АРСЕНАЛ - част 5

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 24 дек 2013, 13:22

Аз го гледах! Арсенал не игра добре до 70-тата минута, ама Челси пък игра за равен цял мач и накрая Луис замени Торес. Сигурно ако Венгер беше направил такава смяна, щеше да го плюеш три пъти повече отколкото сега когато не направи нито една.
За Арсенал предстоящите два мача са по-важни от снощния (гостувания на чукове и свраки) и ако вземе две победи, което ще е доста трудно, си връща изцяло позициите докато около тях предстоят дербитата в тези два кръга, които пък са много важэни за Ливърпул.
Не знам кой си е мислел, че Арсенал трябва да води с 10 точки идва ли не по Коледа.
Нито Арсенал е направил по-добра селекция, нито има повече пари, за да има човек подобни изисквания. В момента единственият отбор, който се представя доста под очакваното и като игра и като резлутати и като поведение на терена е Челси. Доста разочароващо представяне, включително и в трите дербита, които съм им гледал този сезон (Юнайтед, Сити и Арсенал) въпреки че не загубиха нито едно, играха много страхливо и в трите.

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 24 дек 2013, 13:43

В 88 нин кой да пуска ?Страхливи ,ама не записват загуби -смелият арсенал го опънаха в неапол ,а за манчетър да не говорим .Челси и евертън взеха за това което бяха дошли .
след като водеше със 7 ,защо не и 10-ама със загуби и ремита ,на обичайното място ще сме.те евертън каква селекция направиха само на 2 са зад нас ?касорла миналата година беше единственият светъл лъч ,сега е все на скамейката -за това на венгер не му е виновен съдията или защита на челси ,като не можеш да създаваш положения и да вкарваш ще си като тройчо .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 24 дек 2013, 17:03

bat_jori написа:
Delija написа::qipag: :qipag: :qipag: :qipag:

нам как да не е смешно ,като не си гледал мача.А все пак си специалист по ПСВ,арсенал ти е чужда тема .


Жоре, ти си толкова тъп, че дори не си схванал на кое се смея. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 24 дек 2013, 17:31

drvasko98 написа:В момента единственият отбор, който се представя доста под очакваното и като игра и като резлутати и като поведение на терена е Челси.

За мен играят според очакваното, дори като че ли Моу малко надскача способностите си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Al » 25 дек 2013, 11:53

Както неведнъж съм писал - писна ми да играем слабо в дербитата. Не че нямаше шанс да го спечелим това, ама... Челси играха рационално/противно, ние страхливо. Ако не направим две победи в следващите мачове, няма да е добре. Футболистите ще клекнат, защото ще имат до болка познато дежавю.
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 25 дек 2013, 21:12

Al написа:Както неведнъж съм писал - писна ми да играем слабо в дербитата. Не че нямаше шанс да го спечелим това, ама... Челси играха рационално/противно, ние страхливо. Ако не направим две победи в следващите мачове, няма да е добре. Футболистите ще клекнат, защото ще имат до болка познато дежавю.

къде е ключа?кой е виновен да се няма успех в напечените мачове?все чакаме ,следващите и после ,навеждаме поглед.аз поне претръпнах,всяка година надежда и после пръст в гъз,тази година няма да е по -различна.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 26 дек 2013, 10:50

Предишния път ,когато Жозе беше в Челси ,беше освободен не заради лоши резултати , а защото " отбора не играе достатъчно атрактивно ". Този прагматичен / счетоводителски футбол не е по вкуса на никой , и си мислех ,че Жозето си е взел поука по този въпрос.
В негово оправдание мога да кажа ,че той през лятото все пак не успя да привлече желани от него футболисти. Провали се и с Фалкао ,след това и с Кавани .Като цяло позицията му все още е добра ,но в играта липсва блясък ,никой не може да бъде убеден ,че е възможно това да бъде следващия шампион на Англия.Зависи от това какви подобрения ще може да направи Жозе.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 26 дек 2013, 16:29

състава за днес :
Szczesny, Sagna, Mertesacker, Vermaelen, Gibbs, Arteta, Ramsey, Cazorla, Ozil, Walcott, Giroud
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 26 дек 2013, 18:53

добре ,че се контузи рамзи та тиквата начело на отбора да направи смяна.отлично включване на крал полди ,определено играча на мача .най -сетне победа олеееее пак челници :qipaz:
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Al » 27 дек 2013, 11:01

Това добре. Сега още една победа и да тръгне неоправданата еуфория пак. :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 27 дек 2013, 16:19

нещо много свежо не е мое дело :D /вагина -венгер/
Вагина, честита Коледа. ДАНО ТИ Е ПОСЛЕДНАТА!!!

Вчера трябваше Рамзи да се контузи, за да пуснеш некачественият немец и да обърне мача. Кретен. Да пукнете и двамата с любовницата ти Жиру! Ма да е от нещо по-мъчително и по-продължително. Ако не станем шампиони няма да е защото не разполагаме с изпълнители/ само нападател ни липсва и определено по-добре дървото Никлас пред ЕНЬО КРЪСТОВЧЕВ ОТ ФРАНЦИЯ/ , а заради ТОЗИ СМЕШНИК, заради когото бяха нужни цели 6 години на смотаните ингилизи да разберат, че е жалкар и да почнат офанзива срещу него!
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 27 дек 2013, 21:45

Добре де ,Жиру не е ли по добър от Бентнер ?
Аз го запомних като едно голямо дърво .
Жиру може и да не е перфектен ,но ми се струва доста по добър.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 28 дек 2013, 14:54

tridant написа:Добре де ,Жиру не е ли по добър от Бентнер ?
Аз го запомних като едно голямо дърво .
Жиру може и да не е перфектен ,но ми се струва доста по добър.

създават му се 6-8 положения и едно не вкарва -за октомври,ноември и декември е с 3 гола -кога се пече титлата никакъв го няма .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 28 дек 2013, 17:45

Да ,3 гола са крайно недостатъчно ,завчера със Сити изпусна във възлов момент .
Но и Бентнер си беше мегадърво. Него какви неща съм го виждал да пропуска ,Торес с мед да го намажеш :)
Впрочем Торес и Ето'о също имат там някъде ,
може пък срещу пуул да изригнат ха ха ха
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 29 дек 2013, 01:36

ама те имат зад тях хора -оскар,лампард,азард,рамирес и т н .
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron