Фенщина (световно първенство 2010)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Delija » 27 юни 2010, 17:50

Заеби това, просто още веднъж се видя колко струват многообемните тежки анализи на Осмака. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот sas1914 » 27 юни 2010, 17:54

8 написа:Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор.

Фурнадйийска лопата !!! Типичен армеец... :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 17:58

vill_1 написа:
Не ми се говори с теб. Твоите отбори ги няма. За кво да си говорим?

:qipag: :qipag: :qipag:
А с мен ще говориш ли? :roll:


Разбира се. Противно на останалите те възприемам сериозно. Имаш само един кусур ама айде, то и Васко е левскар ама е супер пич.

За Гана се съгласих още тогава (след групите) с това което каза. Само за миг се обърках, но не знаех тогава схемата кой с кого.
Ако си цесекар бъди докрай!

ludyakon
Мнения: 4751
Регистриран на: 07 окт 2007, 11:35

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот ludyakon » 27 юни 2010, 18:01

8 написа:но не знаех схемата кой с кого.

ВЕЧЕ КАТО ЗНАЕШ С КОГО СИ? :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот VILIO » 27 юни 2010, 18:21

sas1914 написа:
VILIO написа:


Kak може да напишеш такива простии ? #-o За конкистадорите не си ли чувал ? #-o

КонкВистадорите са Испанци - т.е. Европейци :
Конкистадор (от испански: conquistador [koŋ.kis.t̪a'ð̞oɾ] - завоевател) е термин използван за войниците, изследователите и пътешествениците които привеждат голяма част от Америка и Тихия океан под испанско колониално управление между 15 и 17 век, започвайки с установяването на селище на острова на сегашната държава Куба през 1492 от Христофор Колумб.
:qipae: :qipag: :qipag: :qipag:


Това е така.Но латиноамериканците са наследници на испански и португалски колонизатори.Те извършват заедно с хамериканците(пак наследници на европейци) един от най-големите геноциди.Имено срещу индианците. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Казуса » 27 юни 2010, 18:23

8 написа:
vill_1 написа:А с мен ще говориш ли? :roll:


Разбира се. Противно на останалите те възприемам сериозно.

Айде говорете си, че ми писна да чета за Франция :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
sas1914
Мнения: 3761
Регистриран на: 05 ное 2006, 15:23
Местоположение: където си искам

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот sas1914 » 27 юни 2010, 18:24

VILIO написа:
sas1914 написа:
VILIO написа:


Kak може да напишеш такива простии ? #-o За конкистадорите не си ли чувал ? #-o

КонкВистадорите са Испанци - т.е. Европейци :
Конкистадор (от испански: conquistador [koŋ.kis.t̪a'ð̞oɾ] - завоевател) е термин използван за войниците, изследователите и пътешествениците които привеждат голяма част от Америка и Тихия океан под испанско колониално управление между 15 и 17 век, започвайки с установяването на селище на острова на сегашната държава Куба през 1492 от Христофор Колумб.
:qipae: :qipag: :qipag: :qipag:


Това е така.Но латиноамериканците са наследници на испански и португалски колонизатори.Те извършват заедно с хамериканците(пак наследници на европейци) един от най-големите геноциди.Имено срещу индианците. :qipad:
... и всички сме произлезли от Адам и Ева... :qipaz: :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 18:34

Казуса написа:
8 написа:
vill_1 написа:А с мен ще говориш ли? :roll:


Разбира се. Противно на останалите те възприемам сериозно.

Айде говорете си, че ми писна да чета за Франция :qipap:


Първият отпаднал от световните през 2002 и 2010. Не знам дали има друг отбор в света с такова постижение (не съм проверявал), но си е постижение отвсякъде.....като за велика сила :qipbp:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 27 юни 2010, 18:36

ludyakon написа:
8 написа:но не знаех схемата кой с кого.

ВЕЧЕ КАТО ЗНАЕШ С КОГО СИ? :qipap: :qipap: :qipap: :qipap:


Още тогава се съгласих с него. В следващ пост минути по-късно.

То още не е станало де. Говорихме след групите, че Гана е вече полуфиналист. Нали обаче сме болни мозъци и слагаме някои фактори, които са много далечни за други, така наречените умни мозъци, които са страшно наивни.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот bogdan34 » 27 юни 2010, 21:29

Ето тук намерих едно много добро СП.http://www.planetworldcup.com/atwc/atwc.html

Потребителски аватар
skorpinoks
Мнения: 4427
Регистриран на: 19 апр 2005, 16:51
Местоположение: Rheda (Германия )

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот skorpinoks » 27 юни 2010, 22:23

Мичо написа:
vill_1 написа:Мъглавия Албион ще засенчи хитлеристите и ще ги заличи напълно!

ще :!: armataz_01_40



тея много познават-ДОВЕРЕТЕ ИМ СЕ :qipaz: :qipav: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz: :qipaz:
ЦСКА

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Казуса » 28 юни 2010, 21:17

"Онези надувки от Сърбия пък могат да се сърдят само на себе си. Голям вой се вдигна с победата им над Германия. От Белград, та чак до София. Дуци Симонович вече държеше световната купа в ръцете си. Сега сигурно държи нейната снимка. Иначе сърбите имат качествени играчи, но отборът им не струва. А и нямат обективна преценка за нещата. Пищят, че съдията ги порязал с Австралия. Брачо, Античе, па с Немачку не беше ли обратното? Карай по-кротко. "
=D> =D> =D> =D> =D>
"Няма да открия топлата вода, като кажа, че Франция е омразен отбор поне на 2/3 от ценителите на футбола. Аз също съм в по-големия процент и де радвам, че първенството се отърва от тези книжни тигри. Първо, изобщо не трябваше да преминават екватора в южна посока. На самолета трябваше да са ирландците. Нагли, арогантни, летящи в облаците, с треньор, концентрирал в себе си цялата нарцистичност на френската нация, която си мисли, че началото на света е около Триумфалната арка, а краят – при Айфеловата кула. Станаха за посмешище с тъпите си изцепки и скандали и в крайна сметка преживяха ново Ватерло, от което се надявам скоро да не се оправят."
=D> =D> =D> =D> =D>
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Delija » 28 юни 2010, 21:22

Ние, българите, сме голяма работа обаче. За пореден път гледаме само отстрани световното, обаче квалифицираме останалите - ония били надувки, тия били палячовци, третите смешници, четвъртите арогантни .... само дето се пита, ние, голямата работа, къде сме в цялата ситуация??!

А с подобни злобни мнения, като горното, май точно ние демонстрираме надутост и арогантност. Ама от какво точно се надуваме, не знам. Сигурно от 1:4 от Кипър.... :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот 8 » 28 юни 2010, 21:32

Казуса написа:"Онези надувки от Сърбия пък могат да се сърдят само на себе си. Голям вой се вдигна с победата им над Германия. От Белград, та чак до София. Дуци Симонович вече държеше световната купа в ръцете си. Сега сигурно държи нейната снимка. Иначе сърбите имат качествени играчи, но отборът им не струва. А и нямат обективна преценка за нещата. Пищят, че съдията ги порязал с Австралия. Брачо, Античе, па с Немачку не беше ли обратното? Карай по-кротко. "
=D> =D> =D> =D> =D>
"Няма да открия топлата вода, като кажа, че Франция е омразен отбор поне на 2/3 от ценителите на футбола. Аз също съм в по-големия процент и де радвам, че първенството се отърва от тези книжни тигри. Първо, изобщо не трябваше да преминават екватора в южна посока. На самолета трябваше да са ирландците. Нагли, арогантни, летящи в облаците, с треньор, концентрирал в себе си цялата нарцистичност на френската нация, която си мисли, че началото на света е около Триумфалната арка, а краят – при Айфеловата кула. Станаха за посмешище с тъпите си изцепки и скандали и в крайна сметка преживяха ново Ватерло, от което се надявам скоро да не се оправят."
=D> =D> =D> =D> =D>


Кои са авторите?

България няма как да е смешна, защото не се надува. Тук никой не ръси простоии колко сме велики, а напротив, и левскари и цесекари са критични към националния отбор. Да, слабаци сме, но и не твърдим обратното.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: Фенщина (световно първенство 2010)

Мнениеот Казуса » 28 юни 2010, 21:43

Преди мача:
Изображение

По време на мача:
ИзображениеИзображение

След мача:
ИзображениеИзображение

И поздрав за всички привърженици на Дойчланд: http://www.youtube.com/watch?v=jxkMkw8u ... re=related :qipbp:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта

cron