НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:33

8 написа:Ми може би щеше да се класира на световно щом Франция може да докара сам на финал.


САМ ... е как да не се изсмееш на подобно мнение.Явно са били доста скептични тея французи, щом са пуснали още 10 лаика да ритат със Зидан, който може сам да класира отбора си на Финали :qipbj: И ония аржентинците, които само от уважение и заради правилника са вкарали в състава още 10 балъка, да има за бройка там, а Марадона сам си е подавал, сам си е цнтрирал и накрая е завършвал атаките :qipbj:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:35

Delija написа:Ами уверявам те, че имаха съвсем семпъл състав, но и с него успяха да стигнат финалите, а в първия мач сериозно измъчиха Бразилия.


Абе те и Швейцарците измъчиха до дупка Испанците, но Испания станаха световни шампиони .. примера ти беше отличен :qipay:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 01:35

И аз ще ползвам твой пост : Мързи ме :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
малко по-сериозно...
8, говорим за вътрешното първенство.Ти би ли седанал да гледаш Брага - Пасош Ферейра, щото Брага са по-силни от Ливърпул, а няма да гледаш Ливърпул - Ман Сити :qipag: :?: :?
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:37

Добре бе, Руунка, така и не искаш да ми отговориш за Шотландия и Ейре, там нима играят някакви по-класни играчи, та дори и без "великия" Гигс съумяха да се класират на СП в тия години??!

Айде стига глупости, тия отбори са еднотипни всичките, как па Гигс Велики не успя нито веднъж, нали е велик, как е възможно??!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:38

Или пък да гледаш Бетис и Реал Сосиедад, вместо да гледаш Арсенал - Тотнъм

п.п. Извинявам се предварително на феновете на испанското първенство, защото може да има някаква свръх връждам/у Сосиедад и Бетис, за която да не знам и да не съм чел :oops:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:38

PyyHu написа:
Delija написа:Ами уверявам те, че имаха съвсем семпъл състав, но и с него успяха да стигнат финалите, а в първия мач сериозно измъчиха Бразилия.


Абе те и Швейцарците измъчиха до дупка Испанците, но Испания станаха световни шампиони .. примера ти беше отличен :qipay:


Да, точно така, швейцарците също играха на СП, само "великия" Гигс не успя. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:39

Delija написа:Добре бе, Руунка, така и не искаш да ми отговориш за Шотландия и Ейре, там нима играят някакви по-класни играчи, та дори и без "великия" Гигс съумяха да се класират на СП в тия години??!

Айде стига глупости, тия отбори са еднотипни всичките, как па Гигс Велики не успя нито веднъж, нали е велик, как е възможно??!


Добре, бе Дели.Как да ти отговоря, като нямам отговор на въпроса ти :qipap: За мен Гигс е велик играч ... но това си е лично моч гледна точка и не задължавам никой друг да мисли като мен :qipaz:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 01:40

Ама те и Алжир играха и без Зидан :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Ама с М'боли 8) и даже направиха 0:0 със сектата :qipag: Аре верно се махам и не пишете много ,че не ми се четат 5 страници сутринта :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:42

PyyHu написа:
Добре, бе Дели.Как да ти отговоря, като нямам отговор на въпроса ти :qipap:


То няма и как да имаш. Просто не върви да изкараш, че в Шотландия играят някакви виртуози на топката, като Колдърууд, а в Уелс Гигс Велики е заобиколен само от "бастуни" като Гари Спийд, Джон Хартсън, Дийн Соундърс, които направо бледнеят пред Колдърууд и Джон Колинс.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 01:43

Chelsea_69 написа:Ама те и Алжир играха и без Зидан :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: Ама с М'боли 8) и даже направиха 0:0 със сектата :qipag:


Виждаш ли, дори и те играха. Само Великият Гигс не успя да играе на СП. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:48

Гигс си е уникален играч, откъдето и да го погледнеш.Гигс ще го споменаваш и след 50 години, а виртуози във футбола, като тези от Шотландия, които са се класирали на голям футболен форум няма и да си спомняш, ако не отвориш Уикипедия :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:51

