ДИСПУТ С 8МАКА

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот L13 » 13 ное 2010, 16:51

Лудия + секс = Изображение
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот ROO8 » 13 ное 2010, 16:53

Упс,но товa e лично...e той всe пaк сe "похвaли" нa цeлия фоpум,тaкa чe eдвa ли e толковa повepитeлно.A и мaйкa му paзбиpa футболa! :wink:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 02:06

Delija написа:Осем, оня румънец е Адриан Илие.
Клаудио Лопес-Въшката си го споменал, но трябваше да добавиш Гайска Мендиета (задължително) и Ангуло. Валенсия тогава наистина имаха страшен отбор, помня, че правеха някакви невероятни мачове с Барса, падаха купища голове, често ги биеха дори и на Камп Ноу.
Парадоксалното е, че Валенсия постигна най-големите си успехи, когато се разпадна до голяма степен този отбор. Имам предвид титлите на Испания с Рафаел Бенитес, както и Купата на УЕФА.


Разбира се, че Мендиета им беше основния играч. Пропуснах да го спомена.
Да, успехите дойдоха после, но пък заслужено.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 02:09

ROO8 написа:A и мaйкa му paзбиpa футболa! :wink:


Много си тъп. На повечето мъжки индивиди им нахлува кръв в главата ако им се спомене майката, но на мен ми изглеждаш олигофренски. По каква линия (нещо споменато, казано, дискутирано) вкара майка ми във форума? :qipan:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 02:13

Л 13=скучна реплика, тривиална обида, емотикони, жалък опит за високомерие и общо взето това е целия му потенциал.

Ако си женен се чудя коя те е взела. Толкова си ограничен и скучен. Сигурно е някоя смахната.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 02:31

VILIO написа:Осмачко всеки може да си пише каквото си иска.Твоете мислене в този случай е сектанско,защото според теб всичко трябва да бъде по еди какъв си начин.


В голяма заблуда си. Привърженик съм на свободата, в това число и на словото.
Това обаче не пречи да се бъзикаш с разни дебили, което обаче не е равносилно на ограничаване на правото им да си говорят глупости.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 02:51

Hristolov написа:и на мен ми е интересно какво мислиш за кристиано роналдо???думичка не обелваш за него нима не завслужава, а е много по-голям от меси (да не говорим пък за вия). ами шави и иниеста, черноработниците които остават в сянка??


Е нали казах в предния пост тук какво мисля. Противно на някои писания от форумци какво леке бил, измамник при фалове и прочие аз гледам по друг начин. Вкарва ли голове-вкарва, полезен ли е за отбора където играе-полезен е, бият ли отборите му-бият, ми няма какво да се обяснява. За мен е един от най-силните футболисти по света.

Думичка не обелвам, защото не съм обелвал такава и за Реал. Съгласи, че нещата вървят ръка за ръка. Не може ни в клин, ни в ръкав ей тъй да си влизам всеки ден във форума и да грача "Роналдо? ЙЕС!". Това го има в английските форуми, сектанти колкото щеш. Аз съм си от ЦСКА. Останалото е докъдето ме интересува футбола, нямам някакви фетиши и идоли да им се кланям системно. Както виждаш не само Роналдо, а и много други не коментирам, защото не съм намерил повод.

Моето мнение е друго. Вия е страхотен голмайстор. На европейско и световно стана такъв с добавките, че на европейското се контузи и можеше и още, а на световното бяха решителни головете му за Испания. Допълнителна тежест е, че отбора му взема и титлите при този си нападател (вярно, има и други звезди и не е само той), а на клубно ниво е много над съотборниците си (говоря за Валенсия) и с головете си успява да държи отбора си веднага след два световни тима като Реал и Барса, както и да правят добри участия в Европа. Освен това е много систематичен, в смисъл не като му дойде музата, а постоянно е в достатъчно приемлива форма, която води до голове и в клуба и в национала. Какво повече искаш? Единствено мога да се съглася, че той е по-скоро "голмайстор", а не "играч", но такъв е и Марко Ван Бастен. Холандецът като игра не виждам къде беше силен (шпагат, асистенция, дрибъл, финт), но пък правеше голове както, когато и откъдето си поиска, достатъчен аргумент за да го считам за голям. Вия също като игра няма нищо впечатляващо (не е да речем като Меси, който вкара една камара голове миналия сезон, но не са само те силните му черти), но пък е страхотен завършен голмайстор каквито рядко се срещат и по-точно един такъв на десетилетие има.
По отношение на Роналдо, без да му оспорвам силата, имам две малки претенции. Първо не е довел националния си до нищо и второ на клубно ниво ОК, но все пак го правиш в Ман и Реал, а не в Спортинг или Валенсия. Не може да се отрече обаче, че в оная година на триумфите на Ман (2008) беше основният двигател. Всичко останало, макар да има и други добри играчи там, е ала-бала, голямата фигура беше Кристияно и той донесе трофейте. Ако някой има съмнения времето доказва това. Е то го сега един не лош Манчестър откъм имена ама няма голяма звезда, а така не става.

За Меси мисля, че няма спор поне по отношение на това, че е най-силния от действащите футболисти. Изключвам факта, че не малко очакват от него да е явление във футбола.

За Шави и Иниеста какъв ти е точно въпроса, защото липсва такъв? Двама чудесни играчи, мотори в Барса и в националния отбор, където играта се гради от тях. Много силни и приятни играчи. Не като ония любимите на Вильо английски имена Лампард, Коул, Стиви Джи, Тери, Мери и т.н.-някакви приятни играчи за сектанта фен на съответния клуб ама иначе никои в световния футбол.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот ROO8 » 15 ное 2010, 06:05

8 написа:
ROO8 написа:A и мaйкa му paзбиpa футболa! :wink:


Много си тъп. На повечето мъжки индивиди им нахлува кръв в главата ако им се спомене майката, но на мен ми изглеждаш олигофренски. По каква линия (нещо споменато, казано, дискутирано) вкара майка ми във форума? :qipan:

Пpeди дa обиждaш кaто сeлянин,хвaни и помисли мaлко!Мaйкa ти я вкapaх понeжe ти сaм кaзa,чe доpи и тя e "видялa", чe Чeлси пуснaли нa Ливъpпул :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот ROO8 » 15 ное 2010, 06:07

И eдвa ли по-олигофpeнски от товa дa paзкaзвaш нa цeлия фоpум личния си живот... кaк твойтa ти хвaнaлa лeсно цaкaтa и тe изчуквa пъpво и влaдee! :qipap: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот bogdan34 » 15 ное 2010, 08:09

ROO8 написа:
8 написа:
ROO8 написа:A и мaйкa му paзбиpa футболa! :wink:


Много си тъп. На повечето мъжки индивиди им нахлува кръв в главата ако им се спомене майката, но на мен ми изглеждаш олигофренски. По каква линия (нещо споменато, казано, дискутирано) вкара майка ми във форума? :qipan:

Пpeди дa обиждaш кaто сeлянин,хвaни и помисли мaлко!Мaйкa ти я вкapaх понeжe ти сaм кaзa,чe доpи и тя e "видялa", чe Чeлси пуснaли нa Ливъpпул :qipag:

Тук осмака е невинен като момина сълза Това беше за майката на пловдивския хейтър Христолчо.Виж в темата за Ливърпул.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот Христолов » 15 ное 2010, 11:31

8мак ясен си ми майна, за теб силен е играч който името му излиза в лайвскора, коментаторите го споменават през 10 секунди и се снима в скъпи реклами. това дали вкарва веднъж от десет, или половината отбор е изработил гола а той само си е протегнал крака да отклони топката, не те засяга.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 14:35

ROO8 написа:
8 написа:
ROO8 написа:A и мaйкa му paзбиpa футболa! :wink:


Много си тъп. На повечето мъжки индивиди им нахлува кръв в главата ако им се спомене майката, но на мен ми изглеждаш олигофренски. По каква линия (нещо споменато, казано, дискутирано) вкара майка ми във форума? :qipan:

Пpeди дa обиждaш кaто сeлянин,хвaни и помисли мaлко!Мaйкa ти я вкapaх понeжe ти сaм кaзa,чe доpи и тя e "видялa", чe Чeлси пуснaли нa Ливъpпул :qipag:


Поредният еднотипен сектант (като ония белите войници от междузвездни войни сте-еднотипни, на конвейр ги изкарват и няма никаква разлика между тях, та и тук така във форума има една дузина малоумници, които са толкова еднакво прости, че не мога да ги различавам). Схемата е ясна. Някой ти вкарва в устата някаква лъжа (ти не си казал нищо, но той казва, че си казал), след това те оборва (оборва онова което си е втълпил за себе си, че си казал), а след оборването констатира, че си страшно тъп. Ти през цялото време стоиш и гледаш пародията и се чудиш оня наред ли е. Виждайки обаче, че е съвсем сериозен разбираш, че става дума за поредния сектант.

Не го приемай като "обида от селянин", но толкова ли си тъп, че да допуснеш, че ще ти коментирам мач между тъпаци като Челси и Ливърпул, че дори и нещо повече, не аз, а майка ми да го прави. То мен не ме вълнуват тия блъскачи на топката камо ли майка ми.....ама като си решил, че е така няма да споря. Изключително прост си.

Сега ще ти покажа нагледно какво представлявате еднотипните прости войници. Решавам аз, че ти днес си казал, че Прага е космическа совалка. Разбира се поправям те, че това е столицата на Чехия. След това ти слагам клеймо "колко си прост". Ти през цялото време не участваш. Как ме възприемаш? Заформих луд спор в който съм прав, а ти грешиш и го доказах.........независимо, че теб през цялото време те няма. Обикновено ненормалника накрая казва на другия "ходи се прегледай, не си в ред" и тук направо ще занемееш от лудостта на сектантите и се чудиш къде си попаднал.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот 8 » 15 ное 2010, 14:38

Hristolov написа:8мак ясен си ми майна, за теб силен е играч който името му излиза в лайвскора, коментаторите го споменават през 10 секунди и се снима в скъпи реклами. това дали вкарва веднъж от десет, или половината отбор е изработил гола а той само си е протегнал крака да отклони топката, не те засяга.


Не е така, а и не следя еврофутболи, лайвскорове и подобни, защото избягвам игрите с отрицателно МО, при това доста отдалечено от нулевото.
Ако си цесекар бъди докрай!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот G8 » 15 ное 2010, 14:40

:qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipai: :qipbl:
Каква е тая тема бре?!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ДИСПУТ С 8МАКА

Мнениеот VILIO » 15 ное 2010, 14:41

Айде кухнята ножa вените и ключ. :qipag:
Последна промяна от VILIO на 15 ное 2010, 18:06, променено общо 1 път.
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 32 госта

cron