СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот marto » 05 юли 2010, 23:19

В тази тема очаквам да видя снимка, как Холандия вдига купата в неделя :qipbp: :qipbp: :qipbp:
Както и Снайдер да получи златната топка :qipaq:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2010, 23:20

И аз! :qipay:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот Mike Bibby » 05 юли 2010, 23:31

Снайдер към този момент ми се струва един от основните фаворити за Златната топка. А за Холандия ще се радвам да стане шампион, ако не успее Испания.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2010, 23:34

За Испания си,харесваш Германия,но ще се радваш и за Холандия.Я обърни хляба,лопато! :qipac:
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот Mike Bibby » 05 юли 2010, 23:41

Не харесвам Германия, но оценявам играта им на това първенство. Което не ми пречи да искам дойчетата да се провалят. Холандците винаги са ми били симпатични, а особено сега, след като биха шута на Дунга. Иначе, продължавам да съм си за Испания, но представянето им на това първенство ме разочарова. Проблем?

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот vill_1 » 05 юли 2010, 23:42

Бъди по-смел в изказванията си тук,както в раздел тенис примерно.....
Изображение

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот emevev » 06 юли 2010, 00:38

мда... не бъди скучен като мен (и други): и днес знам за кого ще бъда на световното през 2014 (както и през 2018, 2022 и т.н. ... живот и здраве) ;)

и ще си се кефя, ако вкарват по 4 гола на отбори като Англия и Аржентина - нищо, че се явяват 8-ци, 6-ци и т.п. да ми обясняват как трябвало да се обръщат мачове, за да признаем добрата игра... #-o :D (оценявайки положително отбор, който има спокойна победа единствено с/у ...Хондурас - и пак не е обръщал мач) :shock:

:qipag:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот L13 » 06 юли 2010, 01:20

Германците взимат купата, не се обеснявайте :qipag:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот 8 » 06 юли 2010, 06:03

emevev написа:нищо, че се явяват 8-ци, 6-ци и т.п. да ми обясняват как трябвало да се обръщат мачове, за да признаем добрата игра... #-o :D


Никой нищо не ти обяснява, най-малко пък те задължава да обръщаш резултат, за да те признае за голям. Явно не си разбрал другата гледна точка (разбрал-никой не те задължава да я приемеш).

Шестици, осмици или десетки вече идва мача, както и края на шампионата и всичко е празни приказки. Толкова празни, че даже не мисля да съм част от тях след мачовете.

2014, 2018, 2022 не ме вълнуват. Като дойдат ще видя какво, как, къде. Такива ангажименти за цял живот не поемам към жени, камо ли към отбори :qipan: Когато пък прегърна някоя кауза си я следвам вярно и непоколебимо. Всеки си има стил.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот 8 » 06 юли 2010, 06:22

L13 написа:Германците взимат купата, не се обеснявайте :qipag:


РОО8 и ти да не сте един и същ потребител с два ника? И двамата сте някакво съчетание от букви и цифра, както и умственото ви ниво е абсолютно еднакво.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
emevev
Мнения: 7789
Регистриран на: 23 мар 2006, 22:04
Местоположение: София

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот emevev » 06 юли 2010, 06:56

8 написа:Никой нищо не ти обяснява, най-малко пък те задължава да обръщаш резултат, за да те признае за голям. Явно не си разбрал другата гледна точка (разбрал-никой не те задължава да я приемеш).

Шестици, осмици или десетки вече идва мача, както и края на шампионата и всичко е празни приказки. Толкова празни, че даже не мисля да съм част от тях след мачовете.

2014, 2018, 2022 не ме вълнуват. Като дойдат ще видя какво, как, къде. Такива ангажименти за цял живот не поемам към жени, камо ли към отбори :qipan: Когато пък прегърна някоя кауза си я следвам вярно и непоколебимо. Всеки си има стил.


е, това вече го приемам за различно мнение... не е като онези фермани, в които оборваш цял свят, "разкривайки" единствен, че Германия всъщност не играели силно... на всеки е ясно, че и двата отбора имат шанс да победят и ако (не дай Боже) Германия загуби, няма да е заради "неубедителното" си представяне досега (както се опитваше да го извъртиш)

четейки постовете ти (без този) се сещам за мой приятел, който: за всяка дузпа, която гледа, казва "Това няма да е гол" - и когато една от десет наистина не се реализира, ни обяснява по една седмица как ги познава тези работи... ;) :D

разликата ни като фенове е, че за мен има турнири, първенства и шампионати, в които съм определено разочарован, докато при теб няма такова нещо: ти "преглеждаш" нещата, ставаш фен на 2-3 от най-силно представящите се отбори и си викаш за тях... вероятно често се случва някой от тези отбори да спечели, което те прави щастлив накрая... :roll: :qipaz:
ИзображениеИзображение
1837-1873

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот Al » 06 юли 2010, 08:05

emevev написа:
четейки постовете ти (без този) се сещам за мой приятел, който: за всяка дузпа, която гледа, казва "Това няма да е гол" - и когато една от десет наистина не се реализира, ни обяснява по една седмица как ги познава тези работи... ;) :D


:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Голям образ е тоя, да знаеш!
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот ROO8 » 06 юли 2010, 08:16

8 написа:
L13 написа:Германците взимат купата, не се обеснявайте :qipag:


РОО8 и ти да не сте един и същ потребител с два ника? И двамата сте някакво съчетание от букви и цифра, както и умственото ви ниво е абсолютно еднакво.

...кaкво ли можeм дa кaжeм тогaвa зa твоeто,кaто имa сaмо цифpa?! :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот 8 » 06 юли 2010, 08:36

emevev написа:разликата ни като фенове е, че за мен има турнири, първенства и шампионати, в които съм определено разочарован, докато при теб няма такова нещо: ти "преглеждаш" нещата, ставаш фен на 2-3 от най-силно представящите се отбори и си викаш за тях... вероятно често се случва някой от тези отбори да спечели, което те прави щастлив накрая... :roll: :qipaz:


Именно :qipbs:

Само, че определението "най-силни" не е точно. Може да са, а може и да не са. Уругвай например ми грабнха окото на това първенство (и не са най-силни!), а иначе досега винаги са играли грозен футбол и не съм им бил фен.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: СВЕТОВНО ПЪРВЕНСТВО - ЮАР 2010 - част 3

Мнениеот 8 » 06 юли 2010, 08:55

А правилото за "вечния" отбор на който трябва да съм съпричастен и другото на Васко "за европейците" отдавна изцезна. Още през 1994 година. И по двете правила на финала трябваше да бъда за Италия. Отборът който:
1. Би България (и симпатичен отбор да ни е бил ще ми тежи).
2. Който айде бил ни ама и нечестно (мръсници)
3. Айде бил ни и айде нечестно, но да е някой свестен отбор и да кажем "случило се", а то е константно мамещ отбор.

Е как да държа за тях на финала!? Все едно ако някой българин ме е ограбил и наебал и се сбие с циганин да отида да го подкрепям :qipan:

Другият фактор е, че съм силен индивидуалист (във всичко-в живота, в работата....в секса :qipad: ). Нещата си ги правя както аз ги харесвам. Единствено и неповторимо, без да спазвам догми и ограничения. Конкретно. Откъде накъде някой ще ми казва "за кого трябвало да държа", "англичаните били най-готини", "немците били тромави", дъръ-бъръ сто заучени фрази. Това дори да е вярно ме дразни (аз нямам ли очи да видя), да не говорим, че като гледам не виждам тези неща. От тук беж на правилата. Ще държа за когото си искам.

Нюанс
Има и субективизъм. Както виждаш испанците не са играли красиво на това първенство, но ги поддържам. Заради 5 мача няма да се откажа от това което гледам години наред в Примерата. Друг пример. Може и да не държа за немците, но винаги съм ги харесвал. Не заради носталгия по времето, когато са ми били любими, а защото винаги съм се възхищавал на онова типично немското в мачовете. Знаеш за какво говоря от многото им подвизи в големи мачове.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 36 госта

cron