МАНЧЕСТЪР Юнайтед Най- титулувания Английски тим част IX

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Христолов » 04 май 2011, 22:20

пусна го бре, на мястото на героя от рекламите :qipbj:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот vill_1 » 04 май 2011, 22:20

Ей го,бре!Замени дървото,може и още голове да има до края!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Delija » 04 май 2011, 22:24

Безумно слаб "Ай джъст кейм фром Манчестър". #-o За пореден път се убеждавам, че тоя човек е с адски слаб характер и психика. Мястото му се клати отвсякъде, всички го спукват от критики, вместо да се хвърли като лъв и да се бори да се докаже малко от малко, той отново страшно ленив, мекушав..... въобще капчица борбеност няма в тоя човек. #-o

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Mike Bibby » 04 май 2011, 22:29

Защо е тази злоба и то от фенове на МЮ към Бербатов, който този сезон е голмайстор на отбора и на ВЛ май, ако не бъркам? :qipac: :qipan: Вярно, не вкара днес, но направи хубава асистенция, в началото на мача счупи кръста на един от Шалке. МЮ бие с 4:1, не знам какви претенции имате към Бербатов точно пък тази вечер. :qipbl:

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот vill_1 » 04 май 2011, 22:31

Не е само тази вечер,той винаги е ленив!
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Mike Bibby » 04 май 2011, 22:34

Такъв му е стилът просто.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 04 май 2011, 22:36

vill_1 написа:Не е само тази вечер,той винаги е ленив!


Ленив е най-точното описание.Има безспорни качества.Чисто технически в Юнайтед няма по-надарен футболист.Но не стига само техниката и погледа върху играта.Трябва да си боребен и всеотдаен в клуб, като Юнайтед, а Митко не е.Той просто се примирява със ситуацията.Как пък веднъж не тръгна да се бори и да се опитва да отнема, както го прави Рууни или Чичарито :qipbl:
Днес може да се отличи само с "чупенето на кръста" на играч на Шалке, което не доведе до нищо и асистенцията към Андерсон за 4-1.
Мисля си, че времето му на Трафърд изтича, а Бебрата с нищо не показва, че се бори за него.В Тотнъм играеше с такъв хъс ... къде отиде този хъс, когато дойде в Юнайтед :?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот Delija » 04 май 2011, 22:37

Браво за асистенцията, чак в седемдесет и някоя си минута за 4:1, но само с нея си остана. По-лошото е, че отново беше безкрайно сив по целия терен, никакъв хъс и борбеност не видях, а мястото му се клати сериозно. После да не се чуди що пак Чичарито е титуляр....

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот L13 » 04 май 2011, 22:45

Курвите от парцелона да гледат какво ги очаква :qipbm:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 04 май 2011, 22:45

А каква е статистиката за головете на двамата в различните шампионати?Чичарито май не изостава с много голове.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот vill_1 » 04 май 2011, 22:51

PyyHu написа:
vill_1 написа:Не е само тази вечер,той винаги е ленив!


Ленив е най-точното описание.Има безспорни качества.Чисто технически в Юнайтед няма по-надарен футболист.Но не стига само техниката и погледа върху играта.Трябва да си боребен и всеотдаен в клуб, като Юнайтед, а Митко не е.Той просто се примирява със ситуацията.Как пък веднъж не тръгна да се бори и да се опитва да отнема, както го прави Рууни или Чичарито :qipbl:
Днес може да се отличи само с "чупенето на кръста" на играч на Шалке, което не доведе до нищо и асистенцията към Андерсон за 4-1.
Мисля си, че времето му на Трафърд изтича, а Бебрата с нищо не показва, че се бори за него.В Тотнъм играеше с такъв хъс ... къде отиде този хъс, когато дойде в Юнайтед :?

Знаеш ли,този финал за мен е един от най-глупавите,защото няма за кого да викам.За Барселона няма да стане никога.Влече ме някакси английското.Не е Ливърпул-добре,но как да подкрепя Манчестър,когато знам какво ще последва в сайтове,вестници,тв-та,радио,всякакви медии,ако щеш и форуми.
Ще го направя,ако знам,че няма да чуя името му,както няма да видя физиономията му на финала.Ама няма да стане.....
Изображение

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот skorpinoks » 05 май 2011, 09:41

vill_1 написа:Не е само тази вечер,той винаги е ленив!


Leniv,slab ,bezharakteren no -S 21 GOLA V NAI-SILNOTO PARVENSTVO ,FINALIST ZA 6L I NAI-VEROQTNO 6AMPION NA ANGLIQ ..
pp-tova sa faktite ,drugoto e zloba ,zavist i PAK ZLOBA..
http://www.gong.bg/view_article.php?article_id=200671
Специалистът също заяви, че голяма част от клубовете в Германия могат само да си мечтаят за футболисти от ранга на Андерсон и Димитър Бербатов.
:qipav: :qipav: :qipav:
ЦСКА

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 05 май 2011, 11:03

Митко е добър футболист ... спор няма в това.Просто не показва нужната спортна злоба, която би му донесла още по-големи успехи.Ето, че и в решен мач, като вчерашния с/у видимо по-слаб съперник пак не съумя да направи нищо освен да даде пас за 4-1 след 70-та минута.А мексиканчето се скъсва от тичане ... ще изрие терена, както се казва, докато при нашия това го няма :?

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот skorpinoks » 05 май 2011, 11:06

Ako Berbo ima6e sportnata zloba ,hasa na 30 % na Stoi4kov toi 6te6e da byde v momenta minimum na ravno s Mesi ..
Tezi ka4estva ne se razvivat -ili gi nqma6 ili -ne :qipbl:
ЦСКА

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: МАНЧЕСТЪР Юнайтед част IX

Мнениеот PyyHu » 05 май 2011, 11:30

Той ги няма.Да не говорим пък и колко е лабилна психиката му.Още в ЦСКА се забеляза.Как пък един гол ненабута на Левски.В Манчестър няма гол с/у топ отборите, който да е решил даден мач.Да вкараш на Челси при 2-0 не е геройство.Дори с/у Шалке във решен на 90 % мач не успя да вкара.Не знам каква е причината.Пишеше се, че е имал контузия след мача с Евертън, ако не се лъжа.Може би и това е повлияло на формата му.Според мен времето му в Юнайтед изтече.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта