ЕВРО 2012

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот 8 » 08 юни 2012, 21:00

Страхотен мач правят двата славянски отбора :qipay:
Ако продължават така определено ще им симпатизирам. Чехите играят атрактивно, руснаците пък вкараха гола, а мача е чудесен без никакви сметки от италиански тип.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот drvasko98 » 09 юни 2012, 00:43

Вторият мач не можах да го гледам, но първият надмина в пъти очакванията ми. Първенството започва интересно.

И аз, и аз симпатизирам на Испания, Германия и Холандия, но освен тях нямам нищо против да станат и Англия, Италия, Франция, Португалия, Полша, Русия, Гърция, Хърватия, Ейре, Украйна, Дания, Чехия и Швеция. На всичките им симпатизирам. Отсега съм се уредил.

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 7678
Регистриран на: 14 сеп 2007, 18:19
Местоположение: Във форума!

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Христолов » 09 юни 2012, 00:57

тогава си го дръпни от нета, в сравнение с него първия мач е като калиакра-монтана. едвам изгледах първото полувреме и то най вече заради ентусиазма от дългото чакане

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Delija » 09 юни 2012, 08:33

8, в тая тема за секс ли ще пишеш ??

И стига си ми вадил някакви цитати от форуми за запознанства, дай някое домашно клипче, да те видим каква секс машина си, за каквато се пъчиш. :qipbo: :qipag: :qipbo: :qipag:

Потребителски аватар
Stinkata
Мнения: 14587
Регистриран на: 07 апр 2008, 14:05
Контакти:

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Stinkata » 09 юни 2012, 09:26

За целта трябва да забие фолк певица.... :lol:
ИзображениеИзображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот blazev1992 » 09 юни 2012, 09:35

Страхотни първи 2 мача на първенството.Поляците почнаха адски нахъсано, но след това спряха да играят.Съдията гнусно ги подпря и трябваше да загубят, ама Карагунис явно се е учил от Робен да бие дузпи. :qipbl: В другия мач много силна игра на Русия, като само Кержаков спаси чехите от разгром. :qipap:
Очаквам титла за Германия на първенството.На предните първенства загатнаха, а тая година се наблюдава възход и в клубния им футбол.Испания със сигурност няма да спечели, като няма да е неочаквано да повтори Франция 2002/2004. :qipbo: :qipbp: Без Пуйол и с централен Рамос очаквам нивото на защитата им да е като на Иво Иванов и Йордан Милиев. :qipag: :qipag: Няма го и голмайсторът им от последните първенства, а значението му за отбора е повече от огромно.Интересното е, че на световното Испания отбеляза 8 гола, като 6 от тях бяха вкарани от Вия и Пуйол и 2 на Иниеста.Шави си личи, че не е същият играч и не може да играе на нивото си отпреди години.
Холандия са адски надценен отбор за мен, чиито шансове бяха на предните първенства.Робен и Снайдер са повече от трагични, а единствените им офанзивни играчи, които са във форма, са Хунтелаар и ван Перси, но треньорът им използва схема с 1 нападател. :qipap: В тяхната група очаквам да се класира Португалия.Адски неудобен съперник са им, от 10 мача холандците имат едва 1 победа, а мачът помежду им е в последния кръг, което ще рече, че тогава ще се решава всичко.
Приятната изненада очаквам пак да е Русия.Стига да избегнат Германия на 1/4 финала, е повече от вероятно да елиминират Португалия/Холандия.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Казуса » 09 юни 2012, 10:49

Да, немците може да нямат най-силния състав на терена, но имат най-умният щаб. В Южна Африка, щабът от анализатори на Бундестима имаше на DVD един час с дузпи, изпълнени от съперниците преди началото на мачовете от елиминациите. Освен това, в мача от четвъртфиналите с Аржентина те имаха най-ефективния план за това как да спрат Лео Меси, както и плановете на наставника Диего Марадона. Всеки път, когато топката беше в Меси, двамата германци бяха в него. Първият се опитваше да му влезе, а вторият бе на два метра пред него, чакайки да пресече евентуален пас на звездата на Барса. Звучи лесно, но никой друг не успя да го направи. Всеки трябва да се страхува, когато най-голямата футболна нация в европейския футбол е и най-умната.

http://www.sportni.bg/euro2012/novini/t ... krajna-330 8) 8) 8)
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот blazev1992 » 09 юни 2012, 10:53

Това за дузпите не е нещо ново.Особено култов беше Леман 2006-та с Аржентина, когато вадеше разни листчета. :qipag: :qipag:
Германия спасява дузпи с научен подход!
Интуицията на германския национален вратар Йенс Леман при изпълнението на дузпите в четвъртфиналния мач на Мондиал 2006 с Аржентина има напълно научен характер. Преди изпълнението на дузпите от аржентинските футболисти Йенс Леман, това се виждаше добре на телевизионните екрани и още по-добре на снимките от мача, вадеше от десния си чорап малко листче, четеше го внимателно и после още по-внимателно го прибираше в чорапа си.

След това Леман се хвърляше именно в този ъгъл, в който аржентинският футболист биеше дузпите. Така Йенс Леман спаси две дузпи на аржентинците и едва не спаси още една дузпа. За това какво е било написано на листчето с размери 9 на 10 сантиметра разказа пред местната преса Андреас Кьопке - треньор на вратарите на германския национален отбор.

Сам бивш вратар на германския национален отбор, Андреас Кьопке разказа какво например е било написано на листчето за дузпата на Камбиасо: Чакаш. Оставаш на място. Левият ъгъл. Именно в левия ъгъл Естебан Камбиасо изпрати топката, но тя беше блестящо спасена от Леман.

Преди мача Йенс и аз седнахме заедно и систематизирахме цялата информация, с която разполагаме, за това по какъв начин отделните аржентински футболисти бият дузпи, разказа Андреас Кьопке.

Но преди това Йенс Леман се е обърнал към своя треньор в Шалке 04 - Хуб Стевенс. На финала на турнира за купата на УЕФА през 1997 година Шалке 04 победи Интер /Милано/ след изпълнение на дузпи, като Леман спаси една от дузпите.

По това време неговият треньор Хуб Стевенс е имал частна банка за изпълнители на дузпи от целия свят, в която всеки месец е вкарвал по 13 000 дузпи!? Преди четвъртфиналния мач Леман се е свързал със сина на Стевенс, който му е предоставил цялата информация за изпълнението на дузпи от аржентинските национали.

Всичко това не се побираше на късчето хартия. Аз просто написах имената на аржентинските играчи, които може да изпълняват дузпи, и къде обикновено бият при дузпите, скромно разказва Андреас Кьопке за колосалната работа на немските анализатори.

Твърде показателно е и това, че самият Леман не прояви бурна радост в момента, когато спаси отбора и се превърна в кумир за цяла Германия. От германския вратар се очаква да спасява дузпи, скромно каза Леман.

Потребителски аватар
Казуса
Мнения: 15912
Регистриран на: 14 юни 2007, 21:17
Местоположение: София

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Казуса » 09 юни 2012, 12:18

http://www.sport1.bg/sport1/node/261969
Да набиеш отворен поляк на негова "територия" - безценно!
Изображение
"2+2=5".
Джордж Оруел - "1984"

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот 8 » 09 юни 2012, 13:39

Така, вчера видяхме групата от която няма да е шампиона. Не, че е изненадващо, но се потвърди след първите мачове.
Русия загатна, че ще е отбора на групите. Като например Холандия на предното европейско. Тези отбори до елиминационната фаза оставят впечатлението, че или са най-силните или най-красиво играещите или някаква комбинация от двете. Дания 86 беше същото.
Следват елиминациите и там някъде отпадат, въпреки че на мнозина им е тъжно след показаното да си тръгват.

Шампионът тръгва по друг начин. Изключение от правилото, но руснаците не са в състояние да го отстоят, е когато някоя от силните исторически нации в конкретно първенство просто си е силна и с такова начало въобще не се е изхабила "за после". Пример Германия 90 година. Първият мач биха сърбите с 4:1. Два факта. Първо сърбите са другия силен отбор в групата с който ще излязат от нея биейки другите два по-слаби отбора, така че този мач няма супер значение (но пък от друга страна се играе сериозно, защото е първия в групата, а не третия и да са се подсигурили и на теория) и второ сърбите в него момент бяха доста силни. Германия обаче ги би с лекота с 4:1, а по-нататък стана и световен. Тук обаче не може да е такъв случая.

Продължавам да мисля, че шампиона ще е Холандия/Италия, но нека да видим първите мачове на всички участници. Във вчерашната група обаче не е шампиона.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот 8 » 09 юни 2012, 13:43

Delija написа:8, в тая тема за секс ли ще пишеш ??

И стига си ми вадил някакви цитати от форуми за запознанства, дай някое домашно клипче, да те видим каква секс машина си, за каквато се пъчиш. :qipbo: :qipag: :qipbo: :qipag:


Това с клипчетата ми се върти в главата, някъде на 3-4 място по значение е (сега имам други желания да си изпълня-упорито гоня някак си мечтата на живота ми-с двечки, ужасно трудно е да се постигне обаче :cry: ). С моята няма как да стане, а с чуждите има две пречки. Първо, не знам дали няма да подскочи и да изхвърчи и ми отиде секса по дяволите и второ, дори и да стои кротка, аз май ще се притесня и не знам дали ще ми стане. Не мога така да снимам с едната ръка, а с другата да съм съсредоточен в секса. Виж някоя мръсотия, перверзия, бой (нещо не свързано с възбуда и проникване) по бих могъл в такова състояние.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Мичо » 09 юни 2012, 13:59

Казуса написа:http://www.sport1.bg/sport1/node/261969
Да набиеш отворен поляк на негова "територия" - безценно!

:shock:

Ти верно си завършен дебил. Личи си, че си тъп чорбар. И затова ми става още по-кеф как ви смазаха(ви-условно казано щото ти си телевизионен плъх, твоите събратя-наркомани) разградските селяци. :qipbo:
Аз съм наполовина руснак ама направо ме отвращава твоето поклонничество. Ебахти гнусаря. Ти още малко свирка ще направиш на руските наркоманизирани хулигани от клипа. Гнусно. Чорбар.


Осмак, къде си, бе, мишок? :qipag:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Мичо » 09 юни 2012, 14:14

По темата-хубави мачове в началото, руснаците са ми симпатични засега. :qipbo:
Кур за всичко испанско, ненапразно единствения минус вчера беше оня мангал мръсен-съдията от първия мач.
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот Delija » 09 юни 2012, 14:20

Казуса написа:http://www.sport1.bg/sport1/node/261969
Да набиеш отворен поляк на негова "територия" - безценно!


Колко чикии си наби, като го прочете ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ЕВРО 2012

Мнениеот 8 » 09 юни 2012, 14:47

Мичо написа:Осмак, къде си, бе, мишок? :qipag:


В момента тук. Да питам, въпреки че предполагам е излишно. Ти извини ли ми се някъде?

Щото цяла пролет рева, путкосва и беше взел на прицел ........... най-точния, онзи който в ранна есен ви каза кой ще е шампиона, при онези 10-тина поредни победи на Радуканов (не след като го изгониха).

Да беше някой друг ами ти баш най който не трябва. Ама свикнал съм ви. И преди 5-6 години осмака говореше за уговорените мачове, нещо което сега мнозинството го е прогледнало ама тогава "жлъчки, ходи се прегледай на лекар, айде стига си развалял първенството като Сашо Диков" и прочие наивни изказвания.

По-тъжния факт обаче е друг. Изоставането е двойно. Не просто това за Лудогорец, който не си го схванал и след години ще го проумеете, а аз вече напредвам с още по-бърза догадка от която пък съвсем изоставате. Онази за София, която тук категорично не може да бъде вдяната от софиянец. За съжаление съм прав, само дето съм сбъркал във времето. Мислех, че до 2050 що годе ще ни има нормално, а то по-малко време ни оставало. България умира начело с най-големите безхабернии в историята ни.
Фактите пък който както иска да ги разбира:
-Циганите (само те, тук не влизат турците) са вече над 1 милион в България (около милион и 100 000).
-Населението като цяло не расте, но при циганите 90% имат над 2 деца (удивителен растеж). За да остава общото непокътнато и една част от него (по-тъмната) да се раздува, то друга се свива със същия темп (сети се коя).
-При тези темпове след около 20 години няма да сме най-голямата група на територията на България. Какъв ще е развоя не ми се гадае. Дали цивилизовано ще ни кажат "какви сте вие (българите) тук (в България), я се разкарайте" или ако все пак имаме сили агресивно да ги смажем макар и да сме по-малко (но пък с лостовете на държавата), то НАТО ще дойде да умиротвори региона и следва ново Косово, територия на мнозинството.
-Забележи, че освен циганското и друго население расте при падащо българско, това в София. Не знам кой наивник си мисли, че "провинциалистите" са си втълпили да атакуват благините на София. Те просто бягат, за да не умрат буквално физически. В София това не се разбира по подобие на Видинското царство, докато не дойде 1396 година, в случая на София 2000 и не знам коя ще е, когато и последния остров ще падне. В момента това е последното място, където се бяга. Затова и идват тук. Забележи! Не само от села, паланки и малки градчета, а и такива като мен от Варна и други големи градове. Те вече паднаха през последните години. Просто след 20-тина години вече заедно с теб ще бягаме и от София (да не ни гръмна циганите в тяхната държава), ТОГАВА ще бъде разбрано от софиянци какво е ставало. Аз вече го знам.
-Лошото за страданията в страната е и (към всичко останало) поведението на софиянци. Там терор (собственици на всичко живо в страната-едва ли са най-големите умници и да са го постигнали с труд, по друг начин е) тук месомелачка за всеки идващ под формата на наеми, заплати и т.н. Ми тя страната ще си изчезне. Знам, че отделни хора не ги вълнува, когато индивидуалното върви добре. Кво им пука за колективното.
-най-тъжното, не вървят обясненията за падането на строя и всеобщата бедност в източна Европа. Сърбите са се увеличили два пъти след 90-та година. Гърците, на път да фалират, също. Ние не. Това е специфичен български елемент на развитие.

И вече има и от нормалните сигнали за всички тези развития. Вас може и да ви изненадват, но мен не. При предишния ми престой една заплата от 500 лева си беше добре (нормална) за страната. Тук бяха по-нагоре, а сладко ставаше (особено ако си момиче) да намериш някъде за 1000 лева и нищо да не правиш (там в офис ли какво ще е няма значение). Да върви там деня и вечерта с приятелки по кафета. Сега е стъпка назад. Във Варна колкото и странно и извън закона да ти звучи аз бях миналата година за 1 месец на работа за заплата 240 лева. Вие пък отидохте на предишното наше, гледам сега в София са поспаднали заплатите и вече работните места не са на поразия, а има дори и софиянци, които биха работили дори и за 500 лева, но просто няма работа за всички (във Варна вече въобще няма, за останалите под Варна не ми се мисли какво е). Все още обаче имате хора, които гледам излизат вечерта по бирарии, по графа се движат. И това ще падне, но постепенно. След години следва тук да станат заплатите по 200-300 лева, а тогава пък къде ще е Варна (сигурно 100 лева заплата) и страната (още по-надолу) не ми се гадае..........но всичко си става. България ще изчезне, софиянци са пир по време на чума, населението е вече тотално глупаво и щуро, защото първо страшно много са номадите (хора които не знаят какво е земеделие и изхранване, а предпочитат кражбите), тоест циганите, защото страшно много са плужеците, които получават наготово, разбирай софиянци (заварени и придошли от провинцията през последните години и мислещи се също за такива) и изчезващо българско население в цялата страна, всичко това при уникални финанси, наподобяващи тези в Африка, в Европа не говорим, че са по-големи ами дори и поне сравними не виждам (пък нека пак да са по-големи). Фолкът просперира и така. Цигани, малоумници, крадци, фолк боклуци, софиянци, една уникална смес от утайката на обществото.

Любопитен факт да ти кажа покрай работата ми.
Разходите по държавен дълг (лихвите които плащаш по държавни облигации, които си емитирал) са почти 7% сега в Испания. Цялата паника е затова, че при тези цифри другите държави поискаха помощ през последните години (Гърция, Португалия, Ирландия), както и в началото на годината имаше паника при приближаването на 7% пак при испанците и при италианците (които сега кръжат около 5-6%), тоест накратко нивата от 7% са приемани за нива на разрухата, неудържими.........познай Дянков (трябват му пари) преди 2-3 дни за какви облигации говореше, че ще издаваме.....с 10% доходност (колкото повече ти нямат вяра инвеститорите толкова по-голям процент трябва да плащаш). При 7% Гърция е на път да излети от еврозоната, Испания е близо до същото (въпреки че нея няма да я оставят), други също заплашват съществуването въобще на валутния съюз (еврото и еврозоната), ноооооооооооооо ние тук ще издаваме при 10% :qipay: Не знам за вас ама аз и 1 стотинка не залагам (срещу милион от твоя страна) на просперитет на България да не говорим, че би трябвало заради по-горе писаното и да не съществува скоро.

В Разград видяхте бъдещето. Някакви гамени (дебели, малоумни, мургави) как бият едно момче от ЦСКА и си ходи така плюещо кръв в България и на никой не му пука. Е така ще стане с българите. Знам, че сте смели и ще кажете "ще им разбием главите на селяните като дойдат тук", но това е страхливост.Смели сте само в многобройни групи, каквито са агитките на ЦСКА и Левски. Като сте сами българите са пъзливци и им цепят главите и ги ебат на който както му скимне, при това без проблем и в България. Тъжна истина, но факт. Преди 2 седмици запомни онези кадри с червения и не ги разглеждай като футболни, а като българин. Това ги чака българите. Слаби, кървави, бити, ебани, изчезващи.....на територията на България.
Последна промяна от 8 на 09 юни 2012, 14:59, променено общо 3 пъти.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 44 госта

cron