PyyHu написа:Аз задавам глупави съпроси, но отговорите са ви повече и от глупави.
Ако Гигс беше избрал да играе за Англия, а не за Уелс можеше да спечели и СП или ЕП по вашата логика ... говоря най-вече за 8, който изписа сумати глупости за Озил и Клозе.
Защо Клозе и Озил не играят за Полш или Турция съответно, а отиват в доказал се отбор като Германия.Защо Зидан не остава в Алжир, а отива да играе в отбор с традиции, какъвто е Френския национален отбор ?
Дали пък Гигс не е бил наясно, когато е преценил, че ще играе за Уелс, а не за Англия и, че няма да бъде в отбор, който е печелил СП и има уважение от останлите отбори, а ще играе в посредсвен отбор, като Уелс.
8, за Стоичков не пиши и ред повече дори.Всички знаем какви имена играеха в този отбор на България по това време.Няма да ги изброявам всички, защото знаем имената им отлично.


Аз те разбрах много добре, но ти мен не.

Марадона не е печелил никога ШЛ, Кройф не е бил никога световен шампион, но и двамата са велики. Не гледам само отличията,както някои ми приписват, защото тогава има десетки бразилци отгоре тези двамата, но въпреки това не са всички велики играчи. Тоест аз слагам с огромна тежест акцента националност (тоест любимия ви Гигс не е подложен на безмилостен тормоз и да си пати от това че е уелсец).

Вие обаче отидохте в една безумна крайност. Не ставало без съотборници. Ако се придържаме строго към фактите не става и без майки. Ако те не зачеват зародиша от който идва Марадона или друг голям каква файда от съотборниците като играча не може да се появи и да излезе на терена. Строго погледнато е така и по вашата логика майките имат огромен принос за титли и успехи.
А не е така. Казваш за България какви съотборници имал Стоичков. Ами в годините много българи са имали за съотборници Якимов, Бонев, Жеков или Гунди ама не успяват, а изброените не са по-слаби от Балъков, Лечков или Костадинов. Следователно вече си зависи дали си звезда или не. Да имаш за съотборник Балъков не ти помага ако не си, защото други със съотборник Якимов не вземат 4 място, а Якимов не е по-слаб от Балъков.

От друга страна пак можеш да го видиш. Дали ще си със съотборници Трифон и Хубчев или Пенев и Гаганелов или дори Коев и Кирил Ивков няма голяма разлика. Ако си звезда ще успееш, а ако не просто не става. Да не би Цанко Цветанов, Фара и Кременлиев да са били най-силните футболисти на тези постове в цялата българска история? Не. Значи е все тая кои ще са, щом са в национала имат някакви качества и толкова. От тук историята показва, че можеш да не се класираш на световно, може да се класираш и да не вземеш победа, а може и да се класираш, да сбориш няколко гиганта и да си 4-ти. Това вече изцяло зависи не от тези околните съотборници, а от това кой го прави.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:53

PyyHu написа:
8 написа:Ми може би щеше да се класира на световно щом Франция може да докара сам на финал.


САМ ... е как да не се изсмееш на подобно мнение.Явно са били доста скептични тея французи, щом са пуснали още 10 лаика да ритат със Зидан, който може сам да класира отбора си на Финали :qipbj: И ония аржентинците, които само от уважение и заради правилника са вкарали в състава още 10 балъка, да има за бройка там, а Марадона сам си е подавал, сам си е цнтрирал и накрая е завършвал атаките :qipbj:

:arrow:

Ако се придържаме строго към фактите не става и без майки. Ако те не зачеват зародиша от който идва Марадона или друг голям каква файда от съотборниците като играча не може да се появи и да излезе на терена. Строго погледнато е така и по вашата логика майките имат огромен принос за титли и успехи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:54

Chelsea_69 написа:И аз ще ползвам твой пост : Мързи ме :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
малко по-сериозно...
8, говорим за вътрешното първенство.Ти би ли седанал да гледаш Брага - Пасош Ферейра, щото Брага са по-силни от Ливърпул, а няма да гледаш Ливърпул - Ман Сити :qipag: :?: :?


И двата няма да гледам.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 01:56

PyyHu написа:Или пък да гледаш Бетис и Реал Сосиедад, вместо да гледаш Арсенал - Тотнъм

И двата не.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 79 госта

cron