ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Казуса » 26 юли 2011, 19:06

Айди, да не го увърташ... пусни си клип с българска публика и като нищо ще ни определиш за по-тъмни (еле пък ако гледаш клип с "левскари").
А уругавйците по произход (88% са от бялата раса) са предимно испанци, италианци... а има и много българи ;) (няма данни за примеси от по-тъмнокожото нашо малцинство, известно като "левскари").
За твое голямо съжаление футболният ген при уругвайците идва от южно-европейските народи, а не от дървосекачите оттатък Ла-манш, защото ако беше обратното, Уругвай щеще да види повече от две-три титли на Америка през крив макарон.
Което ме подсеща: Д*к за Англия и всички англопочитатели! :qipbp:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот VILIO » 26 юли 2011, 19:47

Испанци,португалци и всякакви латиноси приличат на роми. Ромите също са европейци. :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 26 юли 2011, 20:41

VILIO написа:Ромите също са европейци. :qipad:


:qipbj:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот bogdan34 » 26 юли 2011, 20:54

ultra_LIVERPOOL написа:Може само да се гадае какво е можело да се случи, може и Ливърпул да бяха били, а може пък и Юве да ги бяха разгромили, но като цяло 85' година и по-конкретно наказанието промениха футбола малко или много.

http://vbox7.com/play:7fb79309bb
Eto niakolko momenta ot vaprosnia ma4 .Nakraia se vijda ciganiata na italiancite no nakazani biaha samo angli4anite. :qipac:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 26 юли 2011, 20:55

8 написа:
Ако не съм прав най-малкото пиша мнението си било то и грешно. Нито заради великата особа на Платини, нито за още по-великата на Дели правя напук. Така видях мача. Това е моето мнение. Абсолютно не съвпада с това което си написал за равната потресеност.

Ти понеже си го видял по друг начин на записи моето е "глупости". Айде сега успокой се.


Много ми е чудно, как така влезе в душите на играчите от двата отбора и измери кой колко е потресен от случилото се, а???

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот vill_1 » 26 юли 2011, 20:57

Като са виновни,ще ги накажат!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 26 юли 2011, 21:00

8 написа:
drvasko98 написа:впечатлението наистина беше, че Ювентус играят по-мотивирано.


:arrow:
Delija написа:Ама и лъжеш нагло обаче. Нима Юве са останали равнодушни към трагедията и загиналите свои привърженици??! Ти така го пишеш, все едно само Ливърпул били потресени, а Юве си играли без да им пука, бати свободните съчинения..... колкото е драма за едните, толкова е и за другите.


drvasko98 написа:Затова причини може да има много и да не е пряко отражение от насилието по трибуните.

Да, най-вероятно футболистите на Ливърпул са били притеснени дали съпругите им са купили домати и краставици, щото като се приберат си мечтаят да седнат на дивана пред салатка и ракия. Едва ли са си мислили в този момент за ставащото около тях на стадиона.


8, то и Милан `94-а игра далеч по-мотивирано от Барса и ги смачка в Атина, без да има трагедии по трибуните, не знам как реши, че точно убитите - основно италиански фенове, са причината Юве да играят по-мотивирано?!! Ти сам си развиваш някакви теории, плод на болния ти ум, мразещ така неистово Франция. :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 26 юли 2011, 21:05

8 написа:
Delija написа:
8 написа:
Знаех си, че това ще напишеш.

Ми като си знаел не пиши тогава глупости, че решил въпросния мач.
Какво друго да пиша освен това което наистина стана и което дори и ти си знаел, че ще напиша?


Знаех си, защото си толкова жалък вече в опитите си да отречеш Платини, че се хващаш за какво ли не. Тоя гол му бил от дузпа, за оня вратаря сбъркал.... сега ако напиша за 9-те му гола на европейското във Франция, веднага ще апострофираш, че било у дома и следователно било фалшиво и измислено. :qipag: :qipag: :qipag: А най-великият в историята на футбола, не можа и 1 гол да набута на фалшивото домашно първенство в родната Аржентина, смЕтай какъв балък е па тоя тогава. :qipag: :qipag:


Просто казах, че въпросния гол не е решил мача, както и че не е някакъв специален, а е грешка на вратаря. Дори и да бъркам приеми го отново като мое мнение, мнение на невежа.


