АРСЕНАЛ - част 5

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 12 дек 2013, 01:55

Представвям си при още 1 гол какво щеше да е. Жорката сам във форума :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2013, 13:19

bat_jori написа:Реал Мадрид, Пари Сен Жермен, Байерн Мюнхен, Барселона, Атлетико Мадрид,


Нелицеприятна картина, отново, докато не се научат, че между първо и второ място в групата на ШЛ разликата е почти такава като да си отпаднал в групата.
Аз не виждам от тези кого ще победят, но може би най-много шансове биха имали срещу ... Реал :shock:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 12 дек 2013, 13:31

Дрън-дрън. Реал играе перфектно този сезон.
ПСЖ са надут балон.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 12 дек 2013, 13:46

8 написа:Дрън-дрън. Реал играе перфектно този сезон.
ПСЖ са надут балон.


ПСЖ въобще не са надут балон и ще са много сериозно препятствие за всеки. Имат отлични изпълнители във всички линии

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 12 дек 2013, 13:51

Не ги виждам в първите четири, а дори субективно (понеже са ми и непривлекателни) и в първите осем отбора. Такъв отбор е балон, нещо като допълненията към силните от големите първенства, примерно Леверкузен.

Над половината класирали се отбори са по-силни от тях. Интересно ще ми е ако се паднат със Сити, а защо не и Галатасарай, тъй като жребия ще е на тяхна страна за 1/8 финалите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот VILIO » 12 дек 2013, 14:00

Рафа изчетка Венгер: Той е най-добрият в Англия

"Тази година Арсенал може да стане шампион"


„През този сезон Арсенал можеш да стане шампион. За мен Венгер е най-добрият треньор в Англия. Отлично знае, как трябва да играе отборът му", заяви Бенитес.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 14 дек 2013, 15:42

това е стилът венгер :o :o :o
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 14 дек 2013, 16:30

Стилът Венгер ?
Не мисля ,че Венгер има от какво да се срамува от стила си .
Жалко ,че Жиру пропусна след невероятен пас около 51 мин.
А Сити са много ,много силни - факт.
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Al » 14 дек 2013, 16:54

Нищо изненадващо - Арсенал за амнайсети път загуби важен мач. Много слаба игра на Фламини и Жиру. Özil и той игра ганкиното.

Чакаме Челси. :qipap:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 14 дек 2013, 17:02

tridant написа:Стилът Венгер ?
Не мисля ,че Венгер има от какво да се срамува от стила си .
Жалко ,че Жиру пропусна след невероятен пас около 51 мин.
А Сити са много ,много силни - факт.

има от 10 мача срещу топ 6 си взел 1 .не срам, а мега позор е това редно е да се гръмне колкото се може по скоро.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 14 дек 2013, 18:00

Al написа:Нищо изненадващо - Арсенал за амнайсети път загуби важен мач. Много слаба игра на Фламини и Жиру. Özil и той игра ганкиното.

Чакаме Челси. :qipap:


Там ще е малко по-лесно. Все пак треньор им е Моу. Ама предвид илюзорните му шансове някога да стигне финал с Челси в Европа може пък и на вътрешната сцена да избие като компенсация.

Важното е, че Стойчо е в уин-уин ситуация. Бие Челси-Моу е голям треньор, бие Арсенал-заяждане на тема Венгер с Жорката. Лошото е, че понякога някой по-умен като му отговори подобаващо (победа на Арсенал-Моу е слабак, победа на Челси-значи Жорката е прав), тоест гледа огледално на нещата и започва да ми се сърди.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 14 дек 2013, 23:32

8, ако обичаш, не ме приравнявай до боклук като теб. Ако Моу се провали в Челси, най-спокойно ще призная провала му и няма да развивам някакви малоумни тези за спрели и тръгнали влакове, изчерпани отбори, на които 4-ото място им бил максимумът и т.н., само и само да оправдая неуспеха му.

Ти си единственият олигофрен тук, който е в състояние да напише 60 реда ферман, само и само да ни обясни как черното не е черно, а е бяло. :qipag:

Относно днес - честита загуба на Жорката, най-сетне малко слънце и на неговата улица да изгрее.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот tridant » 15 дек 2013, 03:19

8 написа:
Там ще е малко по-лесно. Все пак треньор им е Моу. Ама предвид илюзорните му шансове някога да стигне финал с Челси в Европа може пък и на вътрешната сцена да избие като компенсация.



Твърде много подценяваш Моу по непонятни причини.Та този човек има толкова трофеи -дори не ми се изреждат всичките .
Със сигурност е от най добрите треньори в света. Това разбира се не гарантира нищо, не и в Англия.Някъде другаде-може би.
Но Челси са в играта -и в Англия и в ШЛ. Не казвам дали и какво ще спечелят.
Факт е , че когато Челси играеха най хубавия си футбол стигнаха до финал на ШЛ, но не го спечелиха и по късно направиха дубъл в Англия,
а когато доста куцаха спечелиха ШЛ.
Да не говорим , че това го казваш , в момент в който нещата се развиват в негов интерес .
И понеже си тънък познавач на английския футбол като цяло -според теб какъв ще е резулта от мача Арсенал - Челси ?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 15 дек 2013, 05:10

tridant написа:Със сигурност е от най добрите треньори в света. Това разбира се не гарантира нищо, не и в Англия.Някъде другаде-може би.


И в Испания не гарантира :(

Добър-добър, колко да е добър. Пеп го слага в джоба си. Не се сещам Моу да е водил някога такива умопомрачителни формации като Барса или Байерн, а Пеп таман два пъти го прави. При това само 2 отбора е водил, 2 от 2, а не хиляди опита като Моу и където клъвне.

tridant написа:И понеже си тънък познавач на английския футбол като цяло -според теб какъв ще е резулта от мача Арсенал - Челси ?

Де да знам. Дреме ми на оная работа как ще свършат.

Заради Жорката и Ал нека Арсенал да бие, въпреки че по нечии психарски логики Жорката за да е доволен трябва да пада любимия му отбор. Извратена работа.
От друга страна като те знам какъв си заблуден и сигурно ходиш с тениска с лика на Иван Костов е още една причина да се насоча към такъв развой.

Иначе ако трябва да говоря от мое име според мен в момента се решава наследството на Съра. Кой ще го замени. Тук се сблъскват точно двата му най-силни противника през годините и всеки може да заеме овакантеното място на номер 1 в Англия. Като че ли леко предимство бих дал на Венгер заради по-големия опит, както и заради по-големия опит конкретно в Англия (не е ходил настрани в Европа). Това обаче е на ниво треньори. На ниво клубове фаворита за трона е Ливърпул (не го чети като фаворит да станат шампиони непременно още тази година). Те са естествения продължител при сгромолясването на Юнайтед. Традициите са зад Ливърпул и Арсенал, финансите зад Челси и Сити. Някой трябва да стане новия цар на Англия и да доминира като цяло през следващите години, но в момента сме много в началото и не знам кой ще е. Не е задължително и да е тази годишния шампион, защото може после да не последва продължение и друг да изплува. Не е задължително и да е най-очевидния силен (ако се оформи такъв), защото в Европа смяната стана така. Реал беше най-близо до Барса и нанесе десетки боксови удара в името да нокаутира краля. Кралят след много време най-накрая падна, но го замени на престола Байерн. Не очевидния втори от периода в който Барса доминираше. Юнайтед също направи финали с тях и често имаше сблъсъци, но и те не станаха заместник на Барса.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот drvasko98 » 15 дек 2013, 08:38

Аз пък мисля, че не е задължително да има крал, както и кралството дълго време няма крал. Това е Англия и е имало много дълги периоди, в които не се е отчитала някаква доминация не терена. Който първи от Сити и Челси успее да си подобри играта при гостуванията и играта в защита въобще, защото и на двата отбора е безобразна, той ще вземе титлата.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 98 госта