Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот marto » 20 юли 2011, 23:25

За Ирак забрави.

Това е националният им стадион

Изображение
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот G8 » 21 юли 2011, 14:42

vill_1 написа:http://www.livesport.bg/news/bgfootball/s/875459387
:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Hristolov написа:yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeezzzzzzzzzzzzzzzzzz


http://football.sportal.bg/news.php?news=316582
Още ли сте тук, кравари? 8)

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Мичо » 21 юли 2011, 14:45

http://www.livesport.bg/news/bgfootball/s/875459387

Проверка е показала, че повечето от предписанията на специалната общинска комисия по сигурността не са изпълнени. Направените ремонти са по-скоро символични и стадионът не отговаря на изискванията.


http://gong.bg/view_article.php?article_id=214891

„Надявам се в най-скоро време да стартираме необходимите ремонтни дейности, които да подобрят качеството на стадиона”, добави Димитър Борисов.


тате ще ти купи колело ама по-късно :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот G8 » 21 юли 2011, 14:50

Седи мирен, не се обаждай. 8)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 22 авг 2011, 14:38

Докато нашите грандове кърпят години наред соц-руините си, хората какво правят....

БАТЕ строят нов, 13-хиляден стадион, догодина трябва да го открият:

Изображение

Търнава и те, само, че за 18 хиляди. Пусков срок - 2014-а.

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот VILIO » 03 сеп 2011, 00:03

Just walked on pitch here in Sofia. Grass long, flowers, clover and stones. Not great.


The groundsmen were out on Vasil Levski Stadium early today. Still not great. Patches of clover.


Flowers, clover and stones on bulgaria pitch - terrible. Never seen anything like it.


The pitch is really terrible. I cant believe a football game will be played here.


Just walked on to pitch at Vasil Levski Stadium. Patches of gravel everywhere. The penalty spot at one end is gravel. No grass


:qipag: :qipag: :qipag:

http://www.redcafe.net/f7/bulgaria-v-en ... st10384809
Изображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот rafaelis » 10 сеп 2012, 09:43

Наше момиче в Queens Park Rangers

Изображение

11-годишната Анна-Мария Дзядик, която е с видински корени, е единственото българче, което играе футбол във Висшата лига на Англия. Тя учи в много престижно училище и тренира в отбора на Queens Park Rangers. А всяко лято гостува при своята баба във Видин.

"Играя във Висшата лига на Англия за QPR. Най-добрата съм в отбора, защото вкарвам най-много голове и мога да играя на всяка позиция. Най-зле се справям като вратар. Тренировките са в сряда и петък, по два часа. Всеки понеделник тренирам и с предишния ми отбор. В училище тренирам всякакви спортове- плуване, футбол, тенис на маса и на корт, волейбол, нетбол, крикет, ръгби, хокей. Ще бъда в 6-и клас в училище в Уейбридж, което е едно от най-добрите в Англия. Сега съм във Видин на гости при баба. От 2007-а година до сега идвам всяко лято.

Изображение

Родителите ми много ми помагат. Но майка ми винаги, когато идва на мач, е на лош късмет. Първия път, когата дойде да ме гледа, започна да гърми, да вали, загубихме мача. Решиме да опитаме втори път и... загубихме с цели 5:0! И тогава се отказахме. Миналата година дойде на един турнир, стигна се до дузпи, тогава тя си тръгна, отиде до колата и спечелихме...", разказва с усмивка Анна-Мария.

Изображение

Мечтите на 11-годишното момиче, свързани с футбола, са да играе на олимпийски игри. Надява се да бъде включена в националния отбор на Англия за Олимпиадата в Рио де Жанейро.


http://radiovidin.bnr.bg/Shows/Magazin/ ... ngers.aspx

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 10 сеп 2012, 09:52

Като прочетох последното ...... кур за тая малолетна пачавра. Българче била, ама .... мечтае да играе за Англия в Рио....

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот rafaelis » 10 сеп 2012, 09:56

Коментарът ти е просто ...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 10 сеп 2012, 10:04

А какъв да ми е ??!

Не мога да приема, че това е българче, някакво малолетно лайненце, което от малко вече си мечтае за емблемата с "трите плъха". Нека съм прост и селянин, грубиян, ама не мога да ги понасям такива "българи".

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот rafaelis » 10 сеп 2012, 10:16

А защо трябва да приемаш, че е само българче? Детето е родено там сигурно, много възможно и да е с баща, който не е българин (майката е българка). Там ще расте, там ще играе. Статията просто показва как едно дете с български корени има възможност да се развива на друго място, та да се огледаме къде са те, къде сме ние -(нали темата е в "Свят").
Да наричаш така едно 11 годишно дете, което при това и учи, и спортува ...

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот blazev1992 » 10 сеп 2012, 11:04

За предателите на отечеството и родината-смърт :idea: Не ни трябват подобни дупедавци. Да си стои там и да не си идва :idea:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 10 сеп 2012, 11:46

rafaelis написа:А защо трябва да приемаш, че е само българче?


Ами защото навсякъде пише българче. Никъде не се уточнява нещо различно. Ако само единият родител е българин, да го напишат полу-българче. Въпреки, че фамилията Дзядик въобще не е от англоезичния свят, по-скоро ми бие някъде към Полша, Чехия и Словакия. Тъй, че най-вероятно, дори и да е полу-българче, няма местни корени, обаче мечтае да играе за Англия. #-o #-o #-o Гнусна работа, слагаческа.

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Stinkata » 10 сеп 2012, 12:53

Доколкото видях, фамилията е украинска... Дели, детето няма никаква вина, че журналистите така са написали...
А и къде е женският футбол в България, че да играе в нашия национален отбор?!
ИзображениеИзображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Бази, школи, таланти - Колко далече сме ние

Мнениеот Delija » 10 сеп 2012, 13:04

Stinkata написа:Доколкото видях, фамилията е украинска... Дели, детето няма никаква вина, че журналистите така са написали...


Ми и така да е, защо не си мечтае да играе за Украйна или България ??! Какви са тия родители, грам родолюбие не са възпитали в него. Най-вероятно защото и те самите нямат такова. Как може детето им да мечтае да играе за чужда страна ?!

Stinkata написа:А и къде е женският футбол в България, че да играе в нашия национален отбор?!


Където е, там е, това ти е родината (или такава на майка/баща ти), дай по тая логика и Фалкао, например, да си вземе испански паспорт и да играе за "Ла Фурия", понеже колумбийският национален отбор е слаб и с него не може да направи нещо сериозно.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта

cron