НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Samp » 16 мар 2011, 13:10

Преди да дойдат, ставаха шампиони, ама на куково лято :qipag: :qipag: :qipag:
Чак пък къде-къде по-добри от него да е имало - малко се поизхвърли

Потребителски аватар
Мичо
Site Admin
Мнения: 30049
Регистриран на: 20 мар 2005, 15:07

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Мичо » 16 мар 2011, 13:14

Страница 104 от 104 :evil:
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение

Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Samp » 16 мар 2011, 13:25

кво искаш па ти бе :qipag: :qipag:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 16 мар 2011, 14:37

Samp написа:Преди да дойдат, ставаха шампиони, ама на куково лято :qipag: :qipag: :qipag:


Е какво, и без Хорас Грант пак станаха 3 пъти шампиони, нали??!

Ако не Х. Грант, ще е Родман.
Ако не е Би Джей Армстронг, ще е Рон Харпър.
Ако не е Джон Пексън, ще е Стив Кър.
Ако не е Бил Картрайт, ще е Люк Лонли.
И т.н., и т.н. .....

Чикаго и с тия беше шампион, и без тях. Те нямат особено значение. Но без Джордан не може. И това се видя отлично в двата сезона без него.

Samp написа:Чак пък къде-къде по-добри от него да е имало - малко се поизхвърли


Разбира се, че имаше.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 16 мар 2011, 14:54

Chelsea_69 написа:8, ти осъзнаваш ли, че спечелих ебати парите благодарение на теб :?: :?: :?:

Колко беше коефициента? Игра ли го наистина?
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 16 мар 2011, 15:04

Samp написа:Понеже другите не смеят да ти кажат нищо за Джордан, затова аз ще ти кажа :qipag: :qipag: :qipag:
Колко титли има Джордан без Пипън и Хорас Грант?
Колко титли има Джордън без Пипън и Родман/
Колко титли има Джордан във Вашингтон?
Пък ти после и на мен можеш да ми обясниш как Джордан сам е направил Чикаго шампион :qipag: :qipag:


Добре де, нещо не мога да ви хвана логиката на всички (без Дели). Издигнахте на пиедестал това, че имало съотборници при коя ли не звезда. И понеже тук спора не е Левски-ЦСКА мненията не са екстремни, а се прибягва да някакви сериозни аргументи и от двете страни. Ето какво имам като питане към теб, Г-8 и останалите.

Ако това със съотборниците сериозно го мислите, а то е факт изначално (още от първата минута на всеки мач), защото никой не излиза сам на терена срещу 11, то тогава няма нито един велик играч. За всяко име което ми посочиш веднага ще ревна "ама той имал съотборници". Така ли мислиш наистина?

То хубаво имаш съотборници, но въпросната звезда ако я смениш с друг играч не звезда (и дори и да е добър) със същите съотборници просто нищо не се получава. Не ми казвай обратното, че важното нещо са съотборниците, а дали ще е Ван Бастен или Бербатов на върха на атаката няма значение.

В обратния пример обаче не е така. Ако съотборниците ти са от Милан, Аякс, Реал или Челси много няма значение (не казвам, че все едни и същи титли ще постигнеш), но ти ако си Ван Бастен с която и да е 11-ка ще блестиш. Звездата си е звезда и не зависи много от съотборниците си. Е да, ако си немска звезда ще си световен шампион, а българска ако си ще си четвърти ще си. Обаче все правиш големи неща. Ако обаче звездата я няма става много проблемно за играчи като Фара и Кременлиев да го докарат до 4 място.
Ако си цесекар бъди докрай!

Потребителски аватар
ROO8
Мнения: 3792
Регистриран на: 08 юли 2006, 10:14
Местоположение: FRANCE

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот ROO8 » 16 мар 2011, 15:22

A колко титли имa Джоpдaн въпpeки Лонгли,Пъpдю,Уeнингтън,Пepиш,Хapпъp и дpуги подобни дъски? :qipag: :qipag: :qipap:
Изображение

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Samp » 16 мар 2011, 15:24

Delija написа: Но без Джордан не може. И това се видя отлично в двата сезона без него.

