МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот 8 » 10 апр 2013, 19:10

Добре де, така да е.........в крайна сметка Юнайтед взима титлата, целта, каквато е в главата на Съра изпълнена.

Догодина ще има надъхано Сити срещу себе си щото не си свършил работата сега да ги бие на Олд Трафорд. Нищо. Пак ще постигне целта си като тази година. Малко повече работа може да има, но Съра е "целеви". Прави каквото си поставя за цел го прави.
Единственият шанс на Сити е ако Юнайтед вземайки Фалкао нямат предвид да се прицелят в ШЛ, но и това не означава, че Англия остава в периферията.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот vill_1 » 11 май 2013, 14:57

http://www.blitz.bg/sport/article/176746

Да не види единият нещо от другия.
Изображение


Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот VILIO » 14 май 2013, 09:30

Логичното се случи. Манчини го уволниха.
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот 8 » 14 май 2013, 09:57

Да помисля, в Сити поста е свободен.....

Изображение
Изображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот Delija » 14 май 2013, 09:58

8, кажи ми кога за последно Рафаел Бенитес е бил в небогат клуб ??

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот 8 » 14 май 2013, 10:06

Да отиде в Юнайтед или Боруся бе! ТОВА СЪЩО СА ДОСТАТЪЧНО ГОЛЕМИ ОТБОРИ!
Никъде не казвам да отиде в малък клуб. Да обаче той и много големи няма да избере ако не са със свръх финанси. Без въобще и да следя пресата и не го казвам сега, защото там треньори махат, но и през целия сезон съм го писал, че той може да отиде само в ПСЖ, Челси, Сити. То не е толкова сложно и не ми трябва много мисъл. Веднага мога да дам и примери за големи отбори в които НЯМА ДА ОТИДЕ. Юнайтед например, но не защото вече избраха Мойс. Щом Съра е щял да напуска е ясно, че и те е трябвало да си намерят човек. В същата година и Моу се озърта за отбор. Като е толкова голям защо не е и в толковя голям отбор като Юнайтед? Много просто защо. И не е само Юнайтед от големите, а всеки извън изброените по-горе три.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот Delija » 14 май 2013, 11:16

8 написа:Да отиде в Юнайтед или Боруся бе! ТОВА СЪЩО СА ДОСТАТЪЧНО ГОЛЕМИ ОТБОРИ!


Какво значи да отиде бе, 8, как си ги представяш ти тези неща ??! #-o #-o Отива Жозе в Дортмунд и им казва - уволнете Клоп и ме вземете мен ??! #-o #-o Или отива при Юнайтед и с дуло в челото ги кара да го наемат ??!

И не ми отговори за Бенитес. Той откак напусна Валенсия, също винаги работи в богати клубове, където осъществява скъпи трансфери. Вияш-Боаш също от Порто веднага отиде в богат клуб и пръсна сума пари за трансфери. Всички тези неща обаче при тези фаворизирани от теб треньори не ти правят впечатление, но като отиде Жозе в богат клуб, веднага го оплюваш.

Мислиш ли, че утре ако Милан (богат клуб) поканят Вияш-Боаш, той няма да приеме ??! Ще приеме с най-голям кеф, така както прие и офертата на Челси.


Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот 8 » 14 май 2013, 13:41

Рафа е бил също в Интер и Челси, но ти не правиш една разлика. Ако го извикат вероятно ще отиде и в ПСЖ и Сити. И от тук се самонавиваш, че няма разлика.

Ще го кажа по друг начин. Ако утре Юнайтед извика Рафа той и там ще отиде. Моу обаче не.

ПП. В Милан също няма да отиде. Берлускони не хвърля отдавна толкова много пари.
Отбори с тренсфери от по 30 милиона за Перси или Гьотце са "малки" за Моу. Отборите за Моу трябва да нямат таван и да могат да вземат Меси или Роналдо (а ако не става, което е най-вероятното, да е заради нежелание на играча, а не защото отбора на Моу не може да го купи).
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Казах. Сити, ПСЖ, Челси. Другото са глупости, но който не вярва във връзката Моу-отбор с луди финанси да си следи всичко там и дали няма да отиде в Юве, Байерн, Юнайтед или подобен отбор. Аз съм достатъчно умен да знам, че това няма как да стане.

Между другото Съра напуска тази година, Моу става свободен. Предвид многото писания през годината кой би бил най-идеалния заместник на Съра то трябваше Моу да бъде. Съвсем логично е, но не стана и обяснието е едно от двете. Или просто няма как да стане (Юнайтед няма толкова пари) или ............не е толкова силен треньор и Юнайтед не е счел за нужно да го потърси, докато е имал отговорното решение да търси заместник на Съра. Ти си избери кое от двете е.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот drvasko98 » 14 май 2013, 14:25

Второто е! Поради тази причинаси назначиха истински качествен треньор - Мойс

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот Delija » 14 май 2013, 15:44

8 написа:Отбори с тренсфери от по 30 милиона за Перси или Гьотце са "малки" за Моу.


Пак ще те попитам - щом са малки 30-милионни трансфери за Моуриньо, посочи ми колко такива, или по-големи покупки, има в кариерата си ??

8 написа:Отборите за Моу трябва да нямат таван и да могат да вземат Меси или Роналдо (а ако не става, което е най-вероятното, да е заради нежелание на играча, а не защото отбора на Моу не може да го купи).


Роналдо не го е привлякъл Жозе, той го завари в тима. Какво, да го изхвърли ли ??!

п.п.: според теб, Интер и Порто могат ли да си позволят Роналдо или Меси ??

8 написа:Между другото Съра напуска тази година, Моу става свободен. Предвид многото писания през годината кой би бил най-идеалния заместник на Съра то трябваше Моу да бъде. Съвсем логично е, но не стана и обяснието е едно от двете. Или просто няма как да стане (Юнайтед няма толкова пари) или ............не е толкова силен треньор и Юнайтед не е счел за нужно да го потърси, докато е имал отговорното решение да търси заместник на Съра. Ти си избери кое от двете е.


Сър-а още отдавна си посочи заместник - Дейвид Мойс. Неведнъж го е казвал.

Жозе какво трябва да направи, да отиде да се моли на Юнайтед да го вземат ли ??!

То същата логика мога да ти изкарам и за Бенитес - защо не отиде в Юнайтед да го видим ??! "обяснието е едно от двете. Или просто няма как да стане (Юнайтед няма толкова пари) или ............ Рафа не е толкова силен треньор и Юнайтед не е счел за нужно да го потърси, докато е имал отговорното решение да търси заместник на Съра. Ти си избери кое от двете е".

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот tridant » 14 май 2013, 17:01

В португалската преса се появи инфо ,че е имало някакъв контакт м/у Жозе и Юнайтед. Той им бил отказал.Дали е вярно - не знам. Но това се е случило през зимата. А той договорка с Челси има от по рано. Дори е участвал в избора на временен треньор , неговото предложение е било прието- Бенитес.
Колкото до парите - не те са определящите в случая.Сигурен съм ,че е получил не 1 и 2 по добри предложения , вкл. от Монако които вадят космически бюджет тази година ( и подобни амбиции )
Но за Моу Челси е по особен отбор ,той е негово творение.Ако си спомняте думите думите му след победата на Интер над Барса ( и във връзка със скандалното съдийство на Йовребьо предишната м/у Челси и Барса) -
Вие се смеехте на Челси миналата година , на моят Челси !
Изображение

blazev1992
Мнения: 8544
Регистриран на: 10 авг 2007, 12:29

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот blazev1992 » 14 май 2013, 19:46

Да помогнем малко на Осмака за трансферите на Моуриньо.
Реал 2012/2013
Похарчени 34 милиона, получени 33 милиона. Тоест 1 милион минус.
2011/2012
Похарчени 55, получени 9. 30 милиона за Коентрао, което прави толкова внушително похарчените пари.
2010/2011-първи сезон на Моуриньо
Похарчени 74 милиона, получени 16.
Преди идването на Моуриньо-2009/2010-Похарчени-260 :shock: :shock: :shock: Получени 88
Съответно преди това-79 милиона за предния сезон и за 2007/2008 още 118 милиона :shock:
Отиваме в Интер
В Интер, при сезона на требъла, похарчени 89,5 милиона, но пък получени 97 милиона. :shock: 2008/2009 е похарчил 46 милиона и за мен това са най-слабите му трансфери, пари на вятъра е хвърлил за Мунтари, Куарешма и Мансини
Отиваме към Челси
Почваме с годината на Раниери (тук цифрите са в паундове, да не се получи неяснота около паричната валута)
Похарчени 121, 5 милиона, получени-500 хиляди. #-o При Моуриньо 2004/2005-похарчени 91,45.2005/ 2006-похарчени 58, получени 22. 2006/2007 са-60 похарчени и 32 получени. (точно тук е и най-скъпият му трансфер, 30 милиона паунда за Шевченко).
И последното му лято в Челси-похарчени 19 милиона и получени 25.
В общи линии няма дори и 1 трансфер, който да се приближава до ТОП10 на най-скъпите траансфери в света. Въпросният Шевченко е на 22ро място по най-скъп трансфер. :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: МАНЧЕСТЪР СИТИ - най-богатият английски отбор (част 2)

Мнениеот 8 » 14 май 2013, 20:14

Следователно Моу няма основание да търси ПСЖ, Челси или Сити. Да очакваме да отиде в някой друг отбор..............ама няма да стане.

Или се правите, че не разбирате или не хващате смисъла.
ПСЖ, Челси или Сити не са и топ отборите на света, че да излезете с аргумента "еми такъв спец логично ще търси най-добрите". Обаче той такива търси. Все си мисля, че друго ги отличава от останалите.

За финал и спирам по темата. Примете, че осмака е луд и това е негова налудничава теория.По една или друга причина съвсем случайно налучква възможните три отбора. Гледам нещо не се противите на тази теория, а би трябвало щом парите не са водещото (какъв е проблема да поеме други отбори). Обаче вие мълчите. Щом като не виждате общото между трите отбора (размаха на парите) тогава си го обяснявайте както искате, а мнението на осмака е случайно съвпадение, че точно в някой от трите отишъл.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта

cron