ЕВРО 2012

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Казуса » 11 юни 2012, 22:46

Шведите преживяха втора Полтава. Супер Европейско се получава засега! 8) :qipbo:
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот blazev1992 » 11 юни 2012, 22:47

Прекрасна победа за Украйна. :D Най-хубавото на тоя мач бе да видим големите-Шева и Ибрахимович как теглят отборите си напред.Дано поне единият от тях да изведе отбора си от групата. :D

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Казуса » 11 юни 2012, 22:50

Мичо написа:Обаче голям кеф е как всички комплексирани мангали са седяли треперейки и потейки се пред телевизора да не би тия ингилизи да не вземат да направят нещо.... :qipbj: :qipbj: :qipbj:
Да не вземат да направят някоя и друга победа тия, па да пукнете и да ви загубим завинаги се притеснявам. Пийте там валериани, валидоли....

Виждаш ли - когато през целия си съзнателен живот си гледал позорите на Англия, ако тия дървосекачи вземат, та направят нещо стойностно, можеш ли да се поставиш на мое място, за да усетиш изригването на вечно комплексираните инглизики фенчета? Представяш ли си, как няма да може да им се затворят устите и какво ще се наложи да слушаме месеци и година-две наред? :qipag:
Да знаеш - това комплексите са най-силната мотивираща движеща сила ;)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот bogdan34 » 11 юни 2012, 23:15

Казусе,Мичо е прав че,ви тресе шубето ако /дай боже/Англия вземе да направи нещо смислено на турнира.Тези приказки за това че,после няма да се трае от величаенето на този евентуален успех са плод на ваши фантазии.Погледни след финала за ШЛ кой от всички симпатизиращи на английския футбол се е пенявил от радост.Всичко беше умерено и джентълменско.Порови се да видиш колко клетви и обиди отнесоха всички които подкрепяха Челси преди самия мач.Толкова са страшни че,една порядъчна циганка веднага би си вързала червен конец против уроки.Тези приказки за комплексите ги забрави.В тях няма хляб!

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Казуса » 11 юни 2012, 23:24

Абрамович си е Абрамович. Рано или късно щеше да вземе КЕШ. Без значение дали с типичния английски късмет или с добра игра.
Няма база за сравнение между водещия английски клубен футбол и отборите на национално ниво.
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот VILIO » 11 юни 2012, 23:51

Казуса написа:Няма база за сравнение между водещия английски клубен футбол и отборите на национално ниво.


Така е ! За това ако не беше контузията на Кейхил щеше английската защита да е изградена 3ма играчи играещи в европейския клубен шампион. :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Al » 12 юни 2012, 08:25

Много съм доволен от победата на Украйна над противните швеЦи. :qipbo:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот dgeorgiew » 12 юни 2012, 09:14

Да не стане като с челси? :qipap:
Ингилизите уж умрели,нямат играчи,треньор и т.н. апа накрая да стигнат до финала. :)
Тоя плъх Ходжънс може в стил Рехагел да преебе всеки един отбор.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Delija » 12 юни 2012, 10:37

blazev1992 написа:Най-скучният мач на първенството.Че англичаните са трагични, това никой никога не се е съмнявал.Ама французите не падат по-долу. :? Макар че ми изглежда начало като за финалист, че защо не и шампион. :roll: Някво бавно, спокойно, ама е доста съмнително.


Какво французите ???? .... след Зидан нормално имат проблеми, така беше и след Платини, години наред бяха зле. Нищо страшно не се е случило, сигурен съм, че скоро пак ще са сила.
А англичаните пак бяха жалки, те си излязоха за хикс, жалкото е, че го постигнаха.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Delija » 12 юни 2012, 10:42

Казуса написа:Да знаеш - това комплексите са най-силната мотивираща движеща сила ;)


И ти си най-голямото доказателство за това, мишок. Неслучайно постоянно пишеш за Реал и чат-пат за Атлетико.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот drvasko98 » 12 юни 2012, 14:07

Хайде, малко коментари и "виждания" от мен, нали Осмака ги иска сега. Видяхме всички отбори. За мен качеството на първенството е учудващо високо до момента, като двубоите са много добри както тактически, така и технически повечето. Прави ми впечатление, че повечето състави се справят много успешно срещу пресата при изнасянето на топката. Засега не може никой да бъде отличен (при положение, че не съм гледал Русия). Все пак има отбори, които ме впечатлиха в различни посоки.
Ще ги коментирам накратко.
1. Италия - за самочувствието, с което изигра първото полувреме срещу Световния и Европейски шампион.
2. Украйна - за настроението и увереността, която ми вдъхваха по време на целия мач (бях го писал 2-1 :qipbo: ) и дори при 0-1 имах чувството, че имат силите да обърнат, както и с ефективността ,която Блохин е полячил от опита в центъра - Шевченко и Воронин и фантазията по крилата - Ярмоленко и Коноплянка. Въпреки колебливата защита ги виждам като полуфиналист.
3. Дания - за начина, по който се справяха с холандската преса през по-голямата част от мача и въобще как разиграваха топката и организираха методично и много точно атаките си. Въпреки това, въобще още не съм сигурен, че те ще успеят (да ми донесат някой лев), въпреки нелошите си традиции срещу Португалия.

Сега, да потърсим тези, които не изглеждаха добре, но могат да изненадат. И веднага се насочвам пак към групата на Украйна. За мен един от Франция/Англия е бъдещия финалист на първенството, по-вероятно загубил финала.
Обратно въпреки впечатяващата победа не очаквам много от хърватите.
За Холандия коментирахме вече. Могат да успеят, ако бият Германия. това не е лесно.
Тоест къде чакам сензациите. Отпадането на Испания на 1/4 финал от Украйна/Франция/Англия. Все още държа и на победа на Дания в един 1/4 финал срещу Русия/Полша/Гърция, като особено срещу Русия ще бъде определено като сензация. Докато смятам, че срещу Полша/Русия Португалия няма да успее.

Накратко финал Германия-Франция/Англия с предимство на немците. Полуфиналисти Украйна и Дания

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот bluehope » 12 юни 2012, 15:50

Васко, едва ли ще се случи 4-та полуфиналиста да са от 2 групи само - практически е сложно да стане.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот drvasko98 » 12 юни 2012, 16:02

И практически и на теория е напълно възможно, съвсем друг въпрос е дали ще стане :qipap:

bluehope
Мнения: 2449
Регистриран на: 09 май 2007, 09:41

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот bluehope » 12 юни 2012, 16:09

Неправилно се изразих - имах предвид, че откакто формата е с 16 финалиста, исторически и статистически май не се е случвало 4-мата полуфиналиста да са само от 2 групи.
А и не знам как видя дори един полуфиналист от групата на Украйна. За мен полуфиналистите са Русия, Германия, друг от групата на Германия, Испания/Италия.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот drvasko98 » 12 юни 2012, 16:18

bluehope написа: За мен полуфиналистите са Русия, Германия, друг от групата на Германия, Испания/Италия.


А,виж, това няма как и теоретично да стане :qipap:

Точно затова е интересно, защото всеки "вижда" различно. Като цяло първенството се очертава трудно предвидимо засега. Специално в отбора на Украйна аз "виждам" нужното за някакъв успех - "емоцията", "пламъка", съчетанието на стара класа с "гладни" играчи. Не всеки може да обърне мач под напрежение, не си мисли, че е много лесно. Още по-малко да набута два гола на швеЦите с глава. Имаха и късмет, койт също е необходим.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта

cron