ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 08 юли 2012, 14:17

Казах ти, статията е прекалено глупендерски написана (задължително е левскар, толкова проста и неаргументирана, че само привърженик на сектата може да й вярва). Не се излагай и не пускай такива неща повече. Над 10 тъпизми видях. Почти през ред са. Виждам, че не се спираш. Ето ти още нещо, което не си забелязал в ярко сините редове.

Дълговете вече бяха 49 милиона лири, след като само допреди година са "едва" 18 милиона. Цифра съпоставима в българска валута с тези на ЦСКА понастоящем. 49-те милиона се натрупаха основно заради стриктността на данъчните власти в страната.

49 милиона лири по днешния курс са 120 милиона лева.

Питам те още веднъж. Дай името, за да го запомня за в бъдеще да знам като пуснете негова статия просто да пускам по един усмихнат емотикон в отговора, няма смисъл от друго. Това не е Ефрем. Също толкова прост е, но стила не е неговия. Кой е?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Мичо » 08 юли 2012, 15:11

:qipbo: Не всеки може да пише километрични постове, бъкащи с милиони правилни аргументи, като теб и ГА, осмак.- :qipap:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Jossif
Мнения: 125
Регистриран на: 09 окт 2009, 15:39
Местоположение: на Балкана

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Jossif » 10 юли 2012, 13:09

Delija написа:Циганин, и УЕФА ли е червена бе, нали наскоро лично ни проверяваха, наши ходиха до Швейцария. Пишеш си и ти така, наизуст.


Абе момче, научи се да пишеш културно и стига си обиждал, като няма какво да кажеш си замълчи, няма причина да ни отнемат титлата от 2006, стига измислици.
Трябва да сте благодарни, че изобщо ви има, трябва да сте закрити, не да сте във "В" група ... :qipad:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот G8 » 10 юли 2012, 13:13

Delija написа:Остави 2006-а дали е имало уговорки, но е факт, че Левски незаконно стана шампион, използвайки играч против всякакви правилници и разпоредби.

:qipbs: :qipbs: :qipbs: :qipbs: :qipbs:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 10 юли 2012, 16:34

Jossif написа:
Delija написа:Циганин, и УЕФА ли е червена бе, нали наскоро лично ни проверяваха, наши ходиха до Швейцария. Пишеш си и ти така, наизуст.


Абе момче, научи се да пишеш културно и стига си обиждал, като няма какво да кажеш си замълчи, няма причина да ни отнемат титлата от 2006, стига измислици.
Трябва да сте благодарни, че изобщо ви има, трябва да сте закрити, не да сте във "В" група ... :qipad:


Този сектант от къде се пръкна? Поредният оловен войник с едно и също мнение, типично за сектата. По всеки един въпрос ми трябва мнението на само един левскар. След като го знам мога уверено да ви кажа какво мисли всеки един по отделно от синята общност. Никак не са трудни.

Това за 2006 ми писна да го слушам едно и също. Всеки син след голямата далавера ми пише, че трябва да съм благодарен, че съм ограбен само с участие в ШЛ и да съм щастлив, че удара не бил по-взломен и да ни били изкарали във В група.

Нито един тъпак не вдяна през цялото време, че за да участва Левски в ШЛ просто трябваше ЦСКА да не участва в турнирите и Левски да заеме неговото място (нещо което стана) и въобще не е нужно ЦСКА във В, М или Ъ група да ходи, за да участва Левски в ШЛ (нещо което и не стана, просто няма нужда).
А иначе мотивите защо така се разиграха нещата с нещо станало (което е задължително да синьото участие в ШЛ) и нещо не станало (просто там добавено, защото няма да се изпълни) са ясни. Червените да се успокоят от големия обир, че не бил по-голям. Демек да се радват, че не са във В група и с малко са се отървали. Че простата маса клъвна (поне тогава-сега едва ли вече вярва на тези глупости) е факт, но синята маса се оказа още по-тъпа. Вместо да мълчи там след обира и да се радва на заграбеното постоянно повтаря нагло как всъщност ние сме отбор на БФС, защото трябвало да бъдем във В група. Много умно, няма що.

Все едно този пореден наивник Джосиф да го заплаша с грабеж на имота и убийство и когато само му присвоя имота да се чувства мое протеже щото не съм го посякъл. Всъщност дали ще е жив или мъртъв няма значение за моето благосъстояние, това като условие просто ей така съм го вкарал с явното намерение, че не ми трябва, но ей така като не се изпълни да ми бъдат благодарни защото само съм му взел имота. Абе въобще мой човек. Ще черпи.

Толкова тъпа сган като синята няма. Сега чакам след ден, седмица или месец някой пореден профан в друга тема пак да ми опише как сме хора на БФС. Блуто например много обича тези мотиви как сме хора на кой ли не, а те жертви на същите институции.
Последна промяна от 8 на 10 юли 2012, 16:36, променено общо 1 път.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 10 юли 2012, 16:36

Jossif написа:
Delija написа:Циганин, и УЕФА ли е червена бе, нали наскоро лично ни проверяваха, наши ходиха до Швейцария. Пишеш си и ти така, наизуст.


Абе момче, научи се да пишеш културно и стига си обиждал, като няма какво да кажеш си замълчи, няма причина да ни отнемат титлата от 2006, стига измислици.
Трябва да сте благодарни, че изобщо ви има, трябва да сте закрити, не да сте във "В" група ... :qipad:


Първо, момче, почети постовете на твоите събратя от катуна, там също има бая обиди. Тъй, че айде у лЕво. :qipbo: :qipbo:

Второ, момче, никакви измислици няма, цитирано ви бе всичко, буква по буква, факт е, че титлата ви е незаконна. :qipat: :qipat:

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Христолов » 10 юли 2012, 22:35


Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот rafaelis » 20 авг 2012, 08:20

От любов към футбола: Примерът на "Рейнджърс"
Клубът продаде сезонни карти за 10 млн. паунда, въпреки че е в трета дивизия


Истинската любов на привържениците във футбола не признава никакви граници. Доказаха го и запалянковците на шотландския "Рейнджърс", които изведоха клуба си до нов световен рекорд за посещаемост в четвъртото ниво на което и да било първенство.

Новият световен рекорд

Точно 49 118 души изгледаха победата с 5:1 срещу "Ийст Стърлинг" на "Айброкс". Мачът от втория кръг в трета дивизия (четвъртото ниво в Шотландия) задмина досегашното най-високо постижение от 37 774 в мача между "Кристъл палас" и "Милуол" на "Селхърст парк" през 1961 г., пише uk.eurosport.

Публиката на "Айброкс" е била повече, отколкото тази на всичките пет мача във Висшата лига на Шотландия в събота. Отборите от елита играха пред общо 40 383, като в това число влиза и гостуването на "Селтик" срещу "Рос каунти" (1:1).

"Рейнджърс", който е носител на 54 шампионски титли, изигра първия си домакински мач в трета дивизия. Отборът пое от най-ниското стъпало възстановяването си от сериозната финансова криза. Клубът от Глазгоу обяви неплатежоспособност през февруари.

Преди месец останалите участници във Висшата лига гласуваха за отстраняването на "Рейнджърс" в четвъртото ниво с надеждата, че ще могат да бъдат интересни и без рекордьора по първи места. Отборът започна сезона с равенство 2:2 с "Питърхед" като гост преди седмица. Мачът на "Балмор" събра около 4500 зрители.

Билети за милиони

И докато рекордът остава като постижение за историята, с което "Рейнджърс" може само да се гордее, то клубът направи и нещо с далеч по-голяма за моментното му състояние стойност. Отборът от Глазгоу продаде над 33 хиляди сезонни карти на обща стойност 10 млн. паунда, или средно по 303 паунда на карта. Изпълнителният директор Чарлз Грийн остана доволен от резултатите и изтъкна силната връзка между клуба и привържениците.

"Няма значение продажбата, която други клубове опитаха да организират. Ние показахте как се прави. Вече продадохме над 33 хиляди сезонни билета, а посещаемостта ни е най-високата в Шотландия тази събота. Тя е и сред най-високите във Великобритания изобщо", каза той.

По думите му привържениците на "Рейнджърс" са изразили своите лоялност, страст и принос. "Това е началото на пътуването. Имало е "Рейнджърс", това е "Рейнджърс" и винаги ще има "Рейнджърс". Всички сме заедно", заяви Грийн.

Сега всички очакват воденият от Али Маккойст отбор да започне безпроблемно изкачването си към елита. Неговите футболисти допуснаха гол от дузпа за 0:1 срещу "Ийст Стърлинг", но след това нямаха трудности да спечелят с хеттрик Андрю Литъл и попаденията на Франсиско Сандаса и Лий Маккълък. "Това беше потресаваща, невероятна посещаемост. Надявам се феновете да продължават да идват. Това е важен сезон и не мисля, че ще бъде скучно", каза Маккойст.

Голмайсторът Литъл добави, че е можел да завърши с два хеттрика. "Много съм щастлив, че вкарах три гола, особено на "Айброкс". Денят беше специален. Това не беше най-добрият старт, но спечелихме спокойно. Трябва да побеждаваме във всеки мач тук", добави 23-годишният северноирландски нападател.


http://www.capital.bg/politika_i_ikonom ... dnevnik.bg

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот 8 » 29 авг 2012, 21:44

http://www.blitz.bg/sport/article/139293

Уникално. При това падат от отбор от по-долна дивизия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 04 сеп 2012, 18:25

ULTRAS BATE ON TOUR

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 04 сеп 2012, 22:42

Няма по-култов президент в Европа от Здравко Мамич. :qipbp:

http://www.youtube.com/watch?v=xGNeHOV5w44&feature=related

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 12 фев 2013, 18:47

Изображение

Потребителски аватар
marto
Мнения: 28597
Регистриран на: 04 юли 2006, 15:39
Местоположение: Младост

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот marto » 13 фев 2013, 13:26

В превод :

Когато играе Люцерн, изпитваме оргазъм :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Delija » 13 фев 2013, 14:52

Много спецове по немски се събрахте тука, да го еба. :qipaq:

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ДРУГИ ПЪРВЕНСТВА

Мнениеот Al » 13 фев 2013, 16:19

Марто пак миловидно го е превел... :qipag:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron