FC BARCELONA - 3 част

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот Delija » 26 мар 2011, 21:32

Е то на Копа-та точно срещу бразилците е въпросът, за останалите е ясно.

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот ROO8 » 26 мар 2011, 21:36

E дa,aмa тe сa голa водa във вaжнитe мaчовe!
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот 8 » 26 мар 2011, 21:47

Delija написа:Не е само световното, 8, на Копа-та беше същият провал.


Е копата не я знам, а и едва ли може да е основен фактор и за теб.
Нямам спомен за някакви прочути неща и от Марадона на копите. Ако пък има нещо там ще бъде изровено сега от статистиките, но смятай колко е било величаво щом досега никой не го споменава.

Проблемът е ясен. Онези 5 мача са довели до смъртната присъда, която си му подписал :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот 8 » 26 мар 2011, 21:49

VILIO написа:Отборът на Юнайтед имаше най-добрата защита в света


И между другото това натякване взе да ми писва. Кои са били тогава защитниците на Ман?
Чак пък най-добри и да е нямало кьорав италианец или испанец на ниво не ми се вярва.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот ROO8 » 26 мар 2011, 21:55

8 написа:
Delija написа:Не е само световното, 8, на Копа-та беше същият провал.


Е копата не я знам, а и едва ли може да е основен фактор и за теб.
Нямам спомен за някакви прочути неща и от Марадона на копите. Ако пък има нещо там ще бъде изровено сега от статистиките, но смятай колко е било величаво щом досега никой не го споменава.

Проблемът е ясен. Онези 5 мача са довели до смъртната присъда, която си му подписал :qipag:

Момчe,пpeди дa бpъщолeвиш нaизуст сaмо и сaмо ,зa дa си пpaв,щe тe попитaм знaeш ли зaнчeниeто нa мaч Apжeнтинa-Бpaзилия дaжe и пpиятeлски...дa нe говоpим зa квaлификaционeн или финaл, зa дa шaмпион нa Южнa Aмepикa?Товa сa двe от нaй-голeмитe нaции в свeтовeн плaн и съпepничeството зa доминaциятa нa континeнтa e яpостно.Всe eдно зa нaс eвpопeйското дa e бeз знaчeниe... :qipag: :qipag: :qipag:Нямaло знaчeниe и нe било фaктоp! :qipap:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот Delija » 26 мар 2011, 22:03

8 написа:
Delija написа:Не е само световното, 8, на Копа-та беше същият провал.


Е копата не я знам, а и едва ли може да е основен фактор и за теб.


Основен фактор е понеже в последните издания аржентинците яко се напъват да я спечелят, играят с най-доброто си, но бразилците пак го набиват на меси и компания, въпреки, че все са с някакъв експериментален състав, далеч от оптимания им.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот 8 » 26 мар 2011, 22:10

ROO8 написа:Момчe,пpeди дa бpъщолeвиш нaизуст сaмо и сaмо ,зa дa си пpaв,щe тe попитaм знaeш ли зaнчeниeто нa мaч Apжeнтинa-Бpaзилия

Не, не го знам. Кои всъщност са тези две нации? :roll:

Много добре знам, че Копата е еквивалента на Европейското, но и знам, че ако някой южноамериканец вземе световно, ШЛ или топ първенство в Европа е големият герой и онова долу никой не го гледа.

В момента не знам как върви статистиката, но помня, че около 90 година (когато прилежно следях нещата) Аржентина и Уругвай доминираха с ужасно много копи, по 12-13 ако не се лъжа, а Бразилия имаше 3.......Да, само 3! Това е не малко след 2-та световна война, а когато пада комунизма! При това ако не се лъжа тези първенства се организираха доста време през 2 години, а не през 4.........обаче това въобще не беше решаващо за ролята на Бразилия, която беше трикратен световен шампион.

Как е Марадона с копите? Като сме подпукали Меси да видим и другия как е. Аз наистина не знам дали въобще няма или има няколко копи, но щом не знам значи и толкова е важно, тъй като и без тях (или ги няма или ако ги има не ги знам) мога по други неща да го определя за един от великите играчи. Та проверете статистиките, барем излезе че няма копа. Е те тогава гледайте как ще се развихря "щом е толкова голям защо няма" и как 5 мача от 80-те ще ги набия като обезличаващи направеното във всички останали.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот Delija » 26 мар 2011, 22:15

8, никой не ти говори колко Копи има Меси, просто го споменах, за да видиш, че провалите на Меси далеч не се изчерпват с едно световно от 2010-а. Просто е пълен провал дотук с националната фланелка. Световно, Копа Америка..... навсякъде.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот 8 » 26 мар 2011, 22:25

Ахам, а какво трябваше да е направил с националния, за да е равностоен на Диего (като цяло-национален плюс клубен)?
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот Delija » 26 мар 2011, 22:27

Ми не знам, единият изведе една посредствена формация на Аржентина до световна титла и още един финал, другия, който сравняваш с първия, търпи само провали.

Според теб, равностойни ли са??!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот 8 » 26 мар 2011, 22:28

Не. Меси на 23 превъзхожда Диего на 23. Ако е Меси е провал за теб, то Диего е истинска катастрофа на същия етап. Камо ли пък да е най-силния в Европа две години по ред.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот Delija » 26 мар 2011, 22:30

Какво значи Меси на 23 срещу Марадона на 23 ??!

Ми по тая логика Меси е тотален путьо маринкин, понеже Пеле на 23 вече е с 2 световни титли.

Такива сравнения са просто нелепи. Гледа се цялостното, не до тая възраст, до оная....

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот ROO8 » 26 мар 2011, 22:31

8 написа:
ROO8 написа:Момчe,пpeди дa бpъщолeвиш нaизуст сaмо и сaмо ,зa дa си пpaв,щe тe попитaм знaeш ли зaнчeниeто нa мaч Apжeнтинa-Бpaзилия

Не, не го знам. Кои всъщност са тези две нации? :roll:

Много добре знам, че Копата е еквивалента на Европейското, но и знам, че ако някой южноамериканец вземе световно, ШЛ или топ първенство в Европа е големият герой и онова долу никой не го гледа.

В момента не знам как върви статистиката, но помня, че около 90 година (когато прилежно следях нещата) Аржентина и Уругвай доминираха с ужасно много копи, по 12-13 ако не се лъжа, а Бразилия имаше 3.......Да, само 3! Това е не малко след 2-та световна война, а когато пада комунизма! При това ако не се лъжа тези първенства се организираха доста време през 2 години, а не през 4.........обаче това въобще не беше решаващо за ролята на Бразилия, която беше трикратен световен шампион.

Как е Марадона с копите? Като сме подпукали Меси да видим и другия как е. Аз наистина не знам дали въобще няма или има няколко копи, но щом не знам значи и толкова е важно, тъй като и без тях (или ги няма или ако ги има не ги знам) мога по други неща да го определя за един от великите играчи. Та проверете статистиките, барем излезе че няма копа. Е те тогава гледайте как ще се развихря "щом е толкова голям защо няма" и как 5 мача от 80-те ще ги набия като обезличаващи направеното във всички останали.

Товa,кaкто много добpe ти ясно,бeшe pитоpичeн въпpос...и точно понeжe му знaeш отговоpa-бpъщолeвeниятa ти зa нeзнaчимосттa нa тaзи купa сa мaлко нeумeстни :idea:
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот PyyHu » 27 мар 2011, 02:18

Меси, дано да е жив и здрав и да продължава да ни радва, защото по чисто футболни качества е едно стъпло над всички.Не ти Роналдо, не ти Рууни, не ти който се сетиш.Меси е на 23, на 27 ще е на следващото Световно ... има нужните качества за да стане СП.След като прекрати кариерата си (която ще завърши след доста време, ако е здрав ) теглете чертата .. и го сравнявайте с Марадона.Сега само си чешете езиците, особено Дели :qipbl:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: FC BARCELONA - 3 част

Мнениеот 8 » 27 мар 2011, 02:48

Критиците са дали на Меси една единствена възможност да се докаже, но каква! Трябва да стане световен шампион насред Бразилия. Това е. На следващото световно може и да е относително силен, но няма да е в най-силните си години. Обаче условието не е равностойно. Той няма възможност да се изяви в страна безобиден домакин, а историята показва, че домакинството на световно първенство въобще не е символично предимство, а доста солидно. Особено пък в случая с него ще боравят бразилците, най-силната нация в света. Ако го вземе световното е ясно, крал на кралете, но ако не го вземе той няма друга възможност, където да видим дали пък не може и той да прави същите фокуси. За капак няма да се признаят никакви повече примери и ШЛ, колкото и да са те на брой. Хората си искат световното и доволно потриват ръце.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 30 госта

cron