НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 17 мар 2011, 01:04

Челси, видях последното ти мнение в предната тема.

Привеждаш испански аргумент в спора :shock:
Твърдиш, че извън по-силните отбори английското превъзхождало и се хващаш за някакви сблъсъци Хетафе-Билбао и Лестър-Саутхямтън ако не се лъжа. Ами именно това не е така и дори сектата си е построила защитата спрямо това. От там идва и (и тук е строго избирателно) да гледаме точно първите 4 отбора (нито само два, нито цялата дивизия). Това са не мои, а на сектата думи. Значи негласно и тя не е на твоето мнение.

Не те знам какви изводи правиш и на база избрани мачове ли, но като цяло е точно обратното на написаното от теб. Разбира се и сектата е с "усещането", че мач между примерно Фулъм и Съндърланд е много по-значим отколкото такъв между две испански имена, но това наистина са точно усещания, а не реалности. Иначе аз не се учудвам, че англофилите така ги усещат, чувстват нещата, че англичаните играелипо-добре. Ми нормално, те иначе нямаше да са англофили.

Ако Дели не го мързи да ти обясни защо като цяло Примерата е много по-добре представена откъм сила отколкото ВЛ. Мен ме мързи да повтаряме едно и също .
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 17 мар 2011, 11:46

8, в предната тема изписаххме достатъчно :qipab: Нито аз ще те убедя в нещо, нито ти ще убедиш сектата.Ти си мислиш, че като Барса е най-силния отбор значи и испанските са най-силни, най-грамотни, най-скоростни и сигурно с най-добра физика и подготовка.Остави сектата да си гледа как Лампард безцелно тича и центрира, а ти гледай проектираните атаки на Интер, в които топката пада на 5 метра от Ето'о през защитник на Байерн.Гледай и испанските динамични мачвое.Аз също ги гледам някои предимно тези с чуастието на Барса и Реал, защото другите отбори няма с какво да привлекат един сектант :).Един съвет сега, като не пускаш на жена си намери време да гледаш повече футбол, защото говориш много наизуст :)
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 17 мар 2011, 21:18

Челси, да ти кажа, и аз в английското гледам основно мачове на Юнайтед и чат-пат на Челси. Другите няма с какво да ме привлекат. :qipad: Абсурд пък е да си пусна мач Болтън - Уулвърхемптън, подобни ги гледат само най-бесните фанатици на тема английски футбол. Няма какво да се лъжем, от Англия също се гледат основно мачовете на грандовете.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 00:09

Айде, Ливърпул с изключително "резервен" състав (Рейна, Гл. Джонсън, Р. Мейрелеш, Джо Коул, Макси Родригес, Дирк Кайт, Лукас, Дани Уилсън, Джейми Карагър, А. Керъл, М. Шкъртел ) отпадна от Брага, за която се смеехте, че отстранили Севиля. :qipag: :qipag: :qipag:

Сити също издухаха супата срещу Динамо Киев, съставът не съм им гледал, но предполагам пак са отписали турнира и те са играли с "резервите". :qipag:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 00:17

Епа, че щом са отстранили Севия аз не виждам каква изненада е, че са отстранили и Ливърпул :shock:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот ROO8 » 18 мар 2011, 00:18

Някои кaзвaхa,чe сpeщу МЮ смe видяли истинският Ливъpпул.Aз бих кaзaл,чe сeгa видяхмe истинският Ливъpпул-този,който в eдин мaч и с мотивaция можe дa биe всeки(и го пpaви) и послe пaдa от кaкви ли нe посpeдствeни отбоpи :idea: ..."зaeбaхa" ЛE...понe сeгa щe могaт дa сe концeнтpиpaт в шaмпионaтa,зa дa сe клaсиpaт догодинa в...ЛE. :wink:
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот drvasko98 » 18 мар 2011, 00:20

много интересно наистина :qipbj: , аможе и да си вярват, че 4-ката е възможна

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 00:21

Chelsea_69 написа:Епа, че щом са отстранили Севия аз не виждам каква изненада е, че са отстранили и Ливърпул :shock:


Е как, нали Ливърпул все пак е от страната, която доминира в ЕКТ??? :qipag: Айде, Севиля са от по-слабо първенство, но Пуул са си топ отвсякъде. :qipbo:

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот ROO8 » 18 мар 2011, 00:30

...бeз дa зaбpaвямe,чe нe знaм по кaквa мaгия МЮ сe "боpи" ощe зa тилaтa :roll: , тe също сa посpeдствeни този сeзон :idea:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 00:38

Тоталната доминация на най-силното първенство остава. Днешното не влиза в строго определената рамка "само ШЛ, само 5 години" така че не се брои за загуби.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 00:47

Леле, ама вие ще се пръснете от злоба :qipag: Сектантите изписаха ли куп глупости след като Валенсия беше пребита от Жалке :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 18 мар 2011, 00:49

Ееее, ама Брага като отстрани Севиля, имаше злобни подмятания, нали??! :qipag: :qipag: Сега ви го връщаме с рестото. :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 18 мар 2011, 00:54

Chelsea_69 написа:Леле, ама вие ще се пръснете от злоба :qipag: Сектантите изписаха ли куп глупости след като Валенсия беше пребита от Жалке :qipag: :qipag: :qipag:


Чак пък пребита. Накрая търсеше гол за елиминиране.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот PyyHu » 18 мар 2011, 01:05

8, стига си ги изтъквал тия прехвалени Испанци.Динамо ще опука Виляреал, все едно са излезнали на тренировка :qipap:
Да не говорим, че Манчестър си позволи своеволия с/у Валенсия и в двата мача.Играеха, все едно игрят с/у Уувс или Бирмингам.Винаги можеха да вдигнат нивото си на игра и да вземат своето.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО / ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 18 мар 2011, 01:15

8 написа:
Chelsea_69 написа:Леле, ама вие ще се пръснете от злоба :qipag: Сектантите изписаха ли куп глупости след като Валенсия беше пребита от Жалке :qipag: :qipag: :qipag:


Чак пък пребита. Накрая търсеше гол за елиминиране.


Ми те и Ливърпул търсеха гол.Интер също, ама добре ,че те умеят да си проектират атаките на спокойствие :lol: :lol:
Изображение
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта

cron