Най-Великият треньор(мениджър)

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 12 апр 2014, 21:00

Ужас, явно и Диего Симеоне е част от заблудената секта на Моуриньо. :| :|

Сляп ли е, не вижда ли колко е некадърен Жозе и всичките му успехи и победи са си чиста калитарщина ??! :qipbl:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот VILIO » 23 апр 2014, 16:01

Изображение
Изображение

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот tridant » 23 апр 2014, 16:46

Обаче за уволнението на Мойс не си се произнесъл - което в момента е горещата тема.
Според теб правилно ли го уволниха или прибързаха ?
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 23 апр 2014, 17:04

Жозе да заебава Селски и да идва в Театъра.

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот tridant » 23 апр 2014, 17:31

Това няма да стане и на Олд трафорд са напълно наясно.
Жозе наистина е щастлив в Челси ,той го чувства този отбор като свое творение ( и има основания).
Няма такава сума или пък нещо друго с което да може да бъде изкушен.
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 23 апр 2014, 23:05

Тогава ще го отвлечем.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 23 апр 2014, 23:13

tridant написа:Няма такава сума или пък нещо друго с което да може да бъде изкушен.


Той самият не иска да ходи там и няма нужда от другите фактори.

Миналата година след мача за ШЛ Ман-Реал, той се здрависа със Съра и нещо си поговориха като имаше и усмивки. Предполагам Съра е споделил, че това му е последния сезон. Още повече пък след мача имаше и някакви четки, а принципно Моу скача на всеки. Явно е знаел, че сблъсъците със Съра са вече в миналото.

Та от това инфо и чудейки се как да се измъкне от Реал, той тогава вече е насочил погледа си към Англия, но не както някои предполагат към Ман, а точно обратното. В Ман няма да отиде, защото влака е спиращ (не тръгващ....той ги усеща тия неща), а доволната усмивка е, че трона се освобождава и напълно логичен е момента точно сега да се върне в Англия, когато ще се разграбва наследството (лидерството) на Съра. Затова е и онази усмивка. "Връщам се в Челси, Съра няма да го има, край на напрежението с Реал."

Дори и всички да са ЗА отиване на Моу в Ман най-големия противник на това е самия Моу. Та той точно поради ставащите неща с Ман си гради връщането, евентуално ако може и да е първи в Англия и т.н. и вие искате изведнъж да тръгне срещу сметките си.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот Delija » 23 апр 2014, 23:24

Осем, няма друг треньор, който да е ебал толкова Сър-а, колкото Жозе. Така че е, меко казано, мега малоумно да обясняваш как Жозе се върнал в Англия, понеже Сър-а се отказал и той видял шанс да блесне.

Жозе отстрани Сър-а с Порто на 1/4-финал от ШЛ през 2004-а ....
Жозе спечели 2 шампионски титли на Англия срещу само 1 на Сър-а при предишния си престой в Челси ....
Жозе спечели ФА Къп с победа на финала срещу Сър-а ....
Жозе отстрани Сър-а и с Реал М на 1/4-финал за ШЛ миналия сезон ....

Пак си пишеш свободни съчинения .....

tridant
Мнения: 6129
Регистриран на: 30 ное 2006, 23:33

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот tridant » 24 апр 2014, 09:10

Разбира се ,че е така.Освен това вече се знае ,че САФ е разбрал за желанието на Моу ,да напусне Реал и да се завърне в Англия преди Моу да знае за оттеглянето му.Значи ли това ,че САФ е решил да спре заради това. Аз поне не твърдя подобно нещо.
Какво предсавляваше Челси при завръщането на Моуриньо ? Типичен спиращ влак. Нападението за смяна ,халфове за смяна ,защитници за смяна.Само че влака не спря . Промените се правят в движение . Да ,влака може би не се движи с най високата си скорост ,но и спрял не е. В битката за ШЛ са и теоритично и за титлата.
Този машинист е добър ,това мога да кажа .Тепърва ще ни демонстрира и по високи скорости.
Изображение

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 24 апр 2014, 11:51

Значи Челси категорично не е бил спиращ влак, защото халфовете като Азар, Мата, Оскар бяха вече привлечени. В защита също промените започнаха с Кейхил (ебати този се справя адски добре, не съм го очаквал от него). Да, Моуриньо направи Аспиликуета титуляр и му намери точното място, но и той не е привлечен от него. Работата по обновяването на състава вече течеше. Само в нападение имаше застой, но то и сега са там основните проблеми. И не съм убеден, че за този сезон Жозето взе най-правилните решения. Макар че си мисля, че е е прав за ЕтоГо, но може би трябваше да продаде Торес и да остави Луканку. Не съм много сигурен и че няма нужда от Луис, разбира се като опорен халф, а не като защитник. Така че засега аз не бих хвалил Моуриньо за свършеното през този сезон, не бих го и критикувал, но е все още далеч от оптималното.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 24 апр 2014, 12:04

Значи Челси категорично не е бил спиращ влак,

Това веднага го изтрий, защото не се връзва с мира във форума.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 24 апр 2014, 12:17

8 написа:
Значи Челси категорично не е бил спиращ влак,

Това веднага го изтрий, защото не се връзва с мира във форума.


Всъщност ти го нарече така, когато дойде Бенитес. Обаче ако се разровя да търся цитат, ще бъда обвинен в непристойно поведение. Разбира се, когато няколко месеца по-късно Бенитес си тръгна, влакът стана потеглящ. За мен още тогава го писах (пак няма да търся цитат) Челси не е спиращ или спрял влак, а просто отбор, който се променя съобразно нуждите да смени своите големи лидери на предходните 10-ина години. Този процес тече и през този сезон, но отборът има достатъчно кадрови ресурси и в момента

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 24 апр 2014, 12:27

При Бенитес идеята ми, надявам се да я разбираш, че в сезона след ШЛ няма да стане нищо. Отборът не е тотално замрял и има наново потенциал както си го описал, но точно тогава след трофея има да се върши малко черна работа. По-конкретно, най-важните играчи до трофея, като Лампард, Тери, Коул няма как да останат най-важните дори и да поостанат още да поиграят. Дори и минимално като време се изисква някой и друг сезон докато онези другите, Азар и Ко, станат главните фигури, с онези от последното десетилетие не може да продължи в годините напред да са пак основните играчи, а и са си за смяна.

След като в края на кариерите си взеха ШЛ, не можеш да очакваш следващия сезон, когато старите са още по-стари, тоест с Лампард и Ко начело, да гониш Байерн или Барса да биеш. Те може и да останат както виждаме, но следващата вълна трябва да стане основата на отбора. И от тази гледна точка годината при Бенитес за мен си е като подгряваща. Зона ШЛ и ЛЕ за такъв сезон никак не е зле.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот 8 » 24 апр 2014, 12:33

А иначе за мен бяха спиращ влак, защото няма как да знам дали потенциалното което идва отдолу ще стане и реално. Затова така си мислех. В момента мога да направя ревизия съгласявайки се с твоето мнение, че влака не е спирал, а е забавял временно и е имал потенциал пак за високи скорости, въпреки че сега ще бъде обвинен, че "защото Моу се върна и влака на осмака отново потегли". Не, не е заради това, а заради онова което си описал и което аз като не следящ английското първенство тогава не съм го виждал и на по-късен етап го припознавам.

Но всъщност като се замисля дори и да ме обвинят форумци за това аз съм съгласен и заради друга визия за нещата. Опитът ми показва, че Пеп и Моу избират категорично тръгващи влакове и от тук трябваше да се досетя още миналото лято, че Челси не е спирал, не от наблюдение върху Челси, а от връщането на Моу. По-ясен сигнал от това няма.
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: Най-Великият треньор(мениджър)

Мнениеот drvasko98 » 24 апр 2014, 12:43

Ама Пеп да не удари рязко спирачката само, че да излети през глава през стъклото докато лети с 300 км/ч


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта

cron