ХОЛАНДИЯ

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 22 дек 2011, 22:54

Единственото разумно обяснение за постъпката на съдията е, че той не е гледал ситуацията, когато малоумникът скача на вратаря, а е погледнал в момента, в който вратарят го шутира, паднал на земята, мислейки си, че този просто е нахлул на терена, мотаейки се безобидно по него и вратарят го е нападнал. При никакви други обстоятелства не може да се даде такъв картон. Освен ако идеята не е да се толерира умишлено единият отбор, честа практика в нашия шампионат, но не и в холандския. Коментаторът също изцяло е на страната на треньора, който изкарва играчите си.
Интересно, какво ще е решението по случая, хубавото е, че в КНФБ няма перуки и перукоподобни, които се чувстват най-щастливи, издавайки стонове в добре наведена позиция.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
rafaelis
Мнения: 5764
Регистриран на: 06 мар 2008, 19:22

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот rafaelis » 23 дек 2011, 08:57

Федерация футбола Нидерландов (KNVB) отменила красную карточку, показанную голкиперу АЗ Эстебану Альварадо за то, что костариканец во время матча Кубка Нидерландов с "Аяксом" сбил с ног хулигана и нанёс ему несколько ударов. Напомним, изначально 19-летний молодой человек, находившийся в состоянии алкогольного опьянения, выбежал на поле с целью атаковать стража ворот клуба из Алкмара.

Отметим, что у этого болельщика действовал годичный запрет на посещение "Амстердам Арены", но на стадион он проник, купив билет по клубной карте друга. Теперь он получил пожизненный запрет на посещение домашних матчей "Аякса".

В то же время KNVB ещё предстоит решить судьбу самой игры, которая была остановлена на 38-й минуте при счёте 1:0 в пользу "Аякса".

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот 8 » 28 дек 2011, 15:58

Прекратеният осминафинален мач от турнира за купата на Холандия по футбол между Аякс и АЗ Алкмаар ще бъде преигран изцяло на 19 януари, съобщи АП.

Двубоят на 21 декември на "Амстердам Арена" беше прекъснат в 36-ата минута, когато запалянко на домакините нахлу на терена и атакува в гръб вратаря на съперника Естебан Алварадо.

Костариканският страж успя да повали фена на тревата и му нанесе няколко удара с крак, след което неочаквано Алварадо получи червен картон.

Това предизвика реакция от страна на старши треньора на АЗ Алкмаар Герт Ян Фербек, който нареди на своя отбор да напусне терена и мачът бе прекратен при резултат 1:0 за Аякс.

От футболната федерация на Холандия отмениха червения картон на Алварадо и постановиха срещата да се играе отново.

От централата изтъкнаха, че "неуместно" мачът да се доиграе след 37-ата минута, тъй като в този случай АЗ Алкмаар ще трябва да бъде с 10 души на терена заради отстраняването на костариканския вратар.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
bat_jori
Мнения: 8971
Регистриран на: 18 мар 2005, 11:28
Местоположение: костенец
Контакти:

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот bat_jori » 28 дек 2011, 16:28

освен ,че футбола им на ниво и управниците им нещо горе,ако това стане в БГ-перуката и компания ще счупят най -малко 2 тъпомера.
Изображение
Левски станаха световни идиоти!!!!!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот 8 » 29 дек 2011, 17:46

По принцип това е второто най-добро решение. Първото беше Аякс да загуби мача или може би (ако приемем, че не трябва да страдат заради някакъв дебил само заради това че бил техен фен) мача пак трябваше да се преиграе, пак отначало, но на неутрален терен. Мисля достойно наказание щом не можеш да удържаш феновете си от нахлуване на терена и справедливо от другата гледна точка да не те изхвърлят от надпреварата заради простотията на някакъв дебил, чиято постъпка не са длъжни да поемат като вина 11-те на Аякс.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
vill_1
Мнения: 17483
Регистриран на: 03 дек 2007, 13:39

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот vill_1 » 29 дек 2011, 22:39

Изображение

Потребителски аватар
Real_Madrid_Slavia
Мнения: 1917
Регистриран на: 22 мар 2005, 17:46
Местоположение: София

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот Real_Madrid_Slavia » 29 дек 2011, 23:08

И федерацията им е федерация, и съдът им е съд.
ИзображениеИзображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот 8 » 30 дек 2011, 11:46

Ами не са го определили като невинно дете (синьо и 150 килограмово) провокирано от полицаите да върши безумия.
Ако си цесекар бъди докрай!

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот Delija » 30 дек 2011, 19:32

То това дебело "дете", между другото, е от твоя град - Варна. :qipap: Всъщност, от Пазарджик е родом де, ама е "варненец в повече". :qipap:

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот 8 » 31 дек 2011, 15:12

Аз вече съм софиянец, истински от Лозенец :qipbp: (Мичо обясни им бе).

"Кога беше сельо, кога стана софиянец в повече" можете да си викате, но аз съм като партийните другари. Бързо сменям окраската.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
Al
Мнения: 8452
Регистриран на: 22 окт 2007, 14:54
Местоположение: Луксозенец

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот Al » 31 дек 2011, 17:09

8 написа:Аз вече съм софиянец, истински от Лозенец :qipbp: (Мичо обясни им бе).


Истинските софиянци сме от Лозенец. Факт. :qipbp:
maryan unfaitful написа:А Рафа несъмнено щеше да е олимпийски герой в древността, може би дори щеше да влезе в древногръцките митове като полубог.

Изображение

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот Мичо » 31 дек 2011, 17:22

8)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот 8 » 31 дек 2011, 17:27

Al написа:
8 написа:Аз вече съм софиянец, истински от Лозенец :qipbp: (Мичо обясни им бе).


Истинските софиянци сме от Лозенец. Факт. :qipbp:


:qipbs:
Ако си цесекар бъди докрай!

drvasko98
Мнения: 10198
Регистриран на: 27 май 2007, 11:17
Местоположение: Велико Търново, София, по равно

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот drvasko98 » 04 мар 2012, 20:22

Страхотен мач днес. Пореден изключителен успех на Твенте :qipay: Сега не знам дали ще пуснат резервите срещу Шалке, за да се пазят за титлата. Вильо, как мислиш?

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: ХОЛАНДИЯ

Мнениеот Delija » 10 май 2012, 11:07

In December 2006, Feyenoord director Chris Woerts announced that Feyenoord were developing plans to build a new stadium which would have a capacity of roughly 90,000 seats. The stadium would most likely be placed on the Meuse river, the river that runs through Rotterdam, and should be completed by 2016. In May 2008, Woerts announced further details: the club is aiming for a stadium with a capacity of around 100.000 seats. If possible, a capacity of over 130.000 should be realized according to Woerts, which would earn the title of biggest stadium in Europe. The club emphasized its efforts to make it a true football stadium with seats close to the pitch. The stadium will get a retractable roof so that other events can be held as well. According to plans, the stadium should be ready in 2016.


Тия луди ли са, за какво им е такова чудовище, кога ще го напълнят ?! :shock: То и 100-те хиляди са много, това пък съвсем.


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта

cron