НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:16

Delija написа:
PyyHu написа:Даже и Гигс не съм сложил до Зидан, заяжданията са ти неуместни :qipbl:


Да, забравих, че са велики по различен начин. Така хем са велики, хем не са и един до друг. :qipag:


Слагате всичко в рамки, всичко е черно и бяло.Хващате се, като удавник за сламка.
Зидан, Роналдо, Марадона ... ами това са недостижими футболисти.Но виж само с какви страни са спечелили съответните купи.Франция, Бразилия и Аржентина.Зидан, ако си беше останал в Алжир едва ли щеше дори в Бордо да играе.Озил, това турче нямаше да е в Реал, Клозе нямаше да е един от топ реализаторите на СП.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:18

Добре, и тук ще те попитам:


Айде обясни ми, как Шотландия и Ейре, чийто потенциал е сходен с този на Уелс, можаха да се класират на световно съответно през 1998-а и 2002-а, а Уелс с великия Гигс така и не успя??????

Хем шотландци и ирландци нямат такъв велик играч, легенда на световния футбол, какъвто е Гигс. :qipbl:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:21

Но Клозе може да класира Полша 3-та като Збигнев Бонек или ако е наистина велик да направи чудо с източен отбор както Пушкаш с Унгария.

Йозил ако е в Турция няма да е световен или европейски шампион, но ако е велик може да стигне до 4 място, да бие грандовете, а на клубно ниво, където националността не е пречка, да оглави един дрийм тийм и да вземе Златна топка.

Неща никак не трудни.......но ако си наистина велик. Пушкаш и Стоичков показват как става. Виж Гигс при тези условия няма да е случил на съотборници.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:22

PyyHu написа:Кажи сега в Алжир какво щеше да стане със Зидан ?


А ти ми кажи, ако Марадона играеше за Казахстан, какво щеше да стане??? :qipag: :qipag:

Усещаш ли какви малоумни въпроси задаваш??! Така можеш да отречеш и Ван Бастен, достатъчно е да попиташ какво би постигнал с Тамбукту. :qipbj:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 01:24

Хахахаххаахх.Я прегледай състава на Ейре 2002-ра и пак кажи ,че е сходен с тоя на Уелс.Рой Кийн, Дъф, Шей Гивън, Иан харт(тогава играеше в силния Лийдс, ако не се лъжа), Роби Кийн,Ричард Дън.И всички други играят във отбори във ВЛ, а не чемпиъншип :qipag: Пък и пак не получаваме сериозен отговор на въпроса, ако Зидан беше избрал да играе за Алжир какво щеше да направи.
Изображение
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот drvasko98 » 18 мар 2011, 01:26

Chelsea_69 написа:Пък и пак не получаваме сериозен отговор на въпроса, ако Зидан беше избрал да играе за Алжир какво щеше да направи.


Каквото ЕтоГо в Камерун. А ЕтоГо е голям играч, ако играеше във Франция можеше и велик да е, дори

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:26

Да, просто потресаващи имена.

Звучат ми същите като Гари Спийд, Джон Хартсън, Дийн Соундърс..... все хора, постигнали нещо на Острова, Челси.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:27

Ми може би щеше да се класира на световно щом Франция може да докара сам на финал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:28

Айде сега ми изреди и гениите, класирали Шотландия на световно през `98-а.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 01:29

Легам си.Ако и тая тема я докараме до 107 страници няма да е зле да ни дадат някакъв медал :qipag:

1998 съм бил много малък, помня само Зидан и Роналдо и Шмайхел(не се ебавам) :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:30

Аз задавам глупави съпроси, но отговорите са ви повече и от глупави.
Ако Гигс беше избрал да играе за Англия, а не за Уелс можеше да спечели и СП или ЕП по вашата логика ... говоря най-вече за 8, който изписа сумати глупости за Озил и Клозе.
Защо Клозе и Озил не играят за Полш или Турция съответно, а отиват в доказал се отбор като Германия.Защо Зидан не остава в Алжир, а отива да играе в отбор с традиции, какъвто е Френския национален отбор ?
Дали пък Гигс не е бил наясно, когато е преценил, че ще играе за Уелс, а не за Англия и, че няма да бъде в отбор, който е печелил СП и има уважение от останлите отбори, а ще играе в посредсвен отбор, като Уелс.
8, за Стоичков не пиши и ред повече дори.Всички знаем какви имена играеха в този отбор на България по това време.Няма да ги изброявам всички, защото знаем имената им отлично.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:31

Chelsea_69 написа:
1998 съм бил много малък, помня само Зидан и Роналдо и Шмайхел(не се ебавам) :qipag:


Ами уверявам те, че имаха съвсем семпъл състав, но и с него успяха да стигнат финалите, а в първия мач сериозно измъчиха Бразилия.

С нищо нямаха по-добър отбор като имена от Уелс. Но успяха, за разлика от "великия" Гигс......

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 01:32

Всъщност си спомням Колин Хендри, мисля че вкара първия гол на световното :lol: :lol: :?: :?:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:33

Челси, сетих се за един твой пост от вчера.

След днешния ден ти пак ще предпочетеш мач на Съндерланд-Боро отколкото да гледаш мачове на Динамо К или Браа. Привържениците на английския футбол пак ще са повече. Парите разиграващи се покрай тези фенски страсти пак ще са най-много на острова. Английските фенове ако питаме Ман С и Ливърпул ще приемат като по-силни отбори отколкото други, които наподобяват Брага или Динамо К.

Истината обаче е встрани от тези странични фактори, ни един от тях не определящ силата. Истината е, че само в този сезон Динамо К и Брага са по-силни от Ливърпул и Ман С. По същия начин през последните сезони испанските отбори и Примерата е над ВЛ.........айде сега ми обясни пак колко много сте гледали диемата, та барем най-сетне се откажа и приема ТВ интереса за еквивалент на сила.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:33

Да, Хендри, Колдърууд.... все гении на футбола, за съжаление Гигс нямаше щастието да има такива съотборници в Уелс, инак 2 световни титли да е взел вече....


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 52 госта

cron