Най-Великият треньор(мениджър)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 24 апр 2014, 12:49

8 написа:
Значи Челси категорично не е бил спиращ влак,

Това веднага го изтрий, защото не се връзва с мира във форума.


Ей, глупак, точно ти наричаше миналия сезон този отбор на Челси спрял влак и изчерпан отбор, за да оправдаеш Бенитес.

В мига, в който разбра, че Жозе ще поеме "спрелия влак", веднага се извъртя мазно и почна друга песен да пееш. Не е истина колко си хлъзгав.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот tridant » 24 апр 2014, 12:55

Той беше на път да продаде Торес още миналото лято ,но не успя да си набави нищо по добро и го задържа.
Мата вече го продадоха.
Давид Луис беше близко ,но не успяха напълно да договорят цената - но това лято си тръгва най вероятно.
Ашли Коул си тръгва също.
Джон Тери преподписа за една година ,можеше и да не преподпише.
Продадоха и Кевин де Брюин.
Ето' о си тръгва ,Демба Ба ще бъде продаден.
Не ми е известно какво бъдеще ще имат Марко Марин ,Лукас Пиасон ,Ориол Румеу ,Румелу

Лукаку ,Виктор Моузес и мн. др.

А да ,и Франк Лампард го пропуснах - последен сезон му е ,мисля
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот tridant » 24 апр 2014, 14:19

То аз тази дискусия за влаковете май не я проследих отначалото и и е напълно възможно да съм го употребил неправилно термина " спиращ влак".
Но Челси се нуждаеше от освежаване и взеха Моуруньо за да го направи. Това изобщо не е вярно ,че Моу е избрал Челси защото всичко там е готово и окомплектовано ,само титли и купи да се жънат.

Мача с Ливърпул го отписват ,с експериментален състав ще го играят ,всички сили в ШЛ. Аз казах ,реванша ще е много труден с Атлетико.Това решение не го е взел еднолично Моу ,имало е съвещание по въпроса.

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 24 апр 2014, 14:27

Изключително умно решение. В крайна сметка разчитането на силите е нещо, което много уважавам.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 24 апр 2014, 15:32

drvasko98 написа:Ама Пеп да не удари рязко спирачката само, че да излети през глава през стъклото докато лети с 300 км/ч


Не знам. Всичко става на този свят :lol:

Все пак залагам на двойния печат за качество. Треньорът оставя отбор за 3 ШЛ. Взема първата и другите две и лаврите за друг, обикновено испанец :qipag: Произведеното в този случай е и "Мейд ин Джърмани". Тоест дори и Пеп да се постарае да развали машината тя е по-специална.

Иначе и аз забелязах, че Байерн се е "преобразил" и вчера счупи от владеене на топката Реал :qipag:
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот bat_jori » 24 апр 2014, 16:20

Разрешиха на Жозе да пусне резервите срещу Ливърпул

тоя калъф бял ден да не види ,дано атлетико му го набие другата седмица.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 24 апр 2014, 16:28

:qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Дано, дано. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Ебати кефа, ама и Кристал Палас са много сериозен отбор тази пролет. Пък за Евертън да не говорим

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 26 апр 2014, 16:14

Дали е възможно да отида в Манчестър Юнайтед? Разбира с, че не. Напуснах Реал Мадрид, за да дойда точно в Челси.


Един поглед към информационното табло с движението на влаковете обяснява всичко:

Изображение
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот VILIO » 02 май 2014, 19:53

21 years ago today Sir Alex Ferguson won his first Premier League title with Manchester United

https://www.youtube.com/watch?v=XlFc7Nx22CQ
Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 05 май 2014, 06:03

Той и основно той успя да изгради този състав от гладиатори. Чоло, както му викат, заедно с Юрген Клоп от Борусия Дортмунд, са двамата треньори от новото поколение, призвани да изместят от пиедестала дуета Моуриньо-Гуардиола. Те правят чудеса от храброст, без да разполагат с торби от богатства.


Разбира се, че второто дуо са мазници търсещи потеглилите влакове с много пари. Единият треньор на отбори чудеса като Байерн и Барса, другия на пръскащите пари Морати, Абрамович, кралете. Що да си блъскаш главата с Атлетико или Боруся!?
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 05 май 2014, 10:02

Чоло и Клоп имат една слабост (засега). Желателно е да се докажат и другаде или ако не, да направят ери в съответните клубове.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 05 май 2014, 11:50

Хихи, торби с богатства ..... Жозе как стартира своята кариера ??! Спечели Купа на УЕФА и ШЛ със скромния във финансово отношение тим на Порто. Без "торби с богатства" .......

Искате ли да познаем какъв ще е следващият клуб на Диего Симеоно ?!?! ...... аз бас държа, че ще е някой, който има много "торби с богатства". И какво правим тогава, зачеркваме го като Жозе ли ??! :qipag: :qipag: :qipag:

Няма нищо по-нормално от това един треньор или футболист, след като направи нещо голямо с някой по-скромен клуб/отбор, да отиде след това в някой голям и богат. Не знам защо се изкарва това като някакъв недостатък, порок ..... #-o #-o

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 05 май 2014, 12:03

Това е валидно за всички сфери от живота и се нарича с простичката дума кариера.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 05 май 2014, 12:55

Чакай, чакай. Прекалено обобщаващо говорите. Ясна е тази теза, че всеки търси по-високо стъпало за развитие. Аз говоря за специфики.

Връщаш се в Челси, но не отиваш в спиращия влак Ман. Защо? Да не би Юнайтед да са по-малък отбор.
Или отиваш в нарисувания италиански шампион Интер, който няма друго каво да гони, а евентуално ШЛ. Защо? Излезлият от хегемонията си Милан или ходещия по втори дивизии Юве да не са по-малки отбори? Не са ама момента не е подходящ.

В момента например, без да правя никаква връзка с Моу, на потеглящи влакове напред във времето ми изглеждат Ливърпул и Ювентус. Не искам да оплювам никой техен треньор, но това са отбори, които отговарят на двойното условие, засега все още нищо не правят или не кой знае какво и по-важното имат добри перспективи да направят по-големи неща от сегашните. Барса и особено Ман например са в обратната позиция. Доскоро си разиграваха финали в ШЛ, но сега Барса има нужда от голям основен ремонт, а при Ман дори ми се струва, че е и по-зле. Там трябва да минат десетилетия преди да стане нещо сериозно отново.

Имайки тази информация умния мазник, който и да е той, ще търси Ливърпул или Юве и ще бяга от Барса или Юнайтед нищо че последните на пръв поглед също са явяват стъпало нагоре в кариерата.

ПП. Предвид по-солидните знания на Пеп и Моу от моите за влаковете, извън Юве и Ливърпул мога да посоча, но не знам кои са и други тръгващи влакове. Такива са бъдещите отбори в които тези двамцата отидат. Например ако Байерн сега изхвърли Пеп, новия му клуб, който и да е той, го обявявам за тръгващ влак. Няма начин мазника да не избере някой експрес. Съответно ако обяви "почивка" и пак си почине един сезон го тълкувайте като "няма влааааак :cry: , но аз издирвам и като обявя, че се връщам във футбола значи съм открил на някоя гара скоростно влакче".
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 05 май 2014, 14:15

8 написа:Чакай, чакай. Прекалено обобщаващо говорите. Ясна е тази теза, че всеки търси по-високо стъпало за развитие. Аз говоря за специфики.

Връщаш се в Челси, но не отиваш в спиращия влак Ман. Защо? Да не би Юнайтед да са по-малък отбор.


Защото Жозе има симпатии към Челси, хората там го обичат, лидерите като Тери, Лампард, Чех и т.н. също .... какво лошо има да отидеш на място, където ти е приятно, където имаш хубави спомени ??!

Защо си решил, че точно в Юнайтед трябва да иде. Хайнкес що отиде в ускоряващия влак Байерн, където и преди е бил, ами не пое някой спиращ влак ??!

И ти и за Челси миналият сезон пишеше постоянно, че е спрял влак, значи Жозе е отишъл точно в спрял влак. Какъв е проблемът тогава ?!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта

cron