крайния победител.

За да има повече възможности за плюене на 8 и сръбската путка повече цитати да търси в миналото нека да си поиграя на още малко детайли ей така за спорта, които нямат съществено значение към горните редове ако като цяло се сбъднат.
-Бразилия и Аржентина макар и най-силните не това ще е финала.
-Бразилия ще отпадне може би на полуфинала
-При сбъдване на предното по-вероятно не от Аржентина, а от другия финалист


Христолов написа:само тези двата ли ???????????


Мичо написа:[-X Ако няма поне 400 реда анализ, аз отказвам да чета. :qipam:
Осмак, губиш форма. :qipav:


Извън това отбелязах, че мач за мач ще си пиша каквото ми падне, а пък идиоти като теб да си мислят каквото искат. Гледам, че не си пропуснал да влезеш в предначертания калъп на идиотите. Викаш от групата на Русия не излезли очакваните от мен. В групата на Бразилия и Мексико пък излязоха очакваните от мен. Е и? Нито Русия като сбъркана, нито Мексико като познат са ми акцент. Нито Белгия, нито някой друг. Написал съм каквото съм написал и тук пак го пуснах. Имам два фаворита. Аржентина, резервен вариант Бразилия. Толкова. При нормалния вариант както съм обрисувал може би няма да се срещнат на финала. Извън това очаквам слаби европейски отбори като цяло.

В прогнозата ми дори двата европейски отбора на полуфиналите не са ключов елемент. Просто сложих тези които не се засичат с прогнозата ми за сила (с Бразилия и Аржентина) до тази фаза. Малко по-силното за Германия (финал) също идва не от залог за немците, а просто мисля, че все пак Бразилия ще се спъне на полуфинала, което вади като печеливш техния съперник, а той е Германия. Абсолютно обратното развитие също ме устройва. Бразилия и Аржентина полуфиналисти, с кои да са отбори, европейски или други, Аржентина пада на полуфинала, а Бразилия взема купата или и двата отиват на финала и кой да е взема купата. Въобще ясно и простичко е написано Аржентина и Бразилия ще са големите на турнира, единия от тях и шампион, а европейските отбори ще са слаби. Другото са вариации. Аз съм заложил най-много на такава при която Аржентина е победителя, а Бразилия дори не е на финала нищо че ми е топ 2 в очакванията.

Това простичкото в няколко думи в черно е мнението ми за световното, еквивалент на очакването ми за победител Байерн в ШЛ. Нещо което никога не съм чул от теб, освен изчакване като мишка да опре до два отбора и да прогнозираш победител или ровене в кофите за боклук на минали мнения на други. Ал пита какъв е смисъла от това да си скрит потребител. Ами обясни му. Мишките така правят. Начин на живот. Все да е потайно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот dgeorgiew » 28 юни 2014, 06:55

8 написа:Първенството да премине под южноамериканска диктатура. Разбира се заради по-големия брой европейски отбори няма проблем да има такива полуфиналисти и дори финалист.


Точно и ясно. =D> :lol:
Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Мичо » 28 юни 2014, 08:54

#-o #-o


Изображение



:qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот VILIO » 28 юни 2014, 09:45

Delija написа:Глупак, ако Моу беше треньор на Русия и не беше успял да мине група с Алжир, Южна Корея и Белгия, лично ти щеше да осереш форума с помия. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Сега минаваш с някакъв лек коментар "това световно си е неуспех, да не казвам провал" ..... тоест, дори не е сигурно дали е провал, може би е просто неуспех. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Явно 8ка си мисли,че като руснаците вземат Капело то ще почнат да бият без той нищо да прави, само и единствено защото се казва Капело! Логика ! :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 28 юни 2014, 11:03

8 написа:Аз моето мнение съм го дал още на 2 май и за разлика от писанията ти, че си го меня, съм последователен и не съм писал друго.


Не ми дреме кога си го дал, ще ти се смея на провалите, понеже се бараш за великия анализатор, а останалите ни наричаш някаква си тълпа, дето нищо не разбирала едва ли не. :qipag: :qipag: :qipag:

8 написа:
Първенството да премине под южноамериканска диктатура.


То това не е нужно да го пишеш дори, исторически е обусловено на тоя континент. Накрая само да не ми се изпъчиш с това "велико прозрение" ?! :qipag: :qipag:

8 написа:Викаш от групата на Русия не излезли очакваните от мен. В групата на Бразилия и Мексико пък излязоха очакваните от мен. Е и?



"Е и" ли ??! Ами .... като налучкаш нещо, винаги се изтъпанчваш "както и очаквах", "прогнозирах го" и т.н. ..... обаче като сгрешиш и някой ти го посочи, моментално става "ровещ се плъх", "идиот" .... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Много удобна и мазна позиция. Перчим се, изтъкваме се, като познаем, а като не познаем - оплюваме тоя, който е имал неблагоразумието да го изтъкне. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 28 юни 2014, 11:09

VILIO написа:
Delija написа:Глупак, ако Моу беше треньор на Русия и не беше успял да мине група с Алжир, Южна Корея и Белгия, лично ти щеше да осереш форума с помия. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Сега минаваш с някакъв лек коментар "това световно си е неуспех, да не казвам провал" ..... тоест, дори не е сигурно дали е провал, може би е просто неуспех. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


Явно 8ка си мисли,че като руснаците вземат Капело то ще почнат да бият без той нищо да прави, само и единствено защото се казва Капело! Логика ! :qipag:


