CHELSEA FC

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:35

Chelsea_69 написа:8, аз ще ти кажа кога...когато ги видя с най-голям коефициент в ранклистата на УЕФА, защото това показва как се представят всички отбори, а не само Барса .Не говоря за национални отбори, там е ясно на всички, че испания е номер 1.


Само да добавя, че на ниво национални отбори също не са най-силни. Там за мен е най-важна ранглистата на ФИФА :qipbo:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 26 авг 2011, 23:36

Щом има и един човек, който се интересува от Блекбърн примерно, значи не е никой ! И не са един и два нито тия отбори, нито феновете им! Даже бяха поканили фенове на Блекбърн в предаването на преди кръга. Май бяха 4ри и двама от тях бяха фенове от периода в който Блекбърн са били водещ английски отбори т.е. около последната им титла през 95. Това имах предвид като казах, че причината хората да се интересуват от подобни отбори от Англия е,че много отбори ставали шампиони. 90% от феновете са глорихънтъри и се привързват към нещо което в момента е силно или е било силно в миналото. Та Блекбърн примерно са имало своите 5 минути слава и благодарение на което имат повече фен маса от примерно своя еквивалент в момента в класирането на Испания. Ама Делия си помисли, че с този факт, за повечето шампиони да докажа, че Англия е по-силна лига. Така и не разбрах, защо си е помислил това, защото аз казах, че не съм влизал в спора кой е по по най както и да е.
Последна промяна от VILIO на 26 авг 2011, 23:38, променено общо 2 пъти.
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:37

8 написа:
Chelsea_69 написа:8, аз ще ти кажа кога...когато ги видя с най-голям коефициент в ранклистата на УЕФА, защото това показва как се представят всички отбори, а не само Барса .Не говоря за национални отбори, там е ясно на всички, че испания е номер 1.

П.П.
Дели, сайта на Валенсия е супер :qipag: Доста свеж, последната новина е за победата над Алмерия в 32 кръг :qipag: :qipag: :qipag:


Ясно, теб те разбрах. Коефициентите на УЕФА. Нямам намерение да споря обаче с теб. Трупайте там коефициенти. Ще останете в историята като най-силните благодарение на тях :qipay:
На останалите какви са критериите?



Естествено ,че нямаш намерение да спориш, защото спор няма и всичко е ясно,Англия са първи :qipag: , щото имат най-много силни отбори, дето бият по Европата :qipag: Пак питам, ако Порто в следващите 10 години печели ШЛ наред португалското ли ще е най-силно.Класацията на УЕФА е най-обективна за мен, там се вижда кой колко бие.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:38

Chelsea_69 написа:АБЕ :shock: :shock: :shock: :shock: Тия Валенсия, ако наистина имат фенклуб трябва да се докладва на полицията за извръщения :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Защо!? Още не са се играли мачовете им с Челси :qipae:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 26 авг 2011, 23:38

VILIO написа:Щом има и един човек, който се интересува от Блекбърн примерно, значи не е никой !


Е, 288 се интересуват от Атлетико, но са никой, докато от Роувърс и един да се вълнува, значи са някой. :qipag: :qipag: Вие сектата сами си противоречите вече. :qipag:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 26 авг 2011, 23:40

Пак си измисляш. Пак казвам, че не съм писал подобни неща за Атлетико. Имат си фенове, но не са повече от тези на Уест Хем,Нюкасъл или Евертън.
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:40

Сравняваш отбор от столицата на Испания с борещия се за оставане Блекбърн.Искаш ли да видим как е съотношението межу Арсенал и Валядолид :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:41

Chelsea_69 написа:Класацията на УЕФА е най-обективна за мен, там се вижда кой колко бие.


