РЕАЛ МАДРИД - III

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 21:24

Каква веселба! За играта в оня мач, доколкото имаше такваз, не претендирм. Но ми е странно, че очевидно страдщият от комплекс за малоценност в степен, пречеща на вземането на нормални решения, сеньор Ромеро, продължава да се подвизава. Разбира се, тъй като границата между лудия и гения е тясна, може и да е некъв свръхразбирател. Само дето в протокола за мача обясненията му за червения картон на Йозил (ей тук, ще ми се стори много странно, ако някой възрази) е обоснован като: "Аплодираше ме подигравателно". Същото важи и за Руй Фария. Как, по дяволите, е разбрал, че е подигравателно? Месут може да си е изпращал Рамос, когото, както си му е редът, "Наполеончо" изгони, а за Фария ич да не споменавам, защото той пляскаше по съвсем друг повод. Нормално е да се запита човек как съдия, който очевидно през половината време дебне какво става на пейките зад него, отсъжда играта. Но самият факт, че този малоумник продължава да има права, обяснява всичко.
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 23 мар 2012, 21:32

Куе, куе? :qipag:
Привържениците на правителствения отбор на "Реал" циврят срещу съдията ли? :qipap:
Интересно, защо в хода на подсмърчането, пропускат да споменат двете неотсъдени дузпи в полза на "Виляреал"? :qipap:
И защо отричат способността на съдията да разбира кога му се подиграват?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 21:37

Никой не циври откъм резултат, а неадекватното поведение на съдията вероятно е нещо, на което би трябвало просто да махнем с ръка. Интересно как когато Гуардиола гепи лайнсмена за ръкава, не получи никъв картон. Може би в онзи мач Наполеончо наистина се е съсредоточавал връз играта.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Delija » 23 мар 2012, 21:38

А, вече 2 ли станаха.... давай, давай, още за някоя няма ли да се сетиш ?! :qipag:

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 23 мар 2012, 21:42

Че кой ви обвинява, че плачите за резултата? :roll:
А да говорите за "неадекватно отношение" на съдията, след като в напечените мачове спестяват по картон и половина-два на играчи на "Реал", го намирам за повече от нелепо.
А най-големият позор е неспособността да приемеш... равенството. Мисля, че няма друг случай в Испания, треньори и играчи да отказват да се явяват на пресконференция, да нахлуват в съблекалнята на противниковия играч и да тичат след мача след съдията, за да го ругаят и изливат комплексите си... ето това е отблъскващото в "големия" "Реал"... който с това всъщност е позорът на Мадрид :qipbl:
Бих признал победите на "Реал", ако отборът се държи достойно, но след подобни селяндурски изпълнения, "балетиските" не заслужават нищо друго освен позор и презрение.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Христолов » 23 мар 2012, 21:43

Казуса написа:К
Привържениците на правителствения отбор на "Реал" циврят срещу съдията ли? :qipap:
Интересно, защо в хода на подсмърчането, пропускат да споменат двете неотсъдени дузпи в полза на "Виляреал"?

или тези за Бетис?

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 21:55

Казусе, разбирам, че си вдъхновен, ама аз говоря за конкретен съдия, който очевадно е неадекватен. Както очевадно са неадекватни тез, които допускат да бъде съдия. А ти си мрънкай колкото щеш и за квото щеш, твое право е.
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 21:56

А за поведението на играчите, сигурно се шегуваш. Кажи ми защо Йозил получи червен картон.
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 23 мар 2012, 22:20

Интересно, защо държиш да коментираш само един съдия и само една ситуация, като игнорираш всичко останало?
Защото, нали, сме на едно мнение, че за да можеш да дадеш обективна оценка за дадена действителност, то трябва да се опираш на максимално широк кръг от факти и данни? Защото обратното означава да си спретваш гьобелсова пропаганда.
И защо в крайна сметка се възмущаваш на показани червени картони за обаждане към съдията, след като очевидно нервите на "балетиските" не издържаха и всичко подсказва, че съдията е имал основателни причини за гонене на държащите се по селяндурскому?
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 22:27

Че защо да не коментирам един мач и една ситуация? Не видях на темата да пише: Коментирай само голямата картинка, ей! Тя не решава всичко, просто е идиотска. Колкото до нервите на футболистите от РМ, като знам как вият барселонци на умряло по месеци, че не са ги уважили, и как си позволяват да обиждат кого ли не безвъзмездно, не виждам нищо лошо в това, че смахнатия са го напсували като нормален, щеше да е зле, ако го бяха пожалили, щото не е нормален.
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 23 мар 2012, 22:28

maryan unfaitful написа:Че защо да не коментирам един мач и една ситуация? Не видях на темата да пише: Коментирай само голямата картинка, ей!

Защото не си обективна и и звучиш като в онзи виц: "А вие защо биете негрите?" :qipap:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 22:32

Да бе, а ти защо не ми отговори за червения картон на Йозил? Това бой по кои е? :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Казуса » 23 мар 2012, 22:36

Не съм го гледал мача, така че не мога да коментирам за Йозил. Но дори и да е несправедливо изгонен, това не би било кой знае каква несправедливост на фона на десетките спестени червени картони и десетките неотсъдени дузпи през сезона срещу "Реал".
Мисля, че е проява на висша степен на гьонсуратлък да се плаче за немеца в такава една ситуация.
Така че продължаваш да си питаш реторично "а той защо бие Йозил?"; не ми пречиш :qipag:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот vill_1 » 23 мар 2012, 22:36

С Казуса за футбол да говориш! #-o
Изображение

Потребителски аватар
maryan unfaitful
Мнения: 18995
Регистриран на: 18 юли 2006, 23:16
Местоположение: Out of Africa

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот maryan unfaitful » 23 мар 2012, 22:45

Като не си гледал мача, защо ми се дървиш, бре!
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта

cron