РЕАЛ МАДРИД - III

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот VILIO » 24 апр 2012, 23:33

Изображение
играчите на Реал след Ел Класико
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот blazev1992 » 26 апр 2012, 01:15

"Това е футболът. Момчетата бяха фантастични. С невероятно състояние на духа. Но ние играхме срещу голям отбор, който през уикенда имаше ваканция, докато ние трябваше да изиграем най-важния мач от първенството", коментира Моуриньо.

"Случи ми се и когато отпаднах с Челси от Ливърпул. Наша си е вината, че не си осигурихме достатъчно точки преднина в класирането в първенството, за да можем да използваме различни играчи".

"Мачът беше много борбен, тактически, с много емоции и напрежение. След като стана 2-1 и двата отбора мислеха преди всичко да не направят грешка".

"Беше голям мач и накрая ние сме тъжни, а те са щастливи. Преди две години аз скачах по терена от радост, а Байерн плачеше".

"След мача тъгата ми бе средна. Повече ми е жал за играчите. Боли. Но трябва да бъдем силни. Миналия сезон спечелихме купата на Испания, която не бяхме печелили от дълго време. Сега имаме шанс да спечелим първенството, за което ни трябват само 6 точки и това ще е стъпка напред. Горд съм от момчетата. Нямам нищо какво да критикувам. Горд съм да работя с този отбор".

Моуриньо бе провокиран и с въпрос да направи сравнение между пропуска от дузпа на Роналдо и този на Меси вчера.

"Някой трябва да сбърка. Бърка този, който има куража да стреля. Не съм толкова радикален, колкото някои други хора да коментирам дали Кристиано е по-добър от Меси и обратно. Те са просто двама играчи. Но този сезон Кристиано категорично е най-добрия играч. Днес, също както и Меси вчера, той пропусна. Животът продължава. Не знам дали трябва да се каже че Роналдо пропусна или че Нойер спаси. Но след два часа тежка работа на ръба, да биеш дузпи не е лесно". Ж. М.

Здраве да е, догодина. :qipaz: Важното е да оставят Жозето и догодина, да си направи защитата, пък останалото лесно.Не да играе със защита на нивото на Левски. :qipbl:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот VILIO » 26 апр 2012, 06:04

Изображение

Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: РЕАЛ МАДРИД - III

Мнениеот Samp » 26 апр 2012, 07:39

нова тема :qipad:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 121 госта

cron