Спор няма така е. Тази класация е най-важната в света на футбола.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:42

8 написа:
Chelsea_69 написа:АБЕ :shock: :shock: :shock: :shock: Тия Валенсия, ако наистина имат фенклуб трябва да се докладва на полицията за извръщения :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:


Защо!? Още не са се играли мачовете им с Челси :qipae:



Отвори им ОФИЦИАЛНИЯ ФОРУМ, разгледай секцията за новини и ше разбереш :qipag:

Ето линк :qipag:

http://www.forums.valenciacf-bg.com/viewforum.php?f=83
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 26 авг 2011, 23:42

Chelsea_69 написа:Сравняваш отбор от столицата на Испания с борещия се за оставане Блекбърн.Искаш ли да видим как е съотношението межу Арсенал и Валядолид :qipag:


Нищо не сравнявам, просто ти показах нагледно, че пишеш пълни глупост с това, че извън Реал и Барса, никой не се интересувал от другите тимове.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 26 авг 2011, 23:44

VILIO написа:Пак си измисляш. Пак казвам, че не съм писал подобни неща за Атлетико. Имат си фенове, но не са повече от тези на Уест Хем,Нюкасъл или Евертън.


Ами аз не твърдя, че са повече, просто твърдя, че имат фенове и те. Челси-то тук се вкарва в някакви филми, и той не знае защо....

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 26 авг 2011, 23:46

Ами естествено, че в сравнение с Барса и Реал на никой не му пука за останалите :qipag: И не им пука, защото в най-силния турнир ги няма НИКАКВИ :qipag: Това ,че имат по 200 човека фенове на 70 милиона според теб добър аргумент ли е :qipag: ,че на света му пука ?
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 26 авг 2011, 23:46

Chelsea_69 написа:Сравняваш отбор от столицата на Испания с борещия се за оставане Блекбърн.Искаш ли да видим как е съотношението межу Арсенал и Валядолид :qipag:


Kaто стана дума за Арсенал ако ги сравним като фенска маса с техния еквивалент в момента в Испания - Валенсия и исторически еквивалент - Атлетико (разбира се доколкото може да се направи паралел) то гънърите бият с голяма разлика който и да е от двата тима и дори общия сбор на феновете на двата тима не е повече от този на арсеналците. Пиша това, защото тази вечер сравняваме отбори като Валенсия и Атлетико с Уест Хем,Нюкасъл или Стоук които въобще не са техни еквиваленти в Англия. Пак ще спомена, че това не са аргументи за кое е по-силно.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 26 авг 2011, 23:47

Chelsea_69 написа:Ами естествено, че в сравнение с Барса и Реал на никой не му пука за останалите :qipag:


Ми то в сравнение с Реал и Барса, на никой не му пука и за прехвалените Уест Хям и Нюкясъл.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 26 авг 2011, 23:51

Delija написа:
VILIO написа:Щом има и един човек, който се интересува от Блекбърн примерно, значи не е никой !


Е, 288 се интересуват от Атлетико, но са никой, докато от Роувърс и един да се вълнува, значи са някой. :qipag: :qipag: Вие сектата сами си противоречите вече. :qipag:


Да и ето ти пример от тази същата страница.

VILIO написа:Щом има и един човек, който се интересува от Блекбърн примерно, значи не е никой ! И не са един и два нито тия отбори, нито феновете им! Даже бяха поканили фенове на Блекбърн в предаването на преди кръга. Май бяха 4ри и двама от тях бяха фенове от периода в който Блекбърн са били водещ английски отбори т.е. около последната им титла през 95. Това имах предвид като казах, че причината хората да се интересуват от подобни отбори от Англия е,че много отбори ставали шампиони. 90% от феновете са глорихънтъри и се привързват към нещо което в момента е силно или е било силно в миналото. Та Блекбърн примерно са имало своите 5 минути слава и благодарение на което имат повече фен маса от примерно своя еквивалент в момента в класирането на Испания. Ама Делия си помисли, че с този факт, за повечето шампиони да докажа, че Англия е по-силна лига. Така и не разбрах, защо си е помислил това, защото аз казах, че не съм влизал в спора кой е по по най както и да е.


Според теорията на Вильо в Англия се харесват много повече отбори защото много ставали шампиони и това (че се симпатизира на малки отбори) показвало, че не били като другите търсачи на слава (глорихънтари).
В същото време фактите му показват друго. В другите първенства без да имаг толкова пак шампиони пак си имат фенове, докато явно интереса към английското си е чисто глорихънтърство, щото все пак симпатизираш на отбор бил там някога шампион.........обаче според друга теория на Вильо това не е така, защото Блякбърн например били имали 5 минути на слава, което трябва да създава впечатлението за огромна любов у феновете в един такъв драматичен отбор имал само 5 минути за цял век слава. Това вече не е глорихънтърство.
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта