ДИСПУТ С 8МАКА

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Христолов » 12 ное 2010, 17:08

Всичко, което ви вълнува около Барса. Меси, Стоичков, испанския, европейския и световния футбол, КЕШ МЕШ и БЕШ, УЕФА ФИФА И ФУФА - специално с 8 !

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Мичо » 12 ное 2010, 17:11

Ако имате проблеми със секса, също сте добре дошли при д-р 8. 8) 8) 8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Христолов » 12 ное 2010, 17:11

започвам първи, осмак, смяташ ли че головата суша на лео беси на световното още по-ярко изразява неговата уникалност като неподражаем месия на 21 век?

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Христолов » 12 ное 2010, 17:38

ако темата се развие смятам в качеството си на личен продуцент и мениджър да преговарям с известна кабелна телевизия за собствено предаване, не може простаци като ГА да имат национален ефир а ерудити с философски маниери като осмака да се ограничават с интернет-форуми!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 12 ное 2010, 17:47

Такава тема вече има. За БФС и корупцията (=Левски) е темата в която осмака се изявява активно по всички тематики.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Христолов » 12 ное 2010, 17:54

тя се размива със странични включвания на недостойни събеседници които свалят общото ниво на диалога, тук е специалното място където всеки да получи специално внимание и диалог от философски висоти!

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот itsoVIII » 12 ное 2010, 19:00

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот ROO8 » 13 ное 2010, 01:42

Слeд няколко сeзонa кpaсив и eфикaсeн футбол,Бapсa от нaчaлото нa сeзонa нe e нa ниво...Peaл нaбиpa скоpост и покaзвa много добъp нaпpeдък с поpтугaлeцa.Aко Peaл пpодължи тaкa и стaнe шaмпион ,щe сe пpeбоядисaш ли зa тях и остaвиш Мeси зa Pонaлдо,зaщото ти нe си pоб и си фeн нa можeщитe?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 13 ное 2010, 12:30

Не.

От действащите футболисти двама играчи в света ми пълнят очите, а и двамата са в Барса. Това, че моментно може да не са на върха (в Испания или Европа) няма да промени отношението ми.
От друга страна изпълнителите на Реал не ги долюбвам много (тези които в момента са) с изключение на Кристияно Роналдо и Касияс. Не са ми любимци, но са много добри футболисти, които харесвам. Меси и Вия обаче са ми легнали на сърцето така както в годините на всеки от вас е бил Марадона, Бастен, Стоичков, Зидан и ред други играчи, които дори и да не играят силно в даден момент все си ги харесвате. Говорим за звезди, не за обикновени футболисти.

Специално да подчертая за сектата, че Вия го харесвам много отдавна, още дори преди европейското. Тоест първо харесвам играча и после е от Барселона. Моят принцип не е такъв да съм примерно от Ливърпул. Следователно Стивън Джерард или още по-сладникаво-мазното "Стиви Джи" ще ми е любимец. Ако пък съм от Ман трябва Руунни да е. Няма такава сектанщина и да съм последовател на някакви господари за които не съществувам.
Меси просто не е играл в друг отбор освен Барса, но и да беше от Съндърланд пак щях да го харесвам по същия начин.

В някаква заблуда си, че Барса са ми любимци. Имало е моменти в които Реал повече съм харесвал,но да, повече бия към Барса. Харесвам ги най-много в момента, защото и любимите ми футболисти са там и имат още супер звезди, които като сбор правят наистина най-прекрасно играещия футбол в момента отбор. Иначе преди години много ме кефеше, когато Валенсия, Ла Коруня, Атлетико М, Компостела, Селта, Майорка и кой ли не ги бухаше здраво двата гранда, а не би трябвало да е така ако съм луд фен конкретно на Барса. Може би имам малка слабост към Валенсия. Последното десетилетие много неща направиха и съжалявам, че не взеха един от двата финала в ШЛ. Имаха тогава един страшно красиво играещ отбор с Клаудио Лопес и румънеца (излезе ми от главата името му). После направиха втори добър отбор с Вия и Силва. Сега без тях не съм толкова луд по Валенсия, но да, може би най ми харесват от испанските отбори при равни други условия (примерно ако нямаше толкова красиво играеща Барса). Ама и това нищо не , защото винаги мога да бъда за друг отбор. Онази Ла Коруня например, която обърна от 0:3 до 4:0 Милан.

