ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 15 ное 2010, 18:42

Delija написа:2 пъти шампион на Испания с отбор, различен от Реал или Барса, Купа на УЕФА...... ШЛ и ФА Къп с друг отбор...... бая солидна визитка има този "абсолютен безхаберник".


Този спор сме го водили хиляди пъти специално с теб, знаеш че на глава няма да излезем дай да не разводняваме темата. Аз имам мнение ти също.
Факт в момента е че му дадоха добре смазана машина, а той я скапва със всеки изминал мач.
Изображение

Потребителски аватар
paralesa
Мнения: 3740
Регистриран на: 09 фев 2006, 18:56

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот paralesa » 15 ное 2010, 20:59

да ви е честита загубата "служебни" ми приятели :qipag: :qipag: :qipag: -всичко се връща на този свят.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот 8 » 16 ное 2010, 03:01

Delija написа:2 пъти шампион на Испания с отбор, различен от Реал или Барса, Купа на УЕФА...... ШЛ и ФА Къп с друг отбор...... бая солидна визитка има този "абсолютен безхаберник".


И аз се чудя на оценките, които се дават от сектата. Ман взе ШЛ, но следващите по сила Челси и Арсенал не успяха, а Ливърпул идва след тях и без Рафа много ме съмнява, че щяха да направят два финала, че единия и победен, пък камо ли и срещу Милан.

На това му се вика "слаб" треньор. Взел всичке европейнски купи и шампион в най-силното клубно първенство при това водейки не някой от двата световни гранда.

Сектата съвсем е изперкала. Ако некадърна Англия не вземе скоро световна или европейска титла и Капело най-вероятно ще излезе слаб треньор :qipac:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 16 ное 2010, 10:03

8 написа:
Delija написа:2 пъти шампион на Испания с отбор, различен от Реал или Барса, Купа на УЕФА...... ШЛ и ФА Къп с друг отбор...... бая солидна визитка има този "абсолютен безхаберник".


И аз се чудя на оценките, които се дават от сектата. Ман взе ШЛ, но следващите по сила Челси и Арсенал не успяха, а Ливърпул идва след тях и без Рафа много ме съмнява, че щяха да направят два финала, че единия и победен, пък камо ли и срещу Милан.

На това му се вика "слаб" треньор. Взел всичке европейнски купи и шампион в най-силното клубно първенство при това водейки не някой от двата световни гранда.

Сектата съвсем е изперкала. Ако некадърна Англия не вземе скоро световна или европейска титла и Капело най-вероятно ще излезе слаб треньор :qipac:


"най-силното клубно първенство" :qipbj: =D> в което барса и Реал завършват с 45 точки пред 3тия :qipbj: :qipag: добре че си ти да ме развеселяваш :qipbj: :qipag:
Некадърна Англия скоро няма да вземе нищо не заради тренера, а заради това че няма материал, там работата с ДЮШ е тотално сбъркана и западнала.

и за да не е офтопик, на пролет миланското дерби ще е интересно, а още по интересен ще е сблъсъка Ибра-Матераци. :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот Христолов » 16 ное 2010, 12:26

аз чакам с нетърпение сблъсък интер-лузърпул, да им го сложи рафа на всичките скузъри и да умрат , ама в шампионска лига едва ли ще може да се срещнат, само някаква контрола трябва да е :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот 8 » 16 ное 2010, 14:17

ultra_LIVERPOOL написа:"най-силното клубно първенство" :qipbj: =D> в което барса и Реал завършват с 45 точки пред 3тия :qipbj: :qipag: добре че си ти да ме развеселяваш :qipbj: :qipag:


Ти наистина не си наред.

Не знам друго първенство, където златната среда и борещите се да не изпадат са сравнително скорошни носители на европейски купи, суперкупи или участници в последните фази на ЕКТ. На това ти му викаш "веселие". Трябва да си изключително прост.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот VILIO » 16 ное 2010, 14:59

БоК Рафа след като успя да прецака Ливърпул сега е наред и с Интер ! Велико да е делото на БоК Рафа.Неговия последовател Рой върви по неговите стъпки ! Двамата бяха тренери на Интер и Ливърпул двамата ги затриха. =D>
Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот marto » 16 ное 2010, 15:35

Delija написа:Бенитес да не е ебал твоя близка роднина от женски пол, та така се радваш на всеки негов неуспех??!

Ебах го, ти на редките победи на Ливърпул не се кефиш така, както когато Бенитес загуби някой мач с Интер. #-o


Дели не може така с лека ръка да провалиш носител на требъла преди няколко месеца, може да е бил най-смешният носител на требъл, но все пак е требъл :!:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 16 ное 2010, 16:22

Hristolov написа:аз чакам с нетърпение сблъсък интер-лузърпул, да им го сложи рафа на всичките скузъри и да умрат , ама в шампионска лига едва ли ще може да се срещнат, само някаква контрола трябва да е :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:


щото интер може да не го добутат и до ШЛ с тоя палячо :qipag:

И аз искам Ливърпул да играе срещу който и да е от отборите които ще води рафаел.
А и незнам защо толкова го величаят тука някой хора, след като и Мърко постигна нещо което никои не го е правил в БГ, вкара отбор в ШЛ, но това не му пречи да е тотално сбъркан.
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот VILIO » 16 ное 2010, 16:27

Човек ти си сектант.Как може да кажеш,че "примиера" не е най-силното първенство ? :qipag: Въобще как може да харесваш Ливърпул и английския футбол ? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот Христолов » 16 ное 2010, 16:27

интер 100% ще са в шл ако се наложи накрая чичи морати ще купи някой съдия, виж за ливърпул не съм сигурен че и в уефа ще влязат

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 16 ное 2010, 16:33

VILIO написа:Човек ти си сектант.Как може да кажеш,че "примиера" не е най-силното първенство ? :qipag: Въобще как може да харесваш Ливърпул и английския футбол ? :qipag:

Знаех си аз че има нещо което не в ред, добре че беше г-н 8 да ме просвети. Е тука още едно мнение на някакъв друг сектант.

Бенитес просто не е за Интер
16-11-2010 Захари НЕДЕЛЧЕВ

От самото начало бе ясно, че задачата на Рафа Бенитес да наследи Жозе Мауриньо като харизма и резултати няма да бъде никак лесна, да не кажем непосилна. След загубата в градското дерби и серията от контузии вече е ясно, че испанецът не е подходящ за тази роля. Рафа е на светлинни години от уменията на Специалния в шикалкавенето, в психоатаките, в сплотяването и надъхването на колектива, но най-вече - в тактически план.
В Ливърпул, пословични с търпението си към треньорите, го изтърпяха цели пет години най-вече заради индулгенцията от спечелена КЕШ през 2005-а в Истанбул. А тя бе резултат от едно шестминутно недоразумение, родено от рева на 30 000 англичани по трибуните и лишено от логика - върховен реванш на съдбата към треньор, уволняван в предишните години от "колоси" като Валядолид и Осасуна, изпадал от Примера с Естремадура.
Та в Ливърпул този треньор имаше серия от над 40 мача, в които не пусна един и същ състав последователно. Кашата в главата му бе толкова очевидна и в миланското дерби, че той обърка всичко възможно - от стартовия състав през схемата до смените. Решението му да пусне 37-годишния ветеран Марко Матераци се върна към него като бумеранг още в самото начало, когато защитникът направи безумната дузпа срещу Златан Ибрахимович. И този епизод определи хода на мача. "Марко не е дебютант, а много опитен играч, който трябваше да реши проблемите ни в отбрана. При липсата на Валтер Самуел трябваше някой да се грижи за Ибрахимович", обясни испанецът. Е, не успя да се погрижи, вчера за него се грижиха в болницата.
Бенитес тръгна с формацията 4-3-2-1, която бе използвана ефективно при Мауриньо, но доста от изпълнителите бяха други. Контузиите са известно оправдание, но успеваемостта на тази схема зависи и от формата на играчите. Диего Милито може да бе в основата на миналогодишния требъл, но сега нито е във форма, нито е напълно здрав. Да забиеш Ето`о на фланга само защото така е правил Мауриньо, не значи, че винаги ще ти носи резултати. Та камерунецът комай е единственият, който бележи за нерадзурите от началото на сезона, но го правеше на върха на атаката. Неговото място е там, в пеналта.
Да не говорим, че Рафа не сполучи и с нито една смяна, никоя от тях нямаше нужния ефект. Дори когато получи неочакван подарък от глупостта на Абате да играе с човек повече над 30 минути, Интер така и не направи смислена атака. Опасностите пред Абиати се изчерпваха с удари отдалеч (два опасни на Снайдер), а изсипванията в пеналта бяха лесна плячка за Неста и Тиаго.
Бенитес очевидно е и слаб психолог. Преди дербито заяви, че това е най-важният мач за сезона, като така прибави ненужно напрежение за и без това скованите от проблемите играчи. Испанецът не спира да се оплаква, че му трябват свежи попълнения, но той наследи шампионски отбор, който успя наполовина да прати в лазарета с тренировъчните си методи.
В другия край на Милано могат да се радват на първата победа над братовчедите от септември 2008-а, но за еуфория няма никакво място. Едни и същи грешки не спират да се повтарят. И ако Алегри успя да предпази Гатузо от червения картон, то нямаше как да предвиди глупостта на Абате. Добре, че е този противоречив Ибрахимович, който може да те възторгне с фамозно воле или пас, а след минути да те докара до бяс с фриволността си. Очевидно росонерите нямат потенциала за нов триумф в Европа, но първото скудето от 2004-та е съвсем реална възможност. Дори задължително, щом основният ти конкурент в момента е... Лацио.


Направо как може да плюе така по тоя хубав човек рафаел не ми е понятно, сектант със сектанта му, ще ми обяснява той, че испанеца не ставал. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот VILIO » 16 ное 2010, 16:40

Бенитес е добър ! Спор няма ! Това да си добър не винаги означава,че си подходящ за дадена мениджърска работа ! Понякога не пасваш на отбора ! За мен Бенитес издигна Ливърпул до определено ниво,но не успя да го издигне повече не искам да давам отново примера със совалката,защото ще стана банален.Трябва да се отчете,че Рафа издигна Ливърпул до високо ниво,но до там не успя повече.Не пасна на философията на Ливърпул и Висшата лига.

Проблемите на Интер не се дължат само на него Бенитес дойде в неподходящ момент в Интер.Стари и демотивирани играчи,контузии,събуждане на другите отбори и т.н.. Просто не е нормално първенство като Серия А да има отбор който вече за 4ти(5ти) път ще е шампион.В мачовете на директните елиминации ще стоят по-добре отколкото в Серия А. Ако Бенитес бе избрал примерно Юве щеше да има отбор който е мотивиран за успехи !
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот Delija » 16 ное 2010, 22:29

Бенитес дори прекалено много постигна с тия дърводелци от Ливърпул - ШЛ, финал в ШЛ, 1/2-финал в ШЛ...., в тоя клуб нещата са генерално сгрешени. Само ще си мечтаете за подобни успехи и занапред, помнете ми думата.

А относно Интер - всичко се дължеше на Жозе миналия сезон. Той завари един тим, който всяка година отпадаше още на 1/8-финала в ШЛ, заслугата за всичко е само негова. Той е уникален просто, надали друг би взел ШЛ с Порто и Интер, тимчета, които инак само припкат около големите в тоя турнир.

Потребителски аватар
stankovich
Мнения: 2035
Регистриран на: 21 дек 2007, 14:45

Re: ИНТЕРНАЦИОНАЛЕ МИЛАНО - 4 - ШАМПИОНА

Мнениеот stankovich » 17 ное 2010, 09:25

"Тимче" да кажеш на носителя на три купи на Европейските шампиони...е меко казано смешно :!: а другото "тимче" Порто мисля че отстрани по пътя си към титлата онова "страшилище" от Манчестър :qipap: Ние пък думнахме Челсито на техен терен :qipay: По твоята логика ако не е Съра твоите любимци са селски отбор :qipag:
Delija написа:Боби в момента е в прединфарктно състояние, сърцето му не може да смогне да изпомпва кръв по посока на гениталиите му, дай Боже да не издържи. :qipbo: :qipbo:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 47 госта

cron