CHELSEA FC

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 28 авг 2011, 01:15

Chelsea_69 написа:ЛЕЛЕ КОЛКО СМЕ СЛАБИ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Абсолютна трагедия, хаос, ужас.Не знам АВБ как я мисли, но с такака игра ще сме далеч от първото място.Мата влезна добре, Лукаку играм алко, но показа самочувствие.Лапмард трябва да седна на пейката, много безобразно играе.Дано Дрогба е добре, бил е 30 ми нв безсъзнание след боксирането от вратаря.


Тук има някаква грешка. Предполагам си искал да кажеш обратното :roll:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 28 авг 2011, 01:51

Chelsea_69 написа:8, аз ще ти кажа кога...когато ги видя с най-голям коефициент в ранклистата на УЕФА, защото това показва как се представят всички отбори, а не само Барса .Не говоря за национални отбори, там е ясно на всички, че испания е номер 1.

Значи Шави, Иниеста, Вия, Касияс, Рамос и останалите са най-силни в света (национала на Испания), а когато (отивайки в Примерата) към тях прибавим двамата най-добри футболисти в света (не испанци) тези първите стават с тях по-слаби :cry: (да не говорим и за ключови немски, аржентински и други национали).

А ранглистата ти е ясно, че няма стойност (кво праим ако се движиш един век като последните 2-3 сезона английските отбори, без европейска купа, но първи в ранглистата-след 100 години без трофеи ще ги обявиш за номер 1 :shock: ).
Освен това и аргумента с който убеждаваш сам себе си (всъщност лъжеш себе си) е несъстоятелен. Мислиш си, че си прав, защото според теб това не обхваща един отбор победител (взел купата), а представително цяло първенство..........ама не е вярно. Това обхваща 7-8 отбора, а не 20 испански или английски, че да можеш да кажеш на база ранглистата, че Примерата или ВЛ е по-добра. Ранглистата ми показва, че малко повече точки правят английските отбори до 6-7 място, но това изключва съставите нататък до 20 място. Тяхната сила не е отразена в ранглистата. Примерата или ВЛ не е 6-7 отбора.

И тук оставям настрана и другия факт, че примерно Барса ако си осигури участието след 4 мач в групите няма да гони точки в оставащите два или пък дори и при елиминациите като вкара гол на чужд терен на Арсенал е достатъчно, за да си вземе каквото й трябва на Ноу Камп, но това ти не го обхващаш, а гледайки таблиците това е губене на точки и съответно слабост. Не отчиташ факта, че даден отбор въобще не търси някои точки, а всъщност търси крайния успех.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 28 авг 2011, 02:12

VILIO написа:Интереса не чисто глорихънтърски. Просто доста от хората предпочитат да гледат мач между средняци в Англия и мач между средняци в Испания. Просто са им по - интересни по една или друга причина. Дори има фенове на двата гранда от Испания които се интересуват повече от средняците от Англия отколкото тези в Испания. Ще цитирам едно мнение на фен на Барса.


И в Испания може да ти е интересно ако не си с предубеждения. Гол в първа, гол в последна минута, страхотен обрат, хет-трик, но и автогол, всичко си има. От днес:

Отборът на Валенсия започна с летящ старт новия сезон в испанското първенство. Това стана много трудно и с пълен обрат в срещата със Сантандер. "Прилепите" победиха с 4:3, след като в един период от мача губеха с 1:3.

Роберто Солдадо изведе домакините напред в резултата още в 1-ата минута, почти непосредствено след изпълнението на началния удар. Буквално в следващата минута героят се превърна в антигерой, след като заби топката в собствената си мрежа при центриране от корнер.

В 14-ата минута гостите направиха невъзможното и смълчаха иначе шумния "Местая", излизайки напред в резултата. Арана пусна добър пас към Акоста, който необезпокояван вкара за 2:1. Последва и трети гол дело на Гонзалес в 56-ата минута.

Буквално в следващата минута започна и обрата в резултата. С попадения на Рами в 57-ата минута и нови две на Солдадо в 88-ата и 90-ата минута на срещата Валенсия спечели 3-те точки.


Просто смени имената с тези на Съндърланд и Лийдс и така го чети и ще ти се стори страхотен мача.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 28 авг 2011, 10:31

8 написа:
Chelsea_69 написа:ЛЕЛЕ КОЛКО СМЕ СЛАБИ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Абсолютна трагедия, хаос, ужас.Не знам АВБ как я мисли, но с такака игра ще сме далеч от първото място.Мата влезна добре, Лукаку играм алко, но показа самочувствие.Лапмард трябва да седна на пейката, много безобразно играе.Дано Дрогба е добре, бил е 30 ми нв безсъзнание след боксирането от вратаря.


Тук има някаква грешка. Предполагам си искал да кажеш обратното :roll:


8, бих тръгнал да ти обяснявам, ако гледаше футбол :qipae: Ти обаче не гледаш, така че няма да ти кажа какво съм имал предвид.Не знам защо намесваш националния на Испания...тук говорим за клубни отбори :qipag: Пък и тия ключови национали са събрани в колко отбора :qipag: :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Zlatkov » 28 авг 2011, 10:31

Челси са по бездарни и от Атлетико. Яд ме е само за заблудените им фенове. :qipag:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 28 авг 2011, 10:35

Ето па и тоя селяндур се обади :qipag: :shock: БЕздарни, ама поне ще останем в групата :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Zlatkov » 28 авг 2011, 10:41

В тоя живот нищо не се знае. Така, че не бързай. Сезона е пред нас, така че ще се види. На мен ми е интересно дали ще влезете в четворката.

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Zlatkov » 28 авг 2011, 10:42

Между другото трупат мнения. Да не си помисля някой, че разбирам от футбол. Просто си пиша.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 28 авг 2011, 10:45

Трупай :qipag: трупай... да не забравиш да обявиш терцата :lol: :lol: :lol: Само да кажа ,че преди минути дадох топката на "капитана" и да не я търсите в нас после :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Zlatkov » 28 авг 2011, 10:47

Добре момче.

Потребителски аватар
Zlatkov
Мнения: 951
Регистриран на: 08 мар 2008, 11:41

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Zlatkov » 28 авг 2011, 10:49

Нека не превръщаме темата на този футболен гигант в Обелски ежедневни разговори. Айде само Славия.

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: CHELSEA FC

Мнениеот ROO8 » 28 авг 2011, 19:07

Zlatkov написа:Нека не превръщаме темата на този футболен гигант в

:qipag: :qipag: :qipap:
Изображение

rBc
Мнения: 93
Регистриран на: 16 сеп 2009, 14:32

Re: CHELSEA FC

Мнениеот rBc » 30 авг 2011, 18:37

kyde e topkata Draje

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 31 авг 2011, 02:10

Zlatkov написа:Нека не превръщаме темата на този футболен гигант в Обелски ежедневни разговори. Айде само Славия.


Челси, тоя от твоята или от друга фракция на Славия е?

ПП. Още двама-трима авери ако дойдат и ще се съберете във форума половината агитка на Славия :qipay:
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 31 авг 2011, 08:21

Агитката на Славия е уникална - състои се от 5 човека, 7 фракции и 10 знамена. :qipag: :qipag:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 95 госта

cron