Не само конкретен отбор, но и цялото испанско първенство може да не ми е любимо. Повечето от вас са пубери и едва ли са следели от 86 до 90 италианското, но тогава то беше уникално. 86 Юве беше на върха, все още по инерция от КЕШ-а от миналата година, а и Платини беше силен (същата година Франция беше трета на световното и много силна). Следващата година обаче се отказа от футбола. Минаха ги Наполи на Марадона и Мишел (помня му думите) каза, че не може да устои на този натиск и на тази възраст да отговори подобаващо (а беше на 31 години, все още млад, ноооооо Диего беше във вихъра си). Следващата година, 88, Милан мина Наполи и стана шампион, но в класирането ги задмина някъде март-април. Ако не се лъжа стана и с директен двубой в Неапол, където биха с 3:2, но Диего за малко загуби шампионата срещу бесните (силно играещи) холандци. Последва 89 и 90 европейски триумфи на Милан, но 89 в Италия ги мина Интер на немците (Матеус, Бреме и Клинсман-тримата най-добри за него време), а 90-та беше отново Наполи, което означава, че Диего успя да преодолее Милан на европейските шампиони холандците и Интер на станалите в същата година световни шампиони германците. Това бяха уникални шампионати и гонитби, а в Испания тогава беше пълна скука. Хуго Санчес гол след гол и салта след салта, Реал шампион, Барса в миманса и едва тръгваща да прави дрийм тийма (Кройф ги пое преди шампионата 89-та, но все още го няма Стоичков).

Нямам намерение да продължавам да пиша в тази тема, защото става като английските, култ към личността, в случая към 8. Пишете си там в темите за кралицата вживявайки се с "купихме Х, играем с Уигън" и все така в 1 л. мн.ч. Аз не съм колонизатор, маймун, сектант.

Марто например, хубаво момче, изключвайки синия му дефект :qipbl: , като напише "бихме еди кой си" иди и разбери кой бие. Може да е Интер, може да е Севиля, може да е Ман сити, може би и други отбори има, може той и приятелите му в махалата да са били някой, може да е разбил писаната на някое гадже, въобще объркана работа. Марти, умно момче си и не се дръж като чалгаджия. Клоуни в английските теми колкото искаш. Карай го като Мичо. Биричката, еврофутбол, ако те питат от кой отбор си няма нищо срамно да казваш и английско име като него, но да викаш тук като ненормален и "ние" не ти отива. Не се излагай.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот VILIO » 13 ное 2010, 13:47

Осмачко всеки може да си пише каквото си иска.Твоете мислене в този случай е сектанско,защото според теб всичко трябва да бъде по еди какъв си начин.По точно това е праволинейно мислене. Вие и ние се пише,защото е по-кратко да се пише отколкото "Ливърпул изгуби" или "тези Ливърпул изгубиха,а "ние изгубихме е далеч по-кратко".
Последна промяна от VILIO на 13 ное 2010, 14:04, променено общо 1 път.
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот vill_1 » 13 ное 2010, 14:01

Oсмака се отличава е високо интелигентно мислене и трезво разсъждение по всеки един въпрос.Имайки нещастието да бъде винаги неразбран,той все пак допринася за цветната палитра от размисли и страсти във форума тук.Изключителната му начетеност и наборът му от познания в не една област са достатъчно доказателство за всичко,което мисли и казва,посредством смислено завършени постове.Той е едно богатство,което все още търси своето признание и аз му пожелавам от все сърце,час по-скоро да го намери!
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Христолов » 13 ное 2010, 14:02

и на мен ми е интересно какво мислиш за кристиано роналдо???думичка не обелваш за него нима не завслужава, а е много по-голям от меси (да не говорим пък за вия). ами шави и иниеста, черноработниците които остават в сянка??

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Delija » 13 ное 2010, 15:03

Осем, оня румънец е Адриан Илие.
Клаудио Лопес-Въшката си го споменал, но трябваше да добавиш Гайска Мендиета (задължително) и Ангуло. Валенсия тогава наистина имаха страшен отбор, помня, че правеха някакви невероятни мачове с Барса, падаха купища голове, често ги биеха дори и на Камп Ноу.
Парадоксалното е, че Валенсия постигна най-големите си успехи, когато се разпадна до голяма степен този отбор. Имам предвид титлите на Испания с Рафаел Бенитес, както и Купата на УЕФА.

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот L13 » 13 ное 2010, 15:12

Осмака е ясен, лапа на силните на деня. И такъв рибок да ми обеснява за футбола :qipbj: :qipbj: :qipbj:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот ROO8 » 13 ное 2010, 16:47

Нeдeй,чe щe ти paзкaжe кaк нeговaтa сe e сближилa с мaйкa му и кaто сe видят,пъpво го изчуквa и послe можe дa искa кaквото и дa e! :qipag:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта

cron