Ама ти упорито пишеш глупости на конвейер. :qipbj: :qipbj: :qipbj: Не бил решил мача. :qipbj: :qipbj: :qipbj: А кое го реши, голът накрая на Бруно Белон ли, `дето просто оформи крайния резултат??!

Виж, Ицо като вкара още в началото на Румъния, това решило мача, ама голът на Платини през второто полувреме на оня финал бил нерешителен. :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 27 юли 2011, 00:17

Мотивировката на Милан срещу Барса (аз не съм съгласен, че Барса са нямали мотивировка да спечелят, по-точно е Милан изигра по-правилно, не по-мотивирано мача, но айде ще го оставя както си го нарекъл) или в друг мач при други отбори няма нищо общо със случая Хейзъл. Там въобще не опираше до футболни елементи и мотивировка в смисъла на футболна такава.........или поне при Ливърпул беше така ако италианците въобще са се трогнали, щото те нямаха КЕШ и трескаво я търсеха без значение на трагедията.

Не мисля, че минути след случилото се двата отбора са излезли все едно нищо не е станало и са се концентрирали в мача като Юве се е оказал по-мотивиран. Общо взето никой не го вълнуваше мача, всеки мислеше за случилото се. Това важи за всички. За хората пред телевизорите, за лицата на стадиона, за футболистите на терена. Затова и изглеждаше някак нелепа радостта на Платини при гола. Знаеш, че за далеч по-малко нещо каквото е да отбележиш гол на бившия си отбор, където си бил идол, обикновено голмайстора не изразява радостта си, а камо ли пък при наличие на смърт. Мачът до толкова нямаше значение, че беше като някой бенефис. Дали ще свърши 1:0, 3:5 или 7:4 въобще нямаше значение и никой нямаше да му обърне внимание. Май само за играчите на Юве беше по-специален.

А за гола на Платини на европейското ако е решаващ не виждам той с какво е решаващия човек, защото гола е основно чужда грешка, а не умение на Платини. Приносът му е точно толкова голям колкото ако удара не беше в очертанията на вратата, а успоредно на нея и някой испанец си забие автогол.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 27 юли 2011, 00:28

bogdan34 написа:http://vbox7.com/play:7fb79309bb
Eto niakolko momenta ot vaprosnia ma4 .Nakraia se vijda ciganiata na italiancite no nakazani biaha samo angli4anite. :qipac:


А това с недадената дузпа на англичаните съм го забравил. То фактически ако се отсъдят нещата както трябва резултата трябва да е обратен.
Явно Калчополи е закъснял и неслучайно при него Юве бяха най-големите далавераджии. Ако беше само измислицата на Бонек да кажем объркал се съдията ама и с това второто решение което движи купата все в една посока е ясна работата...........но за да спестя следващия пост на Дели аз съм параноик.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Христолов » 27 юли 2011, 00:30

ти сега какво? драскаш щото си останал на сухо, или по този начин загряваш преди да ебеш, или вече си ебал и изразходваш неизползваната енергия?

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот VILIO » 27 юли 2011, 00:32

:qipbj: :qipbj: :qipbj:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 27 юли 2011, 00:37

Нито съм пред, нито след ебане. Моята не е в България.

За нещо друго след 3-4 дни. То не става така да хванеш някой за ухото, защото обикновено трябва да се покрие така че да не прави впечатление на семейството. Най-вероятно в петък ще е следващия секс, но не зависи от мен кога тя ще е свободна.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Христолов » 27 юли 2011, 00:39

айде бе признай си - вече по хубост не ти връзват, само с пари става :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛАТИНСКА АМЕРИКА - ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 27 юли 2011, 00:41

Точно откъм пари съм много зле в момента и ако това е основния аргумент трябва да стоя на сухо.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 29 госта

cron