НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 19 юли 2013, 23:25

VILIO написа:Така да е.Аз ги сложих,защото е смешно някой като 8 да идва тук и да казва,че сме секта,защото испанското били най-красивото,а ние имаме друго мнение.


Ми те хората ти отговориха вече ама ти не вдяваш (по-точно сектанската ти кратуна отказва). Според тази статистика аз съм фен на английското първенство и не съм на испанското, а и останалите. Просто такива телевизии гледам от гледна точка на измерванията ама дали точно диемите специално гледам никой не знае, както и дали не ми се гледа ТВ плюс, защото го нямам.

Аз обаче ловко мога да ти отговаря, че твоите цифри показват точно обратното. Английското е масово, всеки може да го гледа. Достъпът до испанското е ограничен. Аз съм живия пример. Имам постоянен достъп до английското (който не ползвам) и нямам такъв към испанското, а много добре знаеш пристрастията ми, че са точно обратните. Преведено това означава, че испанското е по-качествен (по-хубав, по-добър) продукт или накратко по-силен футбол.
Аналогията е същата като между филмите на платения НВО и безплатния ТВ 1000. До първия достъп имат само платилите си, а до втория всички. Съответно и филмите по първия са доста по-добри. Не знам защо реши, че ТВ 1000 е с по-добри филми само защото всички имаме достъп до тях (повече на брой лица).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот VILIO » 20 юли 2013, 00:32

Има достъп, защото има търсене.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 20 юли 2013, 07:26

Много си тъп. Колкото от търсенето, толкова и от предлагането зависи.

Почти всеки българин на практика има достъп и до колите втора употреба (над 10 годишни за няколко хиляди лева) и почти никой няма до БМВ седмица над 100 000. Според теб кой е по-качествения и добър продукт? Или си мислиш, че таратайките са по-хубавите и заради тази любов на населението към тях му е осигурен голям достъп до тях? При баварците просто защото не са толкова хубави и затова няма такъв достъп, не е нужен за нещо което не се харесва толкова много.

Ама вие (сектантите, любителите на английския футбол) наистина сте непоправимо луди.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Христолов » 20 юли 2013, 09:43

8 написа:Много си тъп. Колкото от търсенето, толкова и от предлагането зависи.

Почти всеки българин на практика има достъп и до колите втора употреба (над 10 годишни за няколко хиляди лева) и почти никой няма до БМВ седмица над 100 000. Според теб кой е по-качествения и добър продукт? Или си мислиш, че таратайките са по-хубавите и заради тази любов на населението към тях му е осигурен голям достъп до тях? При баварците просто защото не са толкова хубави и затова няма такъв достъп, не е нужен за нещо което не се харесва толкова много.

Ама вие (сектантите, любителите на английския футбол) наистина сте непоправимо луди.

Чичка с "Пасат" спира на светофара до баровец с "Лаборгини" и го пита:
-Брат'чед, бива ли я тая кола бе?
-Ми екстра е, що?
-Ми щот гледам не ги карат много.... :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот VILIO » 20 юли 2013, 10:35

8 написа:Много си тъп. Колкото от търсенето, толкова и от предлагането зависи.

Почти всеки българин на практика има достъп и до колите втора употреба (над 10 годишни за няколко хиляди лева) и почти никой няма до БМВ седмица над 100 000. Според теб кой е по-качествения и добър продукт? Или си мислиш, че таратайките са по-хубавите и заради тази любов на населението към тях му е осигурен голям достъп до тях? При баварците просто защото не са толкова хубави и затова няма такъв достъп, не е нужен за нещо което не се харесва толкова много.

Ама вие (сектантите, любителите на английския футбол) наистина сте непоправимо луди.


Тъп викай на майка си и приятелката ти.
Примера ти е малоумен, защото и ти си малоумен.
Аз ти давам аргументи ти обиждаш. Върви си пиши за Иртиши и Гриши.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 20 юли 2013, 12:06

Кое е малоумното не знам. Говориш за телевизии, а и малките деца знаят, че платените по-малко се гледат, както и за да са платени се предполага, че имат по-добро съдържание. Ти обаче описа масово достъпното за по-хубаво само защото повече количество хора има достъп до него. Върхът на глупостта ти е, че не можеш да осмислиш самия мен, че влизам в тази бройка, а си съвсем наясно колко ми е любимо английското ръгби, което минава за сокър.

Утре ако се появи някой луд, фен на испанския футбол и реши да плати правата за Примера за всички държави това означава ли че 6 милиарда сме поклоници на испанците, защото така излиза. 6 милиарда имат достъп и аз като теб (сектант) няма какво друго да си мисля, че мало и голямо гледа от този пакет предимно испанския футбол.

Абе гледай си каквото искаш и си мисли каквото искаш. Боли ме кура. Да не съм аз болен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот VILIO » 20 юли 2013, 12:43

Съгласен съм. :mrgreen:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот drvasko98 » 20 юли 2013, 20:50

Аз си мисля, че не малко хора по света вече гледат по нета, където има всичко и не е трудно да се определи колко човека гледат Уест Хям-Рединг и колко Хетафе-Майорка и двата безплатно. Мен лично не ме интересува, но сигурно някъде може да намерите и такива данни. Успех!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот VILIO » 25 юли 2013, 09:40

Васко, напълно си прав. Вероятно има не малко хора в много страни където не дават испански футбол и хората си го гледат по интернет и дават английски защото има голям интерес към него и вероятно е по-рентабилно да се влагат пари в него. Също така е неправилно да се прави сравнение с коли. Защото там разликата е в цената. Ако цената на БМВ беше колкото на Голф, нали е ясно кое щеше да бъде купувано повече. Докато футбола футболните първенства за зрителите струват еднакво(в повечето случаи е безплатно). Ако ще се прави сравнение то трябва да е с игрални конзоли. В момента водещите са две - xbox и плейстейшън. Цените им са близки(както цената за един фен да гледа примиера,серия А, висша лига,бундеслига ...) и хората избират това което според тях е по-интересно за игра.

п.п. гледам в новинарските сайтове,че където имат контроли водещите отбори от Англия стадионите са пълни с техни фенове. Явно тея са големи сектанти.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 25 юли 2013, 10:01

drvasko98 написа:Аз си мисля, че не малко хора по света вече гледат по нета, където има всичко и не е трудно да се определи колко човека гледат Уест Хям-Рединг и колко Хетафе-Майорка и двата безплатно. Мен лично не ме интересува, но сигурно някъде може да намерите и такива данни. Успех!


И така можеш да не получиш отговора. Това че примерно в момента най ми харесва испанския футбол не значи че гледам Хетафе, докато в английския случай Вильо е готов да гледа не просто контрола или отбор от 4 дивизия, а дори някой аматьор как сере в тоалетна. Важното е английско да е. Това е страхотен фетиш за извратеняците. Може и ушна кал да е, но щом е от острова лъскат :qipbl:

Станкович или Христолов да не би да са се втурнали да гледат Пиаченца в Италия? Виж при Вильо случая е друг и ти по професионална линия си много добре запознат със симптомите на тези случаи :cry:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот VILIO » 25 юли 2013, 11:23

Добре,че си до мен 24 по 7,че знаеш какво правя по цял ден.

drvasko98 написа: да се определи колко човека гледат Уест Хям-Рединг и колко Хетафе-Майорка и двата безплатно.


Преди време 8 твърдеше,че испанското първенство буди повече интерес от английското(вероятно заради ел Класико), но аз твърдях,че английското първенство и английския футбол,че буди повече интерес като цялостен продукт и не буди интерес само заради 2-3 отбор. С времето моите думи бяха верни, но тогава дойде заключението,че подобно поведение е сектанство.
Последна промяна от VILIO на 25 юли 2013, 11:45, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 25 юли 2013, 11:26

Знам и без да съм до теб. Гледаш диемите :qipag: (дори и само да кажат, че самолета на еди кой си отбор вече е кацнал в Азия си заслужава бденето пред екрана)
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 25 юли 2013, 11:33

Кажи си честно, това не ти ли е заглавната страница като включиш компютъра и отвориш браузера?
http://bg-gledai.tv/online-diema
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот VILIO » 25 юли 2013, 11:41

Щом толкоз те интересува моя ден на студент във ваканция ще ти го опиша с няколко думи. Ставам малко преди обед,пия едно кафе с приятели, ходя на фитнес(ако почивам си стоя у нас и играя някоя игра или чета книга), прибирам се и ако имам време играя игри, чета книга, ровичкам из нега или гледам филм, вечерта излизам някъде навън за по бира и пак у нас да играя игра,филм т.н.. Телевизия не гледам от години освен ако няма спорт или пред банята. В момента съм в такъв период,че предпочитам да играя някоя комп. игра отколкото да гледам футбол.
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Христолов » 25 юли 2013, 11:45

Телевизия не гледам от години освен ако няма спорт


ми то по диемата и новаспорт денонощно има английски мачове, от всякакви дивизии и всякакви години :qipag:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron