ПСЖ - френският колос

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот VILIO » 17 юли 2012, 22:14

Интересно ми е как ги смятат точките ? Защото преди е имало двуточкова система ?
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 18 юли 2012, 03:49

drvasko98 написа:http://www.rsssf.com/tablese/engalltime.html
Манчестър Сити е на 6-то място във вечната ранглиста на първото ниво на английския футбол, Челси е на 9-то място


........което автоматично прави половината ВЛ съставена от грандове (щом деветия е такъв както стана ясно тези дни).
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 18 юли 2012, 07:37

8 написа:Не са и 3 грандовете. Арсенал без нито една ШЛ не мога да го оприлича на гранд.


Остави ШЛ, говоря ти за местно ниво. То и ЦСКА няма ШЛ, ама си е гранд у нас, нали ??!

Chelsea_69 написа:Личи си ,че си фен на Ман Юнайтед :lol: :qipag:


Както и друг път съм уточнявал, аз съм фен на Юнайтед още от времето, когато този отбор не беше печелил титла 24 години. Тогава беше модерно да си от Ливърпул, Евертън, Арсенал.... така, че спести си това за "глори-хънтърството", няма да се откажа от Юнайтед, само защото после били спечелили безброй трофеи и някакво фенче на Челси ме обвинявало, че съм фен на титлите. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 18 юли 2012, 07:45

drvasko98 написа:За сравнение Сити имат преди шейха 2 титли и 3 втори места, още 4 спечелени и толкова загубени финала във ФА.
Ами извинявай, но не виждам прилика. Да наречеш отбор заемащ 6-то място в първенство с над 100 години история ми се вижда крайно нелепо


И какво сега, ще изкараме, че Сити е гранд, щом за над 100 години съществуване има цели 2 титли и 3 втори места, плюс там няколко ФА Къп ?!
Какво да кажем тогава за Евертън, за Тотнъм ..... ми то в Англия бъка от грандове. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 18 юли 2012, 10:31

Delija написа:
8 написа:Не са и 3 грандовете. Арсенал без нито една ШЛ не мога да го оприлича на гранд.


Остави ШЛ, говоря ти за местно ниво. То и ЦСКА няма ШЛ, ама си е гранд у нас, нали ??!

Chelsea_69 написа:Личи си ,че си фен на Ман Юнайтед :lol: :qipag:


Както и друг път съм уточнявал, аз съм фен на Юнайтед още от времето, когато този отбор не беше печелил титла 24 години. Тогава беше модерно да си от Ливърпул, Евертън, Арсенал.... така, че спести си това за "глори-хънтърството", няма да се откажа от Юнайтед, само защото после били спечелили безброй трофеи и някакво фенче на Челси ме обвинявало, че съм фен на титлите. :qipag: :qipag:



Идеята ми беше, че измерваш имането на история с имането на титли :lol: Иначе феновете на Юнайтед не са глори хънтъри в по-голямата си част.НЕ, не са . Хем са от Ман Юнайтед, но единствения футболист, който знаят е Бекъм ...разбираш ме. :lol: Челси е създаден 1905-та и има достатъчно традиции в английския футбол.И преди Абрамович са играли много силни футболисти в отбора.НЕ можеш да кажеш, че е изкуствено създаден.Нема логика.
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 18 юли 2012, 13:21

Chelsea_69 написа: Иначе феновете на Юнайтед не са глори хънтъри в по-голямата си част.НЕ, не са . Хем са от Ман Юнайтед, но единствения футболист, който знаят е Бекъм


Да, вярно е, че сигурно 90% от днешните чуждестранни фенове на Юнайтед (т.е. извън Острова) са станали такива по времето на големите успехи, но това е нормален процес. Те и Челси посъбраха фенове покрай успехите с Абрамович, е, не колкото на Юнайтед, но успехите им привличат привърженици.


Chelsea_69 написа:Челси е създаден 1905-та и има достатъчно традиции в английския футбол.И преди Абрамович са играли много силни футболисти в отбора.НЕ можеш да кажеш, че е изкуствено създаден.Нема логика.


Традиции има, спор няма, но е изкуствено създаден "гранд". (умишлено го пиша в кавички, понеже е моментен гранд, термин, който ми е бая странен, но за друг не се сещам :qipap: )

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 18 юли 2012, 18:18

Delija написа:Какво да кажем тогава за Евертън, за Тотнъм ..... ми то в Англия бъка от грандове. :qipag: :qipag:


Че ти сега ли разбра :qipar:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот drvasko98 » 18 юли 2012, 19:36

8 написа:
Delija написа:Какво да кажем тогава за Евертън, за Тотнъм ..... ми то в Англия бъка от грандове. :qipag: :qipag:


Че ти сега ли разбра :qipar:


Факт имат най-много на брой отбори печелили титли и купи на страната, както и най-голям брой отбори печелили отличия от ЕКТ, така че иронията ти е неуместна меко казано

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 18 юли 2012, 20:04

Васко, ставаш смешен. Този факт не е факт, че са грандове и нямам никакво намерение да влизам в този пореден безумен и този път надминаващ всякакъв сектанизъм спор. Грандове били. Я се огледайте в Чемпиъншип дали няма грандове, че във ВЛ не остана празно и са гранд до гранда.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот drvasko98 » 18 юли 2012, 20:47

Аз не съм нарекъл Депортиво или Малага изкуствени отбори

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Delija » 19 юли 2012, 09:31

Сегашната Малага също е изкуствен отбор, наречи го, няма да излъжеш.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 19 юли 2012, 19:40

Да, само дето темата за Малага е скучна, щото никой не твърди, че са гранд. Безумците ги търсете в двора на кралицата.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот Chelsea_69 » 19 юли 2012, 20:34

Темите за всички сипански отбори извън "двата отбора" са скучни.И тук не целя заяждане :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот 8 » 19 юли 2012, 21:18

Ако мислиш, че си ни изненадал се лъжеш. Предполагам в Англия ти е интересно с всичките 20 отбора. Там е друга работа (все грандове).
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ПСЖ - френският колос

Мнениеот VILIO » 28 юли 2012, 16:03

Лавеци отказал на Челси и Ливърпул в миналото



Аржентинецът смята, че е напуснал Наполи в подходящия момент



Новото попълнение на Пари Сен Жермен Есекиел Лавеци заяви в интервю за вестник "Льо Паризиен", че в миналото е отказвал оферти от Челси и Ливърпул, за да остане в Наполи. През изминалата кампания с екипа на неаполитанците аржентинецът участва в Шампионската лига и спечели Купата на Италия – първи голям трофей за южноиталианския тим от 1990-та година насам.

"Доволен съм, че в самия край на престоя си в Неапол заедно с вече бившите си съотборници успях да взема Купата на Италия. Смятам, че не бих могъл да си тръгна по по-добър начин. Изкуших се от възможността да живея в Париж и да бъда част от проекта на ПСЖ", каза Лавеци, цитиран от електронното издание "Футбол Италия".

"През 2009-та година правилният момент да напусна Наполи още не беше дошъл. През изминалия сезон обаче осъзнах, че авантюрата ми с неаполитанците трябва да приключи", допълни аржентинската звезда.

"Вече съм на 27 години и ако бях решил да остана в Наполи, щеше да стане твърде късно за мен. Именно затова бях взел решение да си тръгна в случай на сериозна оферта. Точно такова беше предложението на ПСЖ", завърши Лавеци.
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта