АРСЕНАЛ - част 4

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот bat_jori » 01 фев 2010, 16:03

въпроса е с колко ще ни надупят челси?
Тотнъм и Сити ще ни преварят колко Вила ,трети това си ние тавана.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот PyyHu » 01 фев 2010, 16:06

Незнам дали ще сте трети тоя сезон, но съм почти сигурен, че голямата 4-ка ще бъде разбита тоя сезон.Или Пуул или Арсенал ще излязат от нея, но по-скоро Пуул :)

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот G8 » 01 фев 2010, 16:07

Разбирачи...

raikoonen
Мнения: 1698
Регистриран на: 19 яну 2008, 15:34

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот raikoonen » 01 фев 2010, 18:46

Голямата четворка няма да бъде разбита. :qipad:

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот PyyHu » 01 фев 2010, 18:57

Кво разбирачи ? Преди години не ви ли изритаха от ТОП 4 в Англия ? Добре, че в ШЛ промениха правилата та да може да играете :qipbl:
Освен титлата от ШЛ 2005 и последвалия Финал лежите на стари лаври :qipad: :qipaz:

Потребителски аватар
bogdan34
Мнения: 2071
Регистриран на: 22 окт 2007, 08:59

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот bogdan34 » 01 фев 2010, 20:22

PyyHu написа:Кво разбирачи ? Преди години не ви ли изритаха от ТОП 4 в Англия ? Добре, че в ШЛ промениха правилата та да може да играете :qipbl:
Освен титлата от ШЛ 2005 и последвалия Финал лежите на стари лаври :qipad: :qipaz:

Това за промяната на правилата в ШЛ е измислица на твоята кратуна.По-твоята логига когато Юнайтед печелят КЕШ през 1968 не е трябвало да участват през следващото издание.Видиш ли обаче функционерите на УЕФА са решили да ги пуснат.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот PyyHu » 01 фев 2010, 21:04

Както и да е.Важното е да ми хванеш мисълта.Аз съм против отбори, които не са си заслужили мясото в турнира да участват, без значение дали това е Юнайтед или Пуул ;)
Ако Ман са завършили извъне местата, даващи право на участие в ШЛ, то не трябва да играят, ако ще предния сезон да са спечелили всичките купи !!!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот VILIO » 01 фев 2010, 21:19

Според мен в ШЛ трябва да участват първия и втория плюс носителя на купата и разбира се ако шампиона в ШЛ нито е заел първо или второ място или не е взел купата трябва да участва и другата година. :)
Изображение

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот G8 » 01 фев 2010, 22:32

PyyHu написа:Кво разбирачи ? Преди години не ви ли изритаха от ТОП 4 в Англия ? Добре, че в ШЛ промениха правилата та да може да играете :qipbl:

PyyHu написа:Аз съм против отбори, които не са си заслужили мясото в турнира да участват, без значение дали това е Юнайтед или Пуул ;)

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:
По-безумни мнения не бях чел от доста време.
По тази твоя "логика" четвъртият в ПШ има по-голямо право на участие от носителя на ШЛ, така ли?
Освен това, шампиона на ШЛ винаги е имал шанс да защити трофея си. Да не говорим, че дори играха и квалификацииб от първи кръг, нещо което никой друг шампион не е правил.

А под "разбирачи" имах предвид друго, ама явно не ти сече бързо пипето...

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот Delija » 01 фев 2010, 22:47

Световният шампион Италия игра квалификации, наравно с всички останали, за Мондиал 2010.

Същата работа е и с европейските първенства.

Би трябвало и за ШЛ да е същото, а не някои страни да участват с по 5 отбора в ШЛ. Още повече, че специално за Пуул бяха променени настоящите тогава правила, което е скандално. Никой клуб не трябва да е над правилата в тая игра, никой.

Някой ден пак може да се получи подобен случай, тогава от УЕФА пак трябва да клякат, за да не излезе, че за някои може, за други не.

G8
Модератор
Мнения: 15219
Регистриран на: 23 апр 2007, 17:06
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот G8 » 01 фев 2010, 23:01

Delija написа:Световният шампион Италия игра квалификации, наравно с всички останали, за Мондиал 2010.
Същата работа е и с европейските първенства.

Тези промени влязоха в сила за предстоящиото световно, както и европейско.
Освен това Ливърпул не са се класирали директно в групите, а да се повторя, играха от първи предварителен кръг. Това пак са квалификации.
Delija написа:Би трябвало и за ШЛ да е същото, а не някои страни да участват с по 5 отбора в ШЛ. Още повече, че специално за Пуул бяха променени настоящите тогава правила, което е скандално. Никой клуб не трябва да е над правилата в тая игра, никой.
Някой ден пак може да се получи подобен случай, тогава от УЕФА пак трябва да клякат, за да не излезе, че за някои може, за други не.

Тук не съм съгласен и не защото, точно Ливърпул е замесен.
За мен е съвсем нормално шампиона да има правото да защити трофея си. Най-малкото, защото отдавна в този спорт парите са водещи.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот Delija » 01 фев 2010, 23:05

Добре, да си защитава трофея (носителят на ШЛ), няма проблем.
Но първо да се променят правилата и тогава да стане това. А не специално заради един клуб, щото той не могъл да влезе в квотата на своята страна, да се променят спешно нещата. Така се създава усещането, че някои са над правилата. Което е недопустимо.

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот PyyHu » 01 фев 2010, 23:19

Delija написа:. Още повече, че специално за Пуул бяха променени настоящите тогава правила, което е скандално.


За това говорех и аз. :qipaz: Богдан не можах да го разбера в какво ме обвини точно ... какво съм си измислил, че не се сещам :? Щом не си си заслужил мястото в ШЛ, нямаш право да играеш.Както каза Дели, за едни може, за други не

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот Delija » 01 фев 2010, 23:45

Тук не става въпрос, че е Пуул, дори и Юнайтед да беше, мнението ми е същото, нека не ме разбират погрешно.

Сядат пичовете от УЕФА, мислят, обмислят, и казват - от еди-кога си, шампионът в ШЛ получава право да защитава трофея си, независимо от класирането си във вътрешното първенство. Чиста и прозрачна работа.
Но не да се събират спешно, специално заради конкретен случай, и да нарушават съществуващите правила.

Пак подчертавам, нищо лично против Ливърпул, въпросът е принципен. :qipaz:

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: АРСЕНАЛ - част 4

Мнениеот L13 » 01 фев 2010, 23:47

И кои са тия, за които не може ? Все едно Ливърпул е единствен прецедент в историята на европейските футболни турнири.
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта

cron