НАЙ-СИЛНОТО ПЪРВЕНСТВО & ЛЮБИМО ПЪРВЕНСТВО

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 19 ное 2007, 23:44

VILIO написа:Както казах успехите на испанците и италинаците през края на 80те и 90те е,че английските отбори са имали забрана


Само, че сега сме първото десетилетие на новия век, и като гледам испанците пак са водещата сила(нищо, че "котката" отдавна се е върнала). :wink:

Потребителски аватар
murder
Мнения: 1468
Регистриран на: 27 ное 2005, 16:56
Местоположение: Под Кривата Круша

Мнениеот murder » 19 ное 2007, 23:45

Английско и немското.Най-скучни са италианското и френското(за мен :wink: )

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Re: цитат

Мнениеот VILIO » 19 ное 2007, 23:52

Delija написа:
VILIO написа:Както казах успехите на испанците и италинаците през края на 80те и 90те е,че английските отбори са имали забрана


Само, че сега сме първото десетилетие на новия век, и като гледам испанците пак са водещата сила(нищо, че "котката" отдавна се е върнала). :wink:


Котката се възтановяваше през 90те а в новто хилядолети има един английски шампион на Европа а има още три години до края на това десетилетие

Не можеш да ме обедиш,че Премиера е по-интересна от ВЛ признава битката миналата година в Премиера бе много интересна,но кой мач смяташ,че ще ти по-интересен Уес Хем срещу Нюкясъл или Реал Сарагоса срещу Атлетико :wink: :?:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Re: цитат

Мнениеот Delija » 20 ное 2007, 00:02

VILIO написа: а в новто хилядолети има един английски шампион на Европа


Много нещо, няма що. :lol: :lol: :lol: :lol: Испанците 3 пъти триумфираха(Реал 2 пъти и веднъж Барса). :wink:

Ами гледах мача между Виляреал и Атлетико М наскоро, и мога да ти кажа, че стана супердвубой. Така, че пак напълно неоснователно атакуваш испанците. :wink:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 20 ное 2007, 00:24

Щв видим дали ще е интересен мачът
Мачовете между средняците(средняци не е точната дума,но имам предвид отборите извъм топ 4 на двете дивизии) в Англия са по-интересни от тези в Испания,но явно ти си имаш друго мнение
а сега Вилерял като прадат Рикелме ще се сринат
Изображение

Потребителски аватар
vargaloto
Мнения: 574
Регистриран на: 21 авг 2005, 20:58
Контакти:

Мнениеот vargaloto » 20 ное 2007, 12:55

нашето си е най интересно :D незнаеш в кой мач ще думнат две три крушета на съдията :D предполагаш един а то излезе друг :D :D :D
PAZZA INTER !!! CAMPIONI!!!
http://www.fc-redstar.net/
http://inter.it/

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 20 ное 2007, 13:21

"Из дебрите на българския съдия" - наръчник. Един съдия разказва за премеждията си в зоналната югозападна група:
"Трябваше да свиря мача между Вихър и Сокол ( имената на отборите са избрани случайно ). Първото нещо, което трябваше да направя, е да намеря път за бягство. Има царевична нива....добре. Царевицата е висока. А, да - главния път е на 1 км, минавам през нивата и всичко е ок. .. Мачът почва, нещата са ясни - за да оцелея, трябва малко от малко да подкрепям домакините. Добре, вече е 1:0. Обаче в 30 мин гостите изравняват - е не мога да отменя гола... в 40 мин, са да отсъдя ли дузпа, или не...няма да има дузпа...Аман бре, сега пък гостите в добра контра, трябва да се спре - ЗАСАДА! И тука стана лошо...двата отбора хукват към мене...А СЕГА НАКЪДЕ? В нивата. Добре, че съм паркирал зад царевичната нива
:wink: Бягай, ...Тея ме погнаха със сопи, егати селяндурите!...Де*ба и царевицата, сърби...Ето я колата, YESSSSSS! Спасен съм :shock: :shock: :shock: готина картинка:)
Къде другаде може да се види това?
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
itsoVIII
Мнения: 17646
Регистриран на: 08 юни 2007, 22:48

Мнениеот itsoVIII » 20 ное 2007, 13:29

Друга вярна случка отпреди 15-на години. Марек ( Дупница ) има важен мач за влизане в А група срещу отбора на с. Чепинци. Марек правят двудневен лагер, както си му е реда. Отиват в Чепинци, отбора им го няма! Събрали се 5-6 души само, а са на 7-мо място! Двама от отбора отидоха да вземат Пешо от нивата, косил си тревата. Другия бил с овцете, забравил... С 1 час закъснение почваме. Тея ще ги смачкаме. Да, ама не. Отнесоха ни като куцо пиле домат. Тотални аматьори ни отнесоха, нас - професионалистите с 2:0! И ние правим подготовка...Нивата му е майката:)
Къде има друга такава романтика?:)
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Потребителски аватар
Wallace
Модератор
Мнения: 17493
Регистриран на: 18 апр 2005, 12:01
Местоположение: Somewhere In Time
Контакти:

