АРСЕНАЛ - част 5

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 29 дек 2013, 05:48

Вярно е ,Азар има 7 ,Оскар 5 ,Лампард 4.
Но Жозе не е доволен от нападателите и има основания да не е доволен.
Е то и в Арсенал - все някой вкарва ,Рамзи напр.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 13:14

да има и защо да не е доволен ,все пак това са топ нападатели които от никакво положение вкарват .
рамзи леко полеко взе да губи сили и да не е играча който започна сезона,но той даде повече от необходимото -надежда вдъхва тио и завръщането на полди ,дано.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Al » 29 дек 2013, 14:00

Днес важен и вероятно тегав мач предстои. Дано ни изненадат приятно. [-o<
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 29 дек 2013, 17:24

Бах мама му, ами сега какво ще правим? Полусезон е, Арсенал е начело, на всичкото отгоре любовницата пак игра титуляр и взе че вкара :qipbl:
Няма как програмата да е виновна, всеки игра с всеки

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 29 дек 2013, 17:40

Жиру как се изсра мазно в устата костенска миризлива. :qipbj: :qipbj:

п.п.: естествено, Жорето не е писал след мача ..... като стане сакатлък обаче, на секундата е тук. :qipag: :qipag:

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 29 дек 2013, 18:26

Жоро ,нещо ме пързаляш ,това е 8 ми гол на Жиру ,колкото има и Азар в момента. Нещо ги броиш както ти изнася.
:)
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 18:51

Делчо тук съм ,аз съм кат тройчо -требе и далавери да се въртят.
дано сте гледали мача,а не само да сте обърнали внимание само на голмайстора .да жиру е с 8 гола ,аз ти казвах че за последните три месеца е с 3 гола .за жиру давам жокер 69 мин какво направи на празна врата:)
drvasko98-прегледай малко статистиката -днес арсенал постигна първа победа над тим който е в горната половина.какво и е на програмата -предстоят гостувания на челси,пул,евертън,тотнъм,саутхямптън и хъл .

делчо ,ти гледа ли целият мач?знам че не си ,ама какво и да ти обяснявам -едва ли ще го разбереш ,виж последните 12 мин какво игра велиият френски путьо.и как шчесни подскача ,все едно е световен шампион в едно положение.
По класиране арсенал е чудно,то така го виждате и вие -друго е да гледаш мачовете .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 29 дек 2013, 19:13

bat_jori написа: drvasko98-прегледай малко статистиката -днес арсенал постигна първа победа над тим който е в горната половина.


Тотнъм, Ливърпул и Саутхямптън в долната половина ли са? Не знаех, явно не съм ориентиран нещо.
Сити пък ще гостуват на абсолютно всички без Челси, тогава са жив зян.

А иначе си прав, че Арсенал не е най-добрия отбор в Англия дори и в момента и въпреки това е първи

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 19:46

drvasko98 написа:
bat_jori написа: drvasko98-прегледай малко статистиката -днес арсенал постигна първа победа над тим който е в горната половина.


Тотнъм, Ливърпул и Саутхямптън в долната половина ли са? Не знаех, явно не съм ориентиран нещо.
Сити пък ще гостуват на абсолютно всички без Челси, тогава са жив зян.

А иначе си прав, че Арсенал не е най-добрия отбор в Англия дори и в момента и въпреки това е първи

грешката е моя пропуснах победа ,като гост -именно в тези мачове се печели титлата .да за теб арсенал е велик и играе супер футбол ,за мен е не по различно от другите сезони -просто лидерите са една крачка назад ,която ще наваксат .Сии не и мисли имат си и треньор и отбор -без основният им голмайстор и лидер пак са в играта.ДА лидери сме за празненство е 1 пред сити и 2 пред челси .И още един жокер контузиите започнаха -йозил ,рамзи и компания са аут.да видим аз доволно видях в последните години и не се прехласвам като теб-толко трофей и челни класирания ,взе д ами писва.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 19:48

drvasko98 написа:
bat_jori написа: drvasko98-прегледай малко статистиката -днес арсенал постигна първа победа над тим който е в горната половина.


Тотнъм, Ливърпул и Саутхямптън в долната половина ли са? Не знаех, явно не съм ориентиран нещо.
Сити пък ще гостуват на абсолютно всички без Челси, тогава са жив зян.

А иначе си прав, че Арсенал не е най-добрия отбор в Англия дори и в момента и въпреки това е първи

а ти гледа ли мача ,днес ?
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 29 дек 2013, 20:02

Само второто полувреме, но пред 1-2 месеца гледах на същия стадион какво стана с един от лидерите - Челси.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 29 дек 2013, 20:11

Бахти жалката путка и ревла, братче, тоя е уникален. :qipbj: :qipbj:

Жорка, гадно ти е, нали ??! Много ти се искаше днес Арсенал да се спъне при свраките, ама ... курец. :qipbj: :qipbj:

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 29 дек 2013, 20:20

Жорка, сега погледнах програмата. Има някаква малка вероятност следващите три мача да се вземат, дори и без много игра, докато н Челси и Сити ще им бъде доста по-трудно (поне на теория). Та, може пък в края на януари и да е малко повече преднината. :qipap:

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 21:37

да ,такава е предпоставката -кардиф и фулъм у дома ще бъде с разлика от 3 плюс,а и гостуването на вила няма да е много трудно .по напечен ще е мача със саутхямптън -а и януари може да се подсилим с някой в атака или в средата на терена .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 21:38

Delija написа:Бахти жалката путка и ревла, братче, тоя е уникален. :qipbj: :qipbj:

Жорка, гадно ти е, нали ??! Много ти се искаше днес Арсенал да се спъне при свраките, ама ... курец. :qipbj: :qipbj:

бегай си играеш в пясъка ,тази тема ти е чужда.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 40 госта

cron