МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот 8 » 19 окт 2011, 20:49

Какво означава пендел?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот VILIO » 19 окт 2011, 20:52

Добре 8 върви обясни на чичковците от България които дойдоха с нови модели БМВ-та,Мерцедеси и други нови коли на мача какви сектанти са и колко са тъпи. Върви обяснявай на една моя позната от училище каква сектанта е . И да знаеш на нея въобще няма да и пука и въобще няма да и развалиш кефа от това,че видяла любимия си отбор.

Аз съм сигурен, че ако тука дойде Джъстин Бийбър 100 % ще има много тийнейджърки които да застанат на летището в София да го чакат и да се кефят на своя идол. Въпреки, че аз няма как да приема това за нормално, защото този не е кой знае какво и ме дразни, аз не мога да съдя тези които го харесват и не мога да ги съдя,че искат да го видят. Нито пък няма да тръгна да обяснявам на фенове на Пинк Флойд които смятат Флойд за най-великата група , как тяхната има 3- 4 най много 5 хубави песни и да им обяснявам как има поне 5 по-големи рок банди във Великобритания,а да не говорим за света.

Нито пък ти си човека който ще казва какъв съм и този който ще ме съди за избора ми и въобще за избора на много други. Продължавай да се изживяваш като последна инстанция и да слагаш епитети и да даваш императиви за това кой какъв е ... Твоя си работа.
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот bogdan34 » 19 окт 2011, 20:56

8 написа:Тия каламбури със "знам един приятел, който....." вече не са интересни. Аз пък знам десетки мои приятели, които ходят на мачове в Норвегия. Кво праим сега? Всеки си знае неговото.

Истината е, че сте СЕК-ТА :qipad: или и другото много добро определение, което ви дадоха, че мачовете от ВЛ са за ниско интелигентната публика :qipay:

Си сеньор.Доколкото съм забелязал по-стадионите в Испания е пълно с почитатели на Салвадор Дали които вечер не си лягат без да изгледат поне един филм на Луис Бунюел.Също така мразят корида и през всяко свободно време тичат в музея "Прадо".

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот Delija » 19 окт 2011, 21:04

Казуса написа:
stankovich написа:Курвата и срещу отборчета като Оцелул не го пускат :qipag: бахти долната пачавра :qipag:

Ей такива като тебе дърпат българите обратно в казана. Та няма нужда от ограда в българския участък на Ада ;)


Ето кой бил в основата на Казанската афера - Станкович, бившето Въргало....

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот Delija » 19 окт 2011, 21:09

Казуса написа:
VILIO написа:
Да виновен съм, че Русе е на 70 км от Букурещ и реших да видя една прекрасна столица

Доста по-прекрасна от грозноватата София :qipad:


Кур за тебе, долен селяк, връщай се в красивото си село, никой не го държим насила в грозния си град...

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот 8 » 19 окт 2011, 21:16

VILIO написа:Добре 8 върви обясни на чичковците от България които дойдоха с нови модели БМВ-та,Мерцедеси и други нови коли на мача какви сектанти са и колко са тъпи. Върви обяснявай на една моя позната от училище каква сектанта е . И да знаеш на нея въобще няма да и пука и въобще няма да и развалиш кефа от това,че видяла любимия си отбор.


Не беше ли обратно? :roll:
И тя е отишла да види една хубава столица и между другото отишла на мач.

И други такива са отишли точно в него ден да гледат румънската столица и между другото отишли на мач............и между другото всички са сектанти :qipag:

Какви съвпадения само :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот Казуса » 19 окт 2011, 21:20

Delija написа:
Казуса написа:
VILIO написа:
Да виновен съм, че Русе е на 70 км от Букурещ и реших да видя една прекрасна столица

Доста по-прекрасна от грозноватата София :qipad:


Кур за тебе, долен селяк, връщай се в красивото си село, никой не го държим насила в грозния си град...

Решението ми, къде да остана да живея, не се диктува само от красотата на населеното място, а от доста комлексни фактори. Така че не ми казвай какво да правя :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот vill_1 » 19 окт 2011, 21:21

комлексни фактори

Повече педали в по-големия град,това ли е най-важния ти комплексен фактор?
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот VILIO » 19 окт 2011, 21:21

Пак някакви интерпретации. :qipag: Жив и здрав да си. Продължавай да си пишеш каквото си искаш. Приемам се за победен, затапи ме и сега можеш да си почешеш егото и да получиш духовен оргазъм, след това да удариш една злобарка от кефа. :qipag:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот Delija » 19 окт 2011, 21:22

Казуса написа:
Delija написа:
Казуса написа:
VILIO написа:
Да виновен съм, че Русе е на 70 км от Букурещ и реших да видя една прекрасна столица

Доста по-прекрасна от грозноватата София :qipad:


Кур за тебе, долен селяк, връщай се в красивото си село, никой не го държим насила в грозния си град...

Решението ми, къде да остана да живея, не се диктува само от красотата на населеното място, а от доста комлексни фактори. Така че не ми казвай какво да правя :qipag:


А дано Volvo FH16.700 да те блъсне на някой светофар....

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот Христолов » 19 окт 2011, 21:24

осмака в този случай прекалява. да отидеш на МАЧ (да ги видиш как играят)не е сектантско. за разлика от обсадата на летището където трябва да си някакъв педал за да ти харесва да ги гледаш как просто вървят с куфарите.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот PyyHu » 19 окт 2011, 21:26

Hristolov написа:осмака в този случай прекалява. да отидеш на МАЧ (да ги видиш как играят)не е сектантско. за разлика от обсадата на летището където трябва да си някакъв педал за да ти харесва да ги гледаш как просто вървят с куфарите.


Феновете на Барса също са педали, защото са обсаждали отбора има на летището, когато бяха в България.Тоя спор вече е смешен :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот Казуса » 19 окт 2011, 21:28

vill_1 написа:
комлексни фактори

Повече педали в по-големия град,това ли е най-важния ти комплексен фактор?

Не.
Най-важният фактор е перспективата до пет години да стана водещ юрисконсулт например в отдела на голяма международна компания в представителството и за Югоизточна Европа, със заплата от петцифрена сума.
Капиш?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот marto » 19 окт 2011, 21:31

VILIO написа:
PyyHu написа:Само 8 може да развали удоволствието на човек.Сега излиза, че Вильо едва ли не е е виновен, че е отишъл да гледа любимците си :qipbj:


Да виновен съм, че Русе е на 70 км от Букурещ и реших да видя една прекрасна столица и между временно да гледам мач от ШЛ, нещо което някои хора не са правили. :qipag:


Искаш да визираш ли някои :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Мнениеот 8 » 19 окт 2011, 21:31

Hristolov написа:осмака в този случай прекалява. да отидеш на МАЧ (да ги видиш как играят)не е сектантско. за разлика от обсадата на летището където трябва да си някакъв педал за да ти харесва да ги гледаш как просто вървят с куфарите.


Де да бяха само куфарите. Щяха да изпочупят катинарите на стадиона.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 113 госта

cron