CHELSEA FC

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Delija » 27 авг 2011, 00:13

http://sport.novatv.bg/premierleague/ne ... 011/08/26/Кю-Пи-Ар-привлече-Бартън/

Видът на тоя мисля, че е достатъчно красноречив за целия английски футбол. :qipag: :qipag:
Последна промяна от Delija на 27 авг 2011, 00:14, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 27 авг 2011, 00:14

И между другото не виждам като симпатизант на Валенсия от какво трябва да се срамувам. 2 пъти шампион, ЛЕ, два финала в ШЛ, суперкупа на Европа през последното десетилетие. От кой английски отбор трябва да ми е срамно?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 27 авг 2011, 00:15

Delija написа:Айде, аз ще си лягам, трябва да поспя, че утре ни чака нов велик мач - Суонзи със Съндърланд, доколкото видях, много нови велики емоции, английският футбол е толкова прекрасен, че не можем да му се наситим, както кно азва Боби Борисов. :qipbp:


Утре преди мача питай някой по улиците за стартовите състави. Със сигурност ще ги знае.

А пък и най-вероятно това пак ще дойде някакво дерби.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 27 авг 2011, 00:16

Нали щяхте да спите. Сънчо мина. :qipaq: :qipag:
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: CHELSEA FC

Мнениеот 8 » 27 авг 2011, 00:17

VILIO написа:Нас ни оставете на спокойствие да си правим и гледаме каквото ни е на сърце. :mrgreen:

Сектата сте станали като левскарите. Никой не ги преследва ама те се имат за репресирани. Вие пък искате да ви оставят на спокойствие сякаш на някой му пука, че сте фетишисти на тема английски футбол.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 27 авг 2011, 00:20

Ех ех :mrgreen: Като не ти пука не спори. Ако не ти пукаше нямаше да сетиш до 01:19 да спориш,а не да спиш. Пък това с оставянето на мира реших да го напиша, за по-голяма поетичност. Просто исках да вметна, че всеки си има вкусове.
Изображение

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: CHELSEA FC

Мнениеот PyyHu » 27 авг 2011, 13:28

Боли го ку*ра някой за Хетафе или Спортихнг Хихон, освен, ако не е фен на този отбор.Така е и в Англия и на всякъде по Света.Защо трябва да вкарвате всичко в някакви норми и т.н. Приемете, че както има фенове на английското първенство, така има фенове на испанското, германското и прочие.Погледнете справките за ТВ правата, там черно на бяло си е написано кое първенство е най-комерсиално и има най-много зрителски интерес.Всичко останало е излишно чесане на езици.

п.п. 8, Кристиано е играч-мач, както го определяш, но една птичка пролет не прави.В Ман Юнайтед не зависят само от един човек, защото на САФ му е пределно ясно, че футбола е колективна игра и в неговия отбор всичко е разпределено.Бербатов миналата година като вкара сумати си голове да не би да реши някой важен сблъсък м/у топ отборите, напротов .. осра мача със Сити.Вярно, реши няколко двубоя, макра и срещу по-слаби противници, но и срещу по-слабите отбори за победа се дават 3 точки, така, че все пак има някакъв принос за титлата.От там нататък .. Рууни, Чичарито, Гигс, Нани ... та дори и видич вкараха не малко голове, които донесоха титлата и участие на Финала в ШЛ.И в момента в Юнайтед няма играч от типа на Меси и Роналдо, но отбора върви напред, взима купи и прави всичко както трябва.

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Мичо » 27 авг 2011, 13:43

:qipag: Кво му се връзвате на осмака, не му ли свикнахте, един испански мач не е гледал, я го питайте за цвета на екипа на Виляреал, примерно. :qipap: :qipap:
Важното е да се лае. :qipbj:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
L13
Мнения: 2860
Регистриран на: 10 май 2007, 10:23
Местоположение: София

Re: CHELSEA FC

Мнениеот L13 » 27 авг 2011, 19:30

Мата с първия си мач вкара, колкото Торес за 17 :qipag:
"Аз не съм бесен сектант и поклоник на някого. Харесвам можещите, в случая на футбола ИГРАЕЩИТЕ.
Нормално е да не съм вързан като роб за въженце към определен отбор"
- Патологичния 40-годишен мастурбартор

Потребителски аватар
PyyHu
Мнения: 4696
Регистриран на: 25 авг 2006, 14:32

Re: CHELSEA FC

Мнениеот PyyHu » 27 авг 2011, 19:43

Торес е по-зле и от Бербатов.Нашия поне вкарва по 3-4-5 парцала на някви слабаци, а тоя русолявия и това не може да направи :qipag:

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2011, 20:07

ЛЕЛЕ КОЛКО СМЕ СЛАБИ :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Абсолютна трагедия, хаос, ужас.Не знам АВБ как я мисли, но с такака игра ще сме далеч от първото място.Мата влезна добре, Лукаку играм алко, но показа самочувствие.Лапмард трябва да седна на пейката, много безобразно играе.Дано Дрогба е добре, бил е 30 ми нв безсъзнание след боксирането от вратаря.
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот VILIO » 27 авг 2011, 22:30

Само не разбрах защо Абрама уволни Анчелоти след първия му провал ? Поне да бе му дал още един шанс. АВБ не виждам с какво е по-добър от него ?
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: CHELSEA FC

Мнениеот dgeorgiew » 27 авг 2011, 22:38

Роман е голям,всяко негово решение е правилно!
Изображение

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: CHELSEA FC

Мнениеот Chelsea_69 » 27 авг 2011, 22:39

Щото Абрама си мисли, че като има милионите и нещата ше станат с магическа пръчка.Не става така.Ние още правим селекция...до последния момент.Тепърва трябва тия новите да влизат в час.За сравнение Юнайтед кога бяха готови с покупките(или поне с по-голямата им част)Ами Ливърпул...дори Сити.Единствено Венгер още се инати, ама и той ще трябва да взима нови иначе зле.А в подготовката Бенаюн и Макекрън бяха едни от тия с най-много минути, а сега единия даже не е и в групата, а другия не влиза дори срещу Норич и се налада да гледам Рамиреш :qipag: Макекрън играе точно на поста на Рамиреш(вътрешен разиграващ халф)Оби Уан си е дефанзивен.Поне Калу е извън групата, а ако има Господ до края на седмицата ще е извън отбора :qipbo:

П.П.
Георгиев, ти не си ли на Чепеларе :qipag: :qipag: :qipag:
Изображение
Изображение

Потребителски аватар
dgeorgiew
Мнения: 4548
Регистриран на: 12 апр 2005, 14:15

Re: CHELSEA FC

Мнениеот dgeorgiew » 27 авг 2011, 22:47

Цачев,не съм,щот съм назад с подготовката. :)

Глей кво става тука ,бай Добри си гука с чичо Абрамо. :qipag:

Изображение
Изображение


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 34 госта

cron