ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот sasho_1989 » 16 окт 2011, 11:20

bogdan34 написа:Мамка му!Трябваше днес да бием.

Как ще коментираш измисления фаул при гола на Джерард и липсата на какъвто и да е допир между Рио и Хендерсън? :roll:
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 16 окт 2011, 11:40

sasho_1989 написа:
bogdan34 написа:Мамка му!Трябваше днес да бием.

Как ще коментираш измисления фаул при гола на Джерард и липсата на какъвто и да е допир между Рио и Хендерсън? :roll:


Първо не Хендо, а Адам.
Второ щом Рио каза, че контакт е имало мисля, че всякакви спорове са излишни на тази тема.
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 16 окт 2011, 11:49

sasho_1989 написа:
bogdan34 написа:Мамка му!Трябваше днес да бием.

Как ще коментираш измисления фаул при гола на Джерард и липсата на какъвто и да е допир между Рио и Хендерсън? :roll:

Първо да ти чуя коментара за удара на Каут и ръката на Евънс. :qipae:

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот sasho_1989 » 16 окт 2011, 12:07

bogdan34 написа:Първо да ти чуя коментара за удара на Каут и ръката на Евънс. :qipae:

1:1 с ръката на вашия защитник в наказателнотто поле при 1-0 :qipad:

иначе с нашия експериментален състав - толкова :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 16 окт 2011, 12:18

Знаех си че с това ще ми отговориш :lol: .Само че двете ситуации са съвсем различни.При първата /на Евънс/ има спиране на топката която е по посока на вратата.При другата защитника играе първо с крак в опит да изрита топката и после с ръка.Няма спиране на атака или директен удар.

Потребителски аватар
sasho_1989
Мнения: 15752
Регистриран на: 01 апр 2005, 09:04
Местоположение: ПЛОВДИВ майна
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот sasho_1989 » 16 окт 2011, 12:25

Като отбор с претенции не би трябвало да имате проблеми с експерименталния ни състав,не мислиш ли :qipad:

от цялата работа спечели Сити :qipbl:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот 8 » 17 окт 2011, 01:47

bogdan34 написа:Мамка му!Трябваше днес да бием.

:qipbj:

Случайно се прибрах за половин час за двата почивни дни в къщи и без да знам, че тогава се играе мача го гледах от 60 минута до края, тоест от малко преди първия гол. Между другото не бях гледал мач от английското първенство година и половина от едно гости, където бяха пуснали Астън Вила и не знам кой беше, докато бяхме на масата. Това не последната, а миналата зима.

Съра общо взето си дъвчеше дъвката при 1:0, вкара си полезната смяна и изравни. Нищо особено. Големите му кахъри бяха през май, когато видя, че фундаментално изостава от философията на Барса. Та и сега има да се поти и умува при сблъсъци с тях или Реал, а това онзи ден беше мач като мач, поредния кръг в домашното първенство. Не знам защо толкова се вживяваш. Случило се един път да тръгне с неблагоприятен развой за Ман, но измислиха поне изравняване.

Предполагам Джито вече е основен фаворит за Златната топка. Както и да го погледнеш за лудите фенове това е най-важния гол за сезона и сериозно си мислят, че целия свят е тръпнал по време на точно този мач. Как да не му дадеш трофея?

Бобито къса нерви. Освен многото "ааа", "оооо", Оуууууууууууууууууууу, какъв пропуск" (луда работа) чух и невероятни статистики. Примерно (преди изравняването) епохалния факт, че това ще е първия отбор от който Ман пада четири пъти поред във ВЛ (все едно преди 90-та е нямало първенства). Точно толкова значимо като онзи факт, че Рууни (или който беше там) е автора на последния гол на Уембли (преди да го разрушат). Покъртително. Какви факти за историята само. А кажи после, че английския футбол не е номер 1.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 17 окт 2011, 11:28

Друго си е да гледаш гала концерта в съботната вечер на Меси и класиката 3-0 срещу друг испански титан.Мачове като Ливърпул-Юнайтед са за продаднали типове като мен.Дето нямат усет към красивото а принизяват естетиката до първично ритане,блъскане,ръгане и щипане.Затова че нямам дарбата да оценявам подобно изкуство отивам да си ударя 40 камшика на голо.
Все пак съм благодарен на "Saint Eight" за това че се опитва да ми покаже че той е "Пътят,Истината и Живота" и само неговото слово и дело ще пребъде.Амин!

PS.Aз не гледам Диема и незнам изобщо кой коментира тези мачове.Предпочитам да се наслаждавам на коментатори от Русия,Румъния или както си е редно за такива мачове,хората на SKY Sport.

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот VILIO » 17 окт 2011, 14:51

Изображение

:qipap:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот 8 » 17 окт 2011, 16:21

bogdan34 написа:Друго си е да гледаш гала концерта в съботната вечер на Меси и ...

Кой ти говори за испанците!? Ставаше дума за Англия и по-точно за така нареченото дерби, което май едните не го възприемат много за такова.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 17 окт 2011, 17:00

:qipag: :qipag: :qipag:

Иска ми се това последното да го прочетат някои фенове на Манчестър, ама от Англия да се посмеят и те. :qipbj:

То сигурно и Барса не възприема мача с Реал като някакво дерби като гледам как ги дърмонят в последно време. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 17 окт 2011, 18:36

По-глупав мач от този,който се води за дерби в Англия според някои не съм гледал отдавна!На моменти си е сектанство,признавам....
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 17 окт 2011, 18:41

Аз също не твърдя че мача от събота бе черешката на тортата.Що се касае до измишльотините на осмака за статуса на този мач,то значи е най-голямата каракуда за да се връзва на думите на сър-а.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 17 окт 2011, 18:44

Те не смееха да се докоснат,оня свиреше всяко докосване за фал!Като наплашени бяха и двата отбора,иначе ако някой ги е гледал 15/20 мин.ще си каже,че са се напъвали и двата отбора и е станал здрав и оспорван мач.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот 8 » 17 окт 2011, 18:47

bogdan34 написа:Що се касае до измишльотините на осмака за статуса на този мач,то значи е най-голямата каракуда за да се връзва на думите на сър-а.


Естествено, че не му се връзвам, че това било най-големято дерби, щото ми е ясно, че от уважение към домакините го каза.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 27 госта

cron