ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 13 авг 2011, 18:04

vill_1 написа:Да не ревнете след победата над Съндърланд утре?По-уреден мач от този няма!

Кефиш ме понеже не разбираш от нищо.Просто си воден от омраза и това много ти пречи.
Що се отнася до мача със Съндърланд видях един отбор на който ще му трябва време да се сработи.При почти нов отбор няма как да се получи от раз.На Суарес му личи че не е отпочинал а на Керъл му липсва концентрация.Няма синхрон между халфове и нападатели.Пасове на посоки колкото си искаш.Малко се играе с крилата.Няма как да разкъсаш една защита когато я мъчиш само през центъра.Има хъс в момчетата и се надявам да изненадаме Арсенал в следващия кръг за кеф на шуменския.

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот L13 » 13 авг 2011, 18:10

vill_1 написа:Да не ревнете след победата над Съндърланд утре?По-уреден мач от този няма!

Отново точна "прогноза". Сигурно вече имаш успеваемост 99% за "познати" резултати :qipbj: :qipbj: :qipbj:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 13 авг 2011, 18:42

8 написа:Долу ръцете от Вилката! :qipam:

Просто искам да му изпратя букет от рози. :smlove2:

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот dgeorgiew » 13 авг 2011, 21:21

Същите ташаци са!
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот Delija » 13 авг 2011, 21:59

bogdan34 написа:
vill_1 написа:Да не ревнете след победата над Съндърланд утре?По-уреден мач от този няма!

Кефиш ме понеже не разбираш от нищо.Просто си воден от омраза и това много ти пречи.


Ти обаче още повече ме кефиш, Богдане. :qipag: :qipag: Вилката пише сума щуротии, само за да ви дразни, а вие и му се връзвате яко. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 13 авг 2011, 22:08

Грешката е моя ,понеже не използвам емотикони и от там идва заблудата че се връзвам на онова хвърчило Vill_1.Въобще не се трогвам от тъпотиите които пише.Точно обратното,забавен ми е.Жалкото е че Арсенал днес не биха и той се покри.Убеден съм че ще се върне с нова торба измислици-премислици. :qipap:

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 14 авг 2011, 02:04

Абе при дузпата само аз ли си мисля, че Ричардсън трябваше да бъде изгонен? :|
А гола не Керъл, какво му беше нередното? :?

Доброт начало и слабо второ полувреме много слабо, Адам и Енрике ми харесеха, но Хендо се позагуби, до мача с Арсенал дано вземем централен бранител. Гола на Съндърланд изцяло тежи на Фланагън.
Изображение

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот Mike Bibby » 14 авг 2011, 08:22

Жалко, лош старт, дано постепенно отборът намери себе си.

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 14 авг 2011, 09:06

bogdan34 написа:Грешката е моя ,понеже не използвам емотикони и от там идва заблудата че се връзвам на онова хвърчило Vill_1.Въобще не се трогвам от тъпотиите които пише.Точно обратното,забавен ми е.Жалкото е че Арсенал днес не биха и той се покри.Убеден съм че ще се върне с нова торба измислици-премислици. :qipap:

Не съм се покрил,нямаше ме,но гледах мачовете с трепет и вълнение.Никога не съм писал тъпотии,просто истината понякога не е приятна за някои и затова така се получава.В случая,мача си тръгна за 3-0,както казах.Само че на полувремето се случи нещо неочаквано,уговорката отпадна(все още не знам поради какви причини),Съндърланд си заигра играта и резултата е на лице.Ливърпул показа от самото начало,че за пореден път няма да бъде фактор в първенството.Само териториалното преимущество в един мач не е важно,трябва и качества.Такива,каквито ги няма в Ливърпул,защото ако беше обратното,щяха да победят непретенциозен,но логично надъхан гостуващ тим като Съндърланд!
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот blazev1992 » 15 авг 2011, 11:33

Стига глупави мачове, ето я новината. 8)
Гейове: Стиви Джи е най-секси
Капитанът на Ливърпул изпревари Торес и Лампард

Стиви Джи е най-горещ играч според хомосексуалните на Острова. За капитана на Ливърпул са гласували почти всички гейове, които участваха в анкета между 4200 футболни фенове с обратни наклонности.
Това не е първият случай, в който гейовете се точат на Джерард. Преди няколко години халфът на Ливърпул и нападателят на Тотнъм Питър Крауч се появиха в гей бар в Ливърпул. Стиви Джи дори изпял песен заради бас с Крауч и така дал още по-големи надежди на хомосексуалните, че може да е един от тях. Бившите собственици на Ливърпул Том Хикс и Джордж Джилет дълго време смятали, че Стиви Джи е гей. Съмненията им се разсеяли едва когато капитанът се оженил за съпругата си Алекс Къран.
В класацията зад Джерард останаха футболистите на Челси Фернандо Торес и Франк Лампард. Четвъртото място заема Сеск Фабрегас от Арсенал, който скоро може да премине в Барселона за ужас на нежните си фенове в Лондон.
Въпреки личния принос на Стиви Джи гейовете присъдиха приза за най-секси отбор на Манчестър Юнайтед. Червените дяволи заемат убедително първото място, въпреки че нападателят им Уейн Руни бе избран за футболистът с най-лоша коса.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот 8 » 15 авг 2011, 12:20

Тук вече Стиви Джито и Лампард нямат конкуренция =D>
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот Мичо » 15 авг 2011, 12:23

Ама са за местна консумация, в световен мащаб испанската педалска сган нема равни. :qipbp:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот VILIO » 15 авг 2011, 14:06

:qipay: :qipag: :qipbj: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bat_jori » 20 авг 2011, 15:41

честито
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот G8 » 20 авг 2011, 15:46

Мда, добре че взеха победата.
Иначе това не трябва да ги успокоява, Арсенал бяха много слаби, а и ч.к. си каза думата.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 39 госта

cron