ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот G8 » 20 юли 2011, 08:29

ultra_LIVERPOOL написа:...този ми е в топ 4 с Марк Гонзалес, Ян Кронкамп и Риера.

Мани ги тия бе, Игор Бискан има около 110 мача за Ливърпул. #-o :lol:

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот G8 » 20 юли 2011, 08:33

VILIO написа:Защото вие само купихте играчи от средна класа от средняци . За това не мога да разбера ентусиазама ви. Единсвено Хендерсън има качества за голям играч, но няма да е този сезон защото е млад и много ме е яд, че САФ не го взе.

Ливърпул в момента не може да си позволи да купува звезди. А и, като цяло отборите, които могат да си позволят подобно нещо се броят на пръстите на едната ръка. Да не говорим, че никога не е било в трансферната политика заложено именно това - да се пазаруват звезди.
Като цяло дори, единствено Сити си позволяват вече подобно нещо в Англия.

И друго - почти всичките играчи влизат във профила на такива, каквито търси Далглиш. Футболисти, които са вече доказани във ВЛ и млади такива, които са много преспективни (забележи, че и при МЮ от няколко години е така).

И не на последно място - всичките искат да играят за Ливърпул. :idea:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот VILIO » 22 юли 2011, 13:17

Уейн Руни: Ливърпул ще ни бъде основен конкурент за титлата

"Отборът на Кени Далглиш има потенциал да вземе трофея от Висшата лига", убеден е нападателят на Юнайтед

Голямата звезда на английския шампион Манчестър Юнайтед Уейн Руни смята, че през новия сезон Ливърпул ще бъде сериозна конкуренция на неговия отбор за титлата във Висшата лига.

Английският национал смята, че "Червените" от "Анфийлд" не трябва да бъдат отписвани за трофея, въпреки че последните два сезона бяха разочароващи за тях.

Пул има да си връща на "Червените дяволи" за миналата кампания, тъй като тимът на сър Алекс Фъргюсън успя да спечели рекордната си 19-а титла и мина по брой трофеи от Висшата лига клуба от "Анфийлд".

От началото на годината до момента обаче Пул се подсили много стабилно и взе в състава си класни играчи, като Луис Суарес, Анди Каръл, Джордан Хендерсън, Стюърт Даунинг и Чарли Адам.

"Мисля, че този път Ливърпул наистина ще ни бъде сериозна конкуренция за титлата. Те привлякоха няколко доста добри попълнения. Най-вече впечатление ми прави, че взеха британски футболисти. Сигурен съм, че с Кени Далглиш начело на тима, те ще бъдат доста по-силни", коментира Руни, цитиран от електронното издание "Гол".

"Стоя зад думите си напълно и смятам, че наистина Пул има шансове да спечели титлата през новия сезон във Висшата лига", добави нападателят.

25-годишният нападател не пропусна да отбележи, че според него и съседите от Манчестър Сити също ще направят всичко възможно, за да стигнат до титлата.

Отборът на "Гражданите" вече сложи край на 35-годишната суша, без спечелен трофей, след като надви Стоук Сити на финала за ФА Къп преди няколко месеца.

"Основните ни претенденти за титлата ще бъдат Ливърпул, Челси, Арсенал и Сити. Мисля, че всеки един от тях има качества да вземе трофея", завърши Руни.
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 22 юли 2011, 16:27

Вильо какво си ми го пуснал това сектанско интервю, какви са тези Рууни и САФ, че изобщо дават мнение. :qipaq:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 22 юли 2011, 19:38

Уейн Руни: :qipag: Ливърпул ще ни бъде основен конкурент за титлата :qipac: :qipan:

Ако го питаш,тоя ще ти каже,че бербата е много добър играч.Жалка работа....
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 23 юли 2011, 18:28

Вилка,Ливърпул паднаха днес от Хъл С с 0-3.Чудесен повод да лъснеш една злобарка. :qipag:
Имам информация че Ливърпул са играли със всичките титуляри.Дори Суарес е долетял за второто полувреме.На почивката влязъл на мястото на Кени Далглиш който пък пропуснал дузпа в самото начало на мача.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот Chelsea_69 » 23 юли 2011, 22:49

Торес и Бербатов също са играли за Ливрпул, но както се вижда от резултата пак са се покрили :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 29 юли 2011, 21:30

bogdan34 написа:Вилка,Ливърпул паднаха днес от Хъл С с 0-3.Чудесен повод да лъснеш една злобарка. :qipag:
Имам информация че Ливърпул са играли със всичките титуляри.Дори Суарес е долетял за второто полувреме.На почивката влязъл на мястото на Кени Далглиш който пък пропуснал дузпа в самото начало на мача.

Никой не каза нищо за мача с Галатасарай!Защо ли? :roll:
Аз да кажа тогава:идва ред на Волеренга в понеделник,дали ще има нови 3? : :-k
Изображение

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот bogdan34 » 29 юли 2011, 22:45

Вилка,контролите са за журналята.Ако ще Ливърпул да паднат в подобен мач от Волов все ми е тая.За мен има само официални мачове.Контроли,тренировки,интервюта=скука.

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот L13 » 29 юли 2011, 22:56

Казвам нещо за предните 2 контроли: с по един-два титуляра толкова.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот 8 » 29 юли 2011, 23:53

bogdan34 написа:Вилка,контролите са за журналята.Ако ще Ливърпул да паднат в подобен мач от Волов все ми е тая.За мен има само официални мачове.Контроли,тренировки,интервюта=скука.

И там не е показателно, щото в тях пък нарочно не играят за европейските турнири 8)

L13 написа:Казвам нещо за предните 2 контроли: с по един-два титуляра толкова.

Браво :qipay:
Предполагам много си се старал. Цял ред от думи без нито един емотикон :shock:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот L13 » 30 юли 2011, 00:03

Аз пък предполагам, че някой ти е задигнал снимката на меци и няма на какво да лъскаш топлийката, за това и се пробваш да пишеш.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 30 юли 2011, 14:16

bogdan34 написа:Вилка,контролите са за журналята.Ако ще Ливърпул да паднат в подобен мач от Волов все ми е тая.За мен има само официални мачове.Контроли,тренировки,интервюта=скука.

Контролите са показател за формата на отбора,такава,каквато ще бъде през сезона!За вас те са направо пътепоказател,по кой път на мъките ще тръгнете,за да се докопате до евротурнирите! :qipad:
Изображение

Потребителски аватар
ultra_LIVERPOOL
Мнения: 1355
Регистриран на: 15 авг 2007, 13:31

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот ultra_LIVERPOOL » 30 юли 2011, 15:02

Незнам какъв показател са контролите, ама 2007 паднахме с 0-5 от Майнц 05 :qipag: , а после стигнахме финал в ШЛ.
Другото което е в тези контроли с Хъл и Галата играха основно футболисти които си търсят нови отбори и не влизат в плановете на ръководството.
Вилка вие 5 години като сте изрядни в контролите като гледам сте се скъсали да печелите трофеи. :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ЛИВЪРПУЛ - НАЙ-ВЕЛИКИЯТ АНГЛИЙСКИ ОТБОР (VII част)

Мнениеот vill_1 » 30 юли 2011, 15:10

Не намесвай други отбори,тук говорим за отбора-шампион от преди 20 години!
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 100 госта