Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Stinkata » 10 сеп 2012, 13:44

Какво родолюбие те тресе?! Много повече би направила, ако играе за Англия и (разбира се, ако се чувства българка) набляга на факта, че е с български колени, отколкото, ако играе за България и никой не й знае името.... А за Фалкао... Не знам това момиче къде е родено. Може и Фалкао да е по-голям родолюбец... Месут Юзил за Турция ли играе?
При всички случаи е въпрос на избор, но едва ли изборът трябва да бъде съден...
ИзображениеИзображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот blazev1992 » 10 сеп 2012, 13:45

Теб какво те топли, че ще играе за Англия?! Все едно те топли, че Валентин Христов спечели медал за Азърбейджан на Олимпиадата, а е с български корени. Лично на мен ми е все тая, че е бил българин, след като носи успехи за други страни.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот VILIO » 11 сеп 2012, 15:35

И аз да живея в САЩ 11 години и аз ще се чувствам американец. :qipap:
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот blazev1992 » 11 сеп 2012, 15:46

Ти, и като живееш в България, се чувстваш англичанин. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот VILIO » 11 сеп 2012, 19:47

И такъв да съм поне не съм инфантилно пишлеме. :qipaf:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 12 сеп 2012, 20:32

Stinkata написа:Какво родолюбие те тресе?! Много повече би направила, ако играе за Англия и (разбира се, ако се чувства българка) набляга на факта, че е с български колени, отколкото, ако играе за България и никой не й знае името....


#-o #-o

И като набляга на това, някой ще си го премести в другия крачол. Успехите ще се трупат на актива на Англия, не на България.

Stinkata написа: Месут Юзил за Турция ли играе?
При всички случаи е въпрос на избор, но едва ли изборът трябва да бъде съден...


Месут Йозил е предател и боклук, неслучайно като играха в Берлин Германия и Турция, десетките хиляди турци по трибуните го освиркваха. Моля те, такива ли трябва да ни бъдат за пример ?!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 12 сеп 2012, 20:35

VILIO написа:И аз да живея в САЩ 11 години и аз ще се чувствам американец. :qipap:

А един американец, ако поживее 11 години у нас, дали ще се почувства българин, хм ??!

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот blazev1992 » 13 сеп 2012, 15:08

Stinkata написа:Месут Юзил за Турция ли играе?

Йозил дъвче по време на химна

Макар че вкара от дузпа оказалия се победен гол за 2:1 над Австрия във Виена, немските медии захапаха халфа на бундестима Йозил за пренебрежението му към химна. Германецът от турски произход небрежно дъвчеше дъвка, докато съотборниците му пееха „Германия, Германия над всичко” на препълнения ст. „Бодуен” в Брюксел. Освен за дъвката Йозил бе критикуван и за слабата си форма напоследък. Не бяха много по-силни и съотборниците му, но и без много положения за гол немците взеха 3-те точки с попаденията на Ройс (44) и Йозил (52). Селекционерът Льов обаче наблегна на положителното – ефективността пред гола. "В такъв мач трябва да вкараш възможностите си – заяви селекционерът. – Признавам, че имахме късмет в някой ситуации".

:qipat: :qipat: :qipat:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Stinkata » 13 сеп 2012, 16:05

Delija написа: И като набляга на това, някой ще си го премести в другия крачол. Успехите ще се трупат на актива на Англия, не на България.


Тук ключовата дума е "успехите". С Англия, постигането на успех е в сферата на вероятностите, а с България - в сферата на фантастиката.


Delija написа:Месут Йозил е предател и боклук, неслучайно като играха в Берлин Германия и Турция, десетките хиляди турци по трибуните го освиркваха. Моля те, такива ли трябва да ни бъдат за пример ?!


Не говоря за примери за подражание, а за реалност...

Не знам къде е родено момичето, но за него е по-добре да се развива като англичанче... За съжаление "първа радост е за мене", отдавна остана само в букварите и нищо в тази държава не е повод за гордост...
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот VILIO » 13 сеп 2012, 17:49

Йозил щеше да е предател ако беше играл за Турция ако гледаме и от друга гледна точка. Германия му е дала образование и шанс да играе за футбол и той решава да играе за чужда държава ... Ако следваме тази логика то никой не трябва да играе за САЩ и който играе за САЩ е предател.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 13 сеп 2012, 21:02

Stinkata написа:
Delija написа: И като набляга на това, някой ще си го премести в другия крачол. Успехите ще се трупат на актива на Англия, не на България.


Тук ключовата дума е "успехите". С Англия, постигането на успех е в сферата на вероятностите, а с България - в сферата на фантастиката.


А не е ли ключовата дума България ??! Или кур за България, важно е успехи да има ?!

Stinkata написа:Не говоря за примери за подражание, а за реалност...

Не знам къде е родено момичето, но за него е по-добре да се развива като англичанче... За съжаление "първа радост е за мене", отдавна остана само в букварите и нищо в тази държава не е повод за гордост...


#-o #-o #-o Нямам думи просто .......

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 13 сеп 2012, 21:06

VILIO написа:Йозил щеше да е предател ако беше играл за Турция ако гледаме и от друга гледна точка. Германия му е дала образование и шанс да играе за футбол и той решава да играе за чужда държава ... Ако следваме тази логика то никой не трябва да играе за САЩ и който играе за САЩ е предател.


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Примерът ти със САЩ е меко казано нелеп.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 13 яну 2013, 22:35

Новият стадион на Университатя Клуж (не ЧФР Клуж, дето играха няколко пъти в ШЛ, а другият тим от града) - Клуж Арена, за над 30 000:

Изображение

Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Chelsea_69 » 13 яну 2013, 22:40

Явно ще кандидатстват за Европейско :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Христолов » 13 яну 2013, 22:54

Delija написа:Новият стадион на Университатя Клуж (не ЧФР Клуж, дето играха няколко пъти в ШЛ, а другият тим от града) - Клуж Арена, за над 30 000:

Изображение

Изображение

пише ли финансирането откъде е?


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron