CHELSEA FC

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:53

Във фейсбук Уест хем има повече фенове и от Валенсия и от Атлетико...баси в какъв сектансски свят живеем. :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 26 авг 2011, 23:53

Мен ми е много интересно, колко ли души в "70-милионна Германия" симпатизират на Нюкясъл, щом 288 било смешна бройка. Давай,Челси, очаквам с интерес да видя. :qipab: :qipab:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:54

Chelsea_69 написа:
8 написа:
Chelsea_69 написа:АБЕ :shock: :shock: :shock: :shock: Тия Валенсия, ако наистина имат фенклуб трябва да се докладва на полицията за извръщения :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Защо!? Още не са се играли мачовете им с Челси :qipae:



Отвори им ОФИЦИАЛНИЯ ФОРУМ, разгледай секцията за новини и ше разбереш :qipag:

Ето линк :qipag:

http://www.forums.valenciacf-bg.com/viewforum.php?f=83


Еми кво? Освен, че симпатизират на симпатичен отбор са и ебачи. Напълно се вписва с моята философия и още повече ми харесват.
Да се плаши Челси да не се отпушат животинските страсти на валенсианците :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:55

Не си честен, защото не сравняваме еднакво силни отбори.Според теб Атлетико с Нюкясъл ли трябва да се сравни ?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:55

Chelsea_69 написа:Във фейсбук Уест хем има повече фенове и от Валенсия и от Атлетико...баси в какъв сектансски свят живеем. :qipag:

Ама нали точно за това дадох пример с Галатасарай, че така излиза че е най-великия отбор в света и го направих с цел да не се изложите, а ти точно това направи, даде същия пример с фейсбук :qipbl:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:56

Chelsea_69 написа:Не си честен, защото не сравняваме еднакво силни отбори.Според теб Атлетико с Нюкясъл ли трябва да се сравни ?

Опазил господ. Атлетико вярно са отбор пълнеж в Примерата ама все пак прясно са взели ЛЕ и суперкупата на Европа. Другият никак не се вписва с тази картина.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 26 авг 2011, 23:56

Chelsea_69 написа:Не си честен, защото не сравняваме еднакво силни отбори.Според теб Атлетико с Нюкясъл ли трябва да се сравни ?


Защо да не ги сравним, нали хората по улиците им знаят имената, както твърди Вильо, излез утре и почвай да питаш наред, да видиш как хората знаят всички играчина Нюкасъл. :qipag:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 26 авг 2011, 23:58

Интереса не чисто глорихънтърски. Просто доста от хората предпочитат да гледат мач между средняци в Англия и мач между средняци в Испания. Просто са им по - интересни по една или друга причина. Дори има фенове на двата гранда от Испания които се интересуват повече от средняците от Англия отколкото тези в Испания. Ще цитирам едно мнение на фен на Барса.

По принцип, напоследък все по-рядко намирам време да гледам различни мачове (освен когато няма ШЛ, или не играе Барса естествено), но от време на време се задържам пред телевизора. Ще дам един конкретен пример. Преди месец, специално седнах да гледам Уест Хем - Астън Вила.

Ще го кажа възможно най-ясно, без овъртане - еми, този мач беше спиращ дъха. Фантастично темпо на игра, безброй ситуации за гол следващи една след друга, два тима които умираха за победата на терена, с невероятна атмосфера на стадиона.

След този мач, гледах няколко мача от Ла Лига... около 3-4 за една-две седмици. Еми, как да кажа... темпото в тези мачове, самата тръпка, самата атракция.. те дори не се доближават. На мача на Стенли аз буквално останах без дъх за 90 минути, не знаех във всяка минута какво да очаквам. В мачовете от Ла Лига, които гледах, гледах един бавен, муден и скучен футбол. В играчите не личеше и 30% от футболната страст и тръпка, които 22-те футболисти в Лондон изпитваха онзи ден. (което, явно просто е заложено в британските футболисти)
Скоро след това гледах и Челси - А.Вила, отново главно заради Стилиян.. и отново видях един фантастичен мач, изпълнен с емоции, битка и воля за победа. И естествено, бърз футбол и скоростно темпо.

Обичам да гледам мачове на Барса.. носи ми невероятно и несравнимо удоволствие, но вече не мога да си представя да седна да гледам мач като Депортиво - Виляреал, или Сарагоса - Селта, например.. този скучен и бавен футбол вече много започна да ми досажда. Преди като цяло май предпочитах испанското, но в момента Висшата лига на Англия предлага далеч по-голяма атракция за феновете на футбола.

А с играта, която испанските отбори предлагат на феновете си, нищо чудно че вече виждаме толкова празни места на стадионите им. (което никога няма да видите на стадион в Англия)
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:58

Галатасарай си е друга бира, всички знаем какви фанатици са турците :qipag: Факт е обаче, че изпадналия Уест Хем има повече почитатели от атлетико Мадрид и от Валенсия :qipag: :qipag: :qipag: :qipag: И пак и двамата много добре знаете ,че спора е абсолютно ненужен, защо ви е кристално ясно, че на никой не му дреме за другите освен Барса и Реал, ама си пишете :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2011, 00:00

VILIO написа:Интереса не чисто глорихънтърски. Просто доста от хората предпочитат да гледат мач между средняци в Англия и мач между средняци в Испания. Просто са им по - интересни по една или друга причина. Дори има фенове на двата гранда от Испания които се интересуват повече от средняците от Англия отколкото тези в Испания. Ще цитирам едно мнение на фен на Барса.

По принцип, напоследък все по-рядко намирам време да гледам различни мачове (освен когато няма ШЛ, или не играе Барса естествено), но от време на време се задържам пред телевизора. Ще дам един конкретен пример. Преди месец, специално седнах да гледам Уест Хем - Астън Вила.

Ще го кажа възможно най-ясно, без овъртане - еми, този мач беше спиращ дъха. Фантастично темпо на игра, безброй ситуации за гол следващи една след друга, два тима които умираха за победата на терена, с невероятна атмосфера на стадиона.

След този мач, гледах няколко мача от Ла Лига... около 3-4 за една-две седмици. Еми, как да кажа... темпото в тези мачове, самата тръпка, самата атракция.. те дори не се доближават. На мача на Стенли аз буквално останах без дъх за 90 минути, не знаех във всяка минута какво да очаквам. В мачовете от Ла Лига, които гледах, гледах един бавен, муден и скучен футбол. В играчите не личеше и 30% от футболната страст и тръпка, които 22-те футболисти в Лондон изпитваха онзи ден. (което, явно просто е заложено в британските футболисти)
Скоро след това гледах и Челси - А.Вила, отново главно заради Стилиян.. и отново видях един фантастичен мач, изпълнен с емоции, битка и воля за победа. И естествено, бърз футбол и скоростно темпо.

Обичам да гледам мачове на Барса.. носи ми невероятно и несравнимо удоволствие, но вече не мога да си представя да седна да гледам мач като Депортиво - Виляреал, или Сарагоса - Селта, например.. този скучен и бавен футбол вече много започна да ми досажда. Преди като цяло май предпочитах испанското, но в момента Висшата лига на Англия предлага далеч по-голяма атракция за феновете на футбола.

А с играта, която испанските отбори предлагат на феновете си, нищо чудно че вече виждаме толкова празни места на стадионите им. (което никога няма да видите на стадион в Англия)




Тук с това последното в скобите не съм съгласен, има и празни стадиони, но в сравнение с испанските са си претъпкани :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 27 авг 2011, 00:01

Chelsea_69 написа: защо ви е кристално ясно, че на никой не му дреме за другите освен Барса и Реал, ама си пишете :qipag:


Не, не съм английски сектант и не ми е ясно. :qipag: :qipag: :qipag:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 27 авг 2011, 00:04

Дори и конкретно при мен не виждам вашата изградена желязна теория. В Испания като симпатии Валенсия ми е по-симпатична от Реал или Барса, което въобще не се вписва с вашето твърдо мнение, че имало само два и само от тях се интересували.
Симпатиите към Барса в момента са също огромни, но то е заради конкретната формация и ако се върне Ван Гаал няма да е такъв случай нищо че Валенсия не били някой от двата големи.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 27 авг 2011, 00:10

Chelsea_69 написа:Галатасарай си е друга бира, всички знаем какви фанатици са турците :qipag:


Аха ясно.

При турците не се брои защото е фанатизъм, а при англичаните се брои защото е любов и всичко е разумно.

Мен ако питаш и англичаните са друга бира. Твоето "Галатасарай си е друга бира, всички знаем какви фанатици са турците" може да го кажеш и за англичаните като смениш фанатици със сектанти, въпреки че не е задължително, защото фанатизма при сектантите е същия хард и не отстъпва пред нищо, знае си само неговото докрай.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 27 авг 2011, 00:11

Айде, аз ще си лягам, трябва да поспя, че утре ни чака нов велик мач - Суонзи със Съндърланд, доколкото видях, много нови велики емоции, английският футбол е толкова прекрасен, че не можем да му се наситим, както казва Боби Борисов. :qipbp:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 27 авг 2011, 00:12

Ние с Челсито прозряхме истината. Време е да върнете другите овци в правия път. Като тези тук. http://sport.novatv.bg/premierleague/news :qipap: Нас ни оставете на спокойствие да си правим и гледаме каквото ни е на сърце. :mrgreen:
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 101 госта

cron