И без Пипън :qipag: :qipag: :qipag: . Ясно се видя, че Джордан без Пипън една титла не може да спечели :qipag: :qipag:

Много ясно, че са важни съотборниците. Щото това са КОЛЕКТИВНИ СПОРТОВЕ. В ИНДИВИДУАЛНИТЕ СПОРТОВЕ печелят личностите, в КОЛЕКТИВНИТЕ - колектива.

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 16 мар 2011, 15:29

Дели, примерно Зидан в Реал с Макелеле и след него с Мехия..е нямат ли значение съотборниците ?!
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 16 мар 2011, 15:31

Добре де, пак ще попитам - защо този "велик" колектив, взел 3 поредни титли (1991, 1992, 1993), се срина така жестоко когато Джордан се оттегли???? А после, като се върна, взе нови 3 титли (1996, 1997, 1998) ??!

Айде, нали важният бил колектива, а не индивидуалностите, отговори ми на този прост въпрос. :qipab:

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 16 мар 2011, 15:39

Chelsea_69 написа:Дели, примерно Зидан в Реал с Макелеле и след него с Мехия..е нямат ли значение съотборниците ?!


Не, не, отказвам повече да пиша за Зидан. След като в една съседна тема прочетох, че бил на нивото на Гигс, просто нямам думи повече. :qipbj: :qipbj: :qipbj:

Потребителски аватар
Samp
Модератор
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 мар 2006, 15:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Samp » 16 мар 2011, 15:42

Чак пък жестоко да се е сринал - 55 победи и 27 загуби не мога да го нарека жестоко сриване.
А ти ми кажи защо щом само Джордан е важен, защо 5 сезона не успя да премине поне втория кръг на плейофите. За титла въобще и не говоря.

The team's record was a secondary concern for most fans, who had their eyes riveted on team superstar Jordan. In late November and early December he went on a rampage, scoring 40 or more points in nine consecutive games. On February 26 he poured in 58 points against the New Jersey Nets, including a record 26 of 27 free throws. On March 4 he hit for 61 points against Detroit. Just a month later, on April 16, he matched that performance with 61 against Atlanta. That season Jordan became the first NBA player to reach 3,000 points in a season since Wilt Chamberlain did it in 1962-63.

Познай в този велик за Джордан сезон колко победи имат Чикаго и до кой кръг на плейофите стигат ?

Потребителски аватар
Chelsea_69
Мнения: 4441
Регистриран на: 09 сеп 2007, 21:41
Местоположение: Злокурене
Контакти:

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Chelsea_69 » 16 мар 2011, 15:46

Не ме разбирай погрешно.На мен Зидан ми е любим, колкото и Раул.Може би най-гениалният футболист който съм гледал.Но за да направи всичките неща трябва да има играчи около него, които са близо до неговото ниво.Защото след напускането на Макелеле и Йеро просто Зидан нямаше на какво да се опре.В смисъл, че той дори да изработи 2 гола и да вкара 1, ония зад него, като допуснат 4 и файда няма :qipab: Това ми е идеята :)Докато от Гигс не знам как очакваш да направи нещо при положение ,че всички играят в Чемпиъншип или изпадащите от ВЛ.
Изображение
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот Delija » 16 мар 2011, 15:46

Samp написа:Чак пък жестоко да се е сринал - 55 победи и 27 загуби не мога да го нарека жестоко сриване.


Отпадане във втори кръг на плейофите след три поредни титли...... ами баш жестоко сриване си е.

Samp написа:А ти ми кажи защо щом само Джордан е важен, защо 5 сезона не успя да премине поне втория кръг на плейофите. За титла въобще и не говоря.


Вече ти отговорих на този въпрос, върни се назад и прочети отговора.

Потребителски аватар
8
Мнения: 23202
Регистриран на: 01 сеп 2005, 19:37

Re: НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Мнениеот 8 » 16 мар 2011, 15:49

Delija написа:
Chelsea_69 написа:Дели, примерно Зидан в Реал с Макелеле и след него с Мехия..е нямат ли значение съотборниците ?!


Не, не, отказвам повече да пиша за Зидан. След като в една съседна тема прочетох, че бил на нивото на Гигс, просто нямам думи повече. :qipbj: :qipbj: :qipbj:


И на нивото на Тошко Янчев (аз допълних темата :roll: ).
Ако си цесекар бъди докрай!


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 56 госта

cron