Не, бе, нали той се присмива на нас тълпата, дето нищо не разбираме с тия "някакви" белгийци, те нямало и да излязат от групата дори, Капело щял да ги приземи. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ама то си трябва и мачове да се гледат, не само у лайвскор-а да клечиш.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот tridant » 28 юни 2014, 11:24

Да го д* хат южноамериканските мангали. :lol:

Но да си призная ,Колумбия ми харесват.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Delija » 28 юни 2014, 11:44

Сега видях, Осмака е пратил Капеловата Русия на 1/4-финал. :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: А те завалиите не могат да бият Алжир и Южна Корея, камо ли пък групата да минат. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Между другото, това е още веднъж потвърждение за думите на Васко, че, без да си изгледал поне един мач на отборите, трудно могат да се правят някакви смели прогнози за първенството, всичко си е до голяма степен налучкване. Особено важи това за отборите от средното ниво, айде при фаворитите не толкова.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот drvasko98 » 28 юни 2014, 12:26

Досега пълен провал с прогнозите! Нищо от завързаните развръзки не съм хванал. Дори и там, където съм усетил проблеми за фаворити, не съм улучил за чия сметка ще са. 1/8-финалите? 4 чисти фаворита, които едва ли ще се издънят, но очаквам тегави двубои за домакините и немците. Другите 4 мача са много любопитни като по степен на фаворизиране отборите са в реда: Белгия, Колумбия, Холандия, Коста рика. Очакват се 3 сблъсъка по оста КОНКАКАФ-Европа, които могат да напишат футболната историята на замесените страни. Североамериканците са най-пипнатите и грамотни отбори досега на фона на липсата на звезди в съставите им. Очаквам много тежки двубои от 120 минути, а може би и дузпи. Ще прогнозирам успехи на Мексико, Гърция и САЩ. Последният мач е достатъчно Колумбия да го изиграе умно и може би ще го направи.

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот Al » 28 юни 2014, 14:09

Да, има завързани осминафинали. Аз например с интерес ще гледам Белгия-САЩ и ще стискам палци за европейците. Аз също допускам, че Мексико може да се справи с Холандия, даже съм за тях.
Стига бе Васко - немците според мен са с най-лесния съперник от всички, дори една Гърция я слагам по-високо. :wink:

Да почвам подред. Днес съм за Чили. Във втория мач нямам ясно изразени предпочитания, надявам се на хубава и резултатна игра. Може би все пак клоня повече към Уругвай - благодарен съм им за отстраняването на жабите. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

nacho
Мнения: 2045
Регистриран на: 08 авг 2007, 20:53
Местоположение: ЧИРПАН

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот nacho » 28 юни 2014, 14:59

Delija написа:
Селекционерът на Русия Фабио Капело изригна срещу съдийството след края на мача срещу Алжир. Двубоят завърши 1:1 и "Сборная" отпадна от Мондиал 2014, а Капело изтъкна, че отборът му е бил ощетен във всички двубои.

"Аз преди не подхващах темата за съдийството, но сега вече няма да мълча - не съм доволен от работата на съдията. :qipbj: :qipbj: А освен това нашият вратар Игор Акинфеев по време на головата атака на алжирците беше ослепен с лазерен лъч. :qipbj: :qipbj: Това е факт. Има снимки, които могат да потвърдят това", заяви Капело.

"И в трите ни мача съдиите бяха срещу нас. :qipbj: :qipbj: Чувстваме се ощетени" :qipbj: :qipbj: , добави ядосаният италианец.
Не му е виновен съдията.Те руснаците за футбол ги не бива.На тях им дай да люснат две водки за отскок,да грабват пушката и на фронта :qipbo: Кво ше се занимават с некви топкаджии :qipbo:
ЖИВУЩ НА "ЗДРАВКО ЗДРАВКОВ"4

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Световно първенство 2014

Мнениеот 8 » 28 юни 2014, 21:24

Delija написа:
8 написа:
Първенството да премине под южноамериканска диктатура.


То това не е нужно да го пишеш дори, исторически е обусловено на тоя континент. Накрая само да не ми се изпъчиш с това "велико прозрение" ?! :qipag: :qipag:


Глупак. Да беше го написал преди първенството. Не сега. ПРЕДИ да беше казал "то така си става", а не в твоя стил да изчакваш СЛЕД......все същия си си.
А и отделно в нета валят статии за европейски провал. Явно не е съвсем традиционния. Нещо традиционно и нормално обикновено не предизвиква реакции.

А и като казах това не е бил южноамериканския континент единствения ми аргумент ама ти толкова разбираш от футбол, че да ти го обяснявам. Виж само водещите официално европейски отбори, финалистите от 2012 Испания и Италия ПРЕДИ световното и ще видиш колко бих залагал на европейския футбол.

Delija написа:
8 написа:Викаш от групата на Русия не излезли очакваните от мен. В групата на Бразилия и Мексико пък излязоха очакваните от мен. Е и?



"Е и" ли ??! Ами .... като налучкаш нещо, винаги се изтъпанчваш "както и очаквах", "прогнозирах го" и т.н. ..... обаче като сгрешиш и някой ти го посочи, моментално става "ровещ се плъх", "идиот" .... :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Много удобна и мазна позиция. Перчим се, изтъкваме се, като познаем, а като не познаем - оплюваме тоя, който е имал неблагоразумието да го изтъкне. :qipag: :qipag:

Мисълта ми беше брой ми толкова за успех Мексико, колкото за неуспех Русия. Малко ей така съм ги слагал. Съвсем странични неща спрямо оня почернения ред. Ти разбира се си го спазил в частта за Мексико да не го споменаваш, което е супер. Бъди така добър да не си отваряш пълната със сперма уста и за другото.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 33 госта

cron