Мнениеот Wallace » 20 ное 2007, 14:48

Тъйййй. Според мен - най-интересното първенство в Европа е испанското. Няма такива драми, особено когато реал и барса не могат да си вземат някое домакинство. Супер-иунтрига до края. Обаче като оня виц, дето един бил на Луната и му било купон, мацки, пиенье и еденье, ама нямало атмосфера, така и на мен това първенство не ми носи тръпка.
Не знам - интересно е - има качествен футбол, добри футболисти, ама... :?
Друго си е в Англия - пълен стадион, феновете реват като подивяли. Онзи ден гледах Дарби и Уест Хем. Пълно с фенове и при 0:5 продължават да врещат. Пу да ги, еба - що не си тръгнаха след 3-я гол на "чуковете". няма такива неща.
Едно време английската Премиер лига беше доста по-интересна от сегашната Висша лига. Не случайно в Тото 1 2/3 от срещите бяха английски мачове. Резултати като 3:6, 5:4, 4:7 бяха нещо съвсем нормално. за това и толкова много българи са запалени по английските отбори.
Сега нещата стоят малко по по-друг начин, но тръпката към английския футбол не е отминала.
Що се касае до най-тъпия шампионат - то това за мен е Шотландския.
По-безумно първенство от тяхното няма. :lol: :lol: :lol:

Mike Bibby
Мнения: 10896
Регистриран на: 18 мар 2005, 15:15

Мнениеот Mike Bibby » 20 ное 2007, 16:48

На мен в последните години много ми харесва Бундеслигата. Получават се хубави, открити мачове, често с много голове и положения, стадионите са пълни, а отборите са много равностойни. Миналата година шампион стана Щутгарт, тази година шанс има и Хамбургер, Вердер и Шалке са си претенденти по дифолт, а виждаме, че и Байерн, дори с тази многомилионна селекция, не е съвсем безгрешен. :wink: Общо взето, всяко първенство си има някакъв чар. В Англия атмосферата е неповторима, в Италия има много дербита, в Испания отборите са много, много равностойни и показват страхотна успеваемост в Европа, което е показателно за класата на Примера Дивисион... Във Франция отборите също са много равностойни, разбира се, откроява се Лион, но резултатите са много непредвидими.

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 20 ное 2007, 21:34

VILIO написа:Щв видим дали ще е интересен мачът
Мачовете между средняците(средняци не е точната дума,но имам предвид отборите извъм топ 4 на двете дивизии) в Англия са по-интересни от тези в Испания,но явно ти си имаш друго мнение
а сега Вилерял като прадат Рикелме ще се сринат


За да твърдиш подобно невярно нещо, явно не си гледал достатъчно испански мачове. :wink:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 20 ное 2007, 22:05

Ок разбрах ме се развръзката в Испания е по-интересна(миналият сезон беше така),но самите мачове в Испания мач по мач са скучни и бавни
за това харесвам Англия,защото мачовете са динамични

Аз лично смятам и се надявам тази година да се получи подобна развръзка и в Англия за титлата

иначе първенството което ми е най-тъпо е френското
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

цитат

Мнениеот Delija » 20 ное 2007, 22:24

VILIO написа: но самите мачове в Испания мач по мач са скучни и бавни
за това харесвам Англия,защото мачовете са динамични



Спри се вече, пишеш откровени измишльотини. :wink:

Потребителски аватар
VILIO
Мнения: 10933
Регистриран на: 18 апр 2007, 17:25
Местоположение: Сексагинта Приста
Контакти:

Мнениеот VILIO » 20 ное 2007, 22:33

Почти всеки ще ти каже,че футболът в Испания е по-бавен от този в Англия :wink:
явно не гледаш внимателно мачовете в Англия и в Испания :wink:
Изображение

Delija
Мнения: 52320
Регистриран на: 03 апр 2006, 17:05

Od ;r udgetq 'e bwj/f.cj l Rimdkrs e

Мнениеот Delija » 20 ное 2007, 22:42

Да ми кажеш, че футболът в Испания е скучен и бавен, е доста несериозно. Е, има и такива мачове, но да не мислиш, че и в Англия ги няма??! Напротив, пълно е с такива.:wink:


Върни се в “Футбол - Свят”

Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 103 госта