АРСЕНАЛ - част 5

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот ROO8 » 17 авг 2011, 12:38

В събота се очертава интересен мач.Жервиньо е наказан 3 мача,Сонг също, защото мина като валяк през невинният Бартън...+ нефтотърсача Насри :qipag:
Последна промяна от ROO8 на 17 авг 2011, 12:45, променено общо 1 път.
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот G8 » 17 авг 2011, 12:38

QUOTE OF THE DAY 1: Cesc Fabregas 9am yesterday: "Once a gunner, always a gunner. Have a good day guys. ...what i love most in this world that is playing football. And the most important, best of luck tonight, ill be watching as usual."

QUOTE OF THE DAY 2: Cesc Fabregas 8pm yesterday: "Last training before el clasico tomorrow. Now relax and sleep early. Good night everybody!"

Приклец, приклец... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот ROO8 » 17 авг 2011, 12:43

Типична испанска подлога!...иначе е ясно,че с Арсенал нямаше да спечели титли и отиде в отбора, в който е сигурен да спечели дори и да не е ключов фактор.Няма да му преписваме лидерски и кой знае какви хуманни качества.
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот bat_jori » 17 авг 2011, 17:09

абе очаквах да сме зле ,ама това което видях вчера надмина в пъти и най -песимистичните ми прогнози.Пълна трагедия и дупка със всеки следващ сезон затъваме ,единственото хубаво нещо е късмета ни който едва ли ще ни покрие в Италия.Никаква организация,хаос,слаби изпълнители и липсва лидер т.нар -кон който да тегля каляската в Арсенал е пълно с катъри и мулета :( :( :( :( :( :(
Този сезон го зануляваме класически #-o
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 18 авг 2011, 01:17

6 години без трофей, смяна на отбора и след 2 дни (и 10 минути игра) трофей :qipag:

то беше ясно защо иска трансфера-още с пристигането получи това което вероятно нямаше да вземе ако беше изиграл още един цял сезон в Арсенал
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 18 авг 2011, 19:45

Същото важи и за Вия. Е, имаше една купа на краля с Валенсия де, колкото да не е без `ич.....

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот PyyHu » 18 авг 2011, 20:14

И аз да съм, и аз ще се натискам да играя в Барселона.Напълно разбираем е трансфера на Фабрегас.Никой не би стоял на потъващ кораб.А и Венгер с нищо не показва, че има амбиции да се бори за нещо повече от почетно класиране в групите на ШЛ.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 18 авг 2011, 21:43

8 написа:6 години без трофей, смяна на отбора и след 2 дни (и 10 минути игра) трофей :qipag:

то беше ясно защо иска трансфера-още с пристигането получи това което вероятно нямаше да вземе ако беше изиграл още един цял сезон в Арсенал


Само че за Вия Барса се натискаше, а тук Фабрегас.
Когато Вия подписа каза "щом е за доброто на Валенсия ще го направя" (имаха нужда от тези пари).

Освен това Вия все пак допридаде нещо на този страхотен състав. Преди него само изненадващо можеше да падне (Интер), а с него вече стана невъзможно.
При Фабрегас времето ще покаже, но аз не виждам какво може да внесе в този отбор. Вия определено е много повече от Ибрахимович, но Фабрегас как ще вкара повече потенциал от Шави или Иниеста не ми е ясно.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 18 авг 2011, 21:47

И Вия се натискаше да иде в Барса, айде, айде.... помним.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот VILIO » 18 авг 2011, 21:48

Къде видя, че само Фабрегас се е натискал на Арсенал,а Барса не са го искали ? Явно въобще не си следил сагата продължила 3 години ? Барса три години се циганят и използват безцеремонно медиите които им лижат задника за да им помага за този трансфер, но видиш ли Барса не го искали, а го взеха защото той искал.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 18 авг 2011, 21:53

Естествено, че някакъв интерес у барса ще има. Иначе излиза, че под заплахата на пистолет са го приели.

Ама 5-те милиона Фабрегас, а не Барса вади от джоба си. Ако Барса задължително държи да го има нямаше да си играе така. Отделно казваш 3 години се върти това. Значи толкова и са имали нужда от него щом не са действали на мига.

Тоест логиката е "ако дойде добре, но ако не не е болка за умиране-следователно няма да се подаваме на изнудвания и прочие такива неща, не сме я закъсали без него" (справка мача в Лондон от месец май).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот L13 » 18 авг 2011, 21:56

Те не бях путкенските номера на половината отрепки в парцелона с техните изказяания, че Сеск бил в затвор, не беше Пике, който го насили с пикливата тениска след финала с Испания ...
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 18 авг 2011, 21:57

Delija написа:И Вия се натискаше да иде в Барса, айде, айде.... помним.


Вия не би отказал в него момент да отиде в Барса или Реал, за да вземе и най-ценните отличия в клубния футбол, но чак пък той да се е натискал при положение, че е звезда в един доста добър отбор.
Там барса действаше мълниеносно и извади 50-те милиона бързо, точно преди световното за да не стане после по-трудно. И там почнаха с пазарлъци, 30, 40, но Валенсия не приближаваше своята оферта и стоеше на една цифра. Казваха, че Вия им е нужен и единственото заради което биха се разделили с него е финансовия аспект, тоест ако трансфера има силно положителен ефект за клуба. И Барса не се пазари много и даде парите.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот Delija » 18 авг 2011, 21:59

8 написа:
Delija написа:И Вия се натискаше да иде в Барса, айде, айде.... помним.


Вия не би отказал в него момент да отиде в Барса или Реал, за да вземе и най-ценните отличия в клубния футбол, но чак пък той да се е натискал при положение, че е звезда в един доста добър отбор.


Звезда, ама неспособна да изведе този отбор до нещо сериозно. Затова и той реши по по--лесния начин, да иде там, където са доказали, че могат да взимат трофеи. В готов отбор-шампион.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: АРСЕНАЛ - част 5

Мнениеот 8 » 18 авг 2011, 22:12

Щеше да отиде в Реал при подобна оферта, но Реал предната година се циганеше.
Само не ми казвай, че има два испански отбора едновременно "готови шампиони", а и аз не съм никак сигурен дали Барса щеше през миналата година да е отгоре ако Вия беше с бяла фланелка.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 